Sari la conținut

Postare stearsa


beatranga

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Salutare!! Nu obisnuiesc sa deschid subiecte sau discutii inutile dar am o nedumerire si intreb pe cei mai vechi in ale forumului ,poate imi scapa ceva ...

Bun...am facut o relatare la o tipa pe Buzau pe care am vizitat-o de curand pe topicul dansei, hop a doua zi disparuta in neant...nu am vorbit urat ,nu nimic ,doar niste confirmari si una ,maxim 2 adaugiri de bun simt nimic care sa contravina in vreun fel,zic eu....am aruncat pe topicul ei o chestounea referitor la disparitia relatarii, hop iar in neant.....acum intrebare e ...stergerea o poate face tipa avand cont sau ...? :))) fortele oculte a lui Soros :))??multumesc anticipat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salutare!! Nu obisnuiesc sa deschid subiecte sau discutii inutile dar am o nedumerire si intreb pe cei mai vechi in ale forumului ,poate imi scapa ceva ...

Bun...am facut o relatare la o tipa pe Buzau pe care am vizitat-o de curand pe topicul dansei, hop a doua zi disparuta in neant...nu am vorbit urat ,nu nimic ,doar niste confirmari si una ,maxim 2 adaugiri de bun simt nimic care sa contravina in vreun fel,zic eu....am aruncat pe topicul ei o chestounea referitor la disparitia relatarii, hop iar in neant.....acum intrebare e ...stergerea o poate face tipa avand cont sau ...? :))) fortele oculte a lui Soros :))??multumesc anticipat

Pe ce data ai facut postarea ? au fost cateva zile luna trecuta  cand forumul a fost cazut , si s-a revenit la un backup din 15 oct , s-a pierdut continutul pentru vreo saptamana cred 

  • Like 2

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Acum daca analizez mai bine ,tot topicul tipei e numai cu recenzii pro si cred am vazut ceva odata niste recenzii mai putin pozitive ..hop si aleain neant am zis ca deh de la forum o fi ...nu am importanta ca ma interesw mai mult serviciile tipei...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Are drept de moderare. Sterge postările critice si le pastreaza pe cele pro. Plus, am observat ca sunt cateva conturi care ies periodic din hibernare pentru a-i lasa recenzii de 10 pe linie. Am fost de 2 ori la ea si nici vorba de servicii si, mai ales, aspect de nota 10. E ok si atat.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

@colericul - ms pentru info

@hamstring - referitor la tipa , nu am urmarit recenziile ,doar mi s-a parut best buy 120ron nr. Oral,normal,anal ...oralul e bun cu deep pana in gat singura il manevreaza cu atentie la bijuterii dar nu de 10 ,analul si normalul e umbrit de aspectul ei skinny si carnea moale...probabil e constienta a aspectul nu e punctul forte ...dar pt mine odata a fost mai mult decat de ajuns.

Multumesc pt info ...

 

Peace.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Alta e sa ascunda recenzii nu tocnai favorabile cum vrea ea cu 10 pe linie ,ccea nu aveam cum sa o fac ca adevarul e ca nu e de 10 ,poate doar daca se reincarneaza ....boom iar a scos o recenzie de 10 ....mai si fabrica recenzii ...:))) ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

Probabil erai beatranga..

 

V-am zis ca o sa ajunga curvele sa isi modereze topicele si o sa mai mergeti acolo unde postati doar recenzii favorabile.

 

 

Aplauze pentru MauMau... mai luati niste premium sa nu moara de foame...

Iar vrei să-ți simțim lipsa? Acu' te dă maumau afară... :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...