Sari la conținut

Andreea , noua la tine in oras


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🥰🥰 Buna , frumoșilor 🥰🥰

â—ï¸Vreau sa ajung in Satu Mare zilele astea , ce ziceti , va bagati la o vizita acasa la mine ? 😌😌

M-am hotărât , sa va fac o vizita de cateva zile , sa ne cunoastem si sa petrecem cateva momente frumoase impreuna 💜💜 ( o sa mai merg si in alte orașe , fac un tur al României )😂

â™¥ï¸ Despre mine , in cateva cuvinte , sunt foarte vorbăreață 😂, imi place sexul 😠( chiar daca nu scot sunete) 😂😂 nu grăbesc pe nimeni. ♥ï¸â£ï¸nu ma uit la ceas â—ï¸sunt o fire sociabilă, îndrăzneața , si nu imi place sa fiu luată peste picior â—ï¸ Imi place punctualitatea , curățenia si nu in ultimul rand , SEXUL 😂😂💖

🤎 Vreau sa stiu daca sunteti doritori sa ma aveti la voi in oras , astept sa ma convingeți sa vin 🤎. 0755199370 Andreea ♥ï¸

â™¥ï¸ In cazul in care ajung la voi , o sa revin cu mai multe detalii aici pe profil â—ï¸â™¥ï¸ Si cu ceva detalii despre o zona buna , accesibila pentru toata lumea 🧡 pupiciii 💋💋💋

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

post-306314-0-12174100-1605315591_thumb.jpeg

post-306314-0-82451900-1605315604_thumb.jpeg

post-306314-0-47736600-1605315643_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

 

Poate ajuta [url="https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/"

 

 

 

Acestea sunt vechi .. mai recente gasiti pe topicele Arad si TM

Pai posteaza  aici  tu, 

Hai  sa te remarce băjeti , sa le creasca presiune in coițe, pune si tu un meniu

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Pai posteaza aici tu,

Hai sa te remarce băjeti , sa le creasca presiune in coițe, pune si tu un meniu

 

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🦠daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok ðŸ›. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩ðŸ¼â€ðŸ’¼ , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba ðŸƒðŸ¼â€â™€ï¸ 👩â€â¤ï¸â€ðŸ‘¨

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora â° pana cand pot da mesaj inapoi !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Incerc sa caut apartament , dar nu prea gasesc ... ori sunt ocupate si tot asa .... aveti idee de zone accesibile pentru toata lumea ? 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

Link spre comentariu

buna lume!

n-as fii vrut sa intervin, dar mi se pare aiurea tot ce se scrie pe aici.

in primul rand, fetelor sa aveti sedere faina la noi..

2.se pare ca sunteti exxxxtrem de asteptate. sunt curios si cati vor scrie recenzii* ...🤭

3.adrian, sfatul tau in ceea ce priveste viitoarea locatie a fetelor, mi se pare putin cam..." egoista".

te-ai gandit ca nu toti sunt din 17, C2, ca si tine?

In principiu, pentru 2-3 zile cat veti sta pe la noi, orice zona e ok..Zona Teatrului (Horea)(centru), si zona muzeului (IC Bratianu) (centru), sunt zone putin mai ... "fierbinti".... in rest. . . "spor la treaba"!

abia astept recenziile colegilor..(eu practic abstinenta 🤣🤣🤣)

Link spre comentariu

buna lume!

n-as fii vrut sa intervin, dar mi se pare aiurea tot ce se scrie pe aici.

in primul rand, fetelor sa aveti sedere faina la noi..

2.se pare ca sunteti exxxxtrem de asteptate. sunt curios si cati vor scrie recenzii* ...🤭

3.adrian, sfatul tau in ceea ce priveste viitoarea locatie a fetelor, mi se pare putin cam..." egoista".

te-ai gandit ca nu toti sunt din 17, C2, ca si tine?

In principiu, pentru 2-3 zile cat veti sta pe la noi, orice zona e ok..Zona Teatrului (Horea)(centru), si zona muzeului (IC Bratianu) (centru), sunt zone putin mai ... "fierbinti".... in rest. . . "spor la treaba"!

abia astept recenziile colegilor..(eu practic abstinenta 🤣🤣🤣)

Majoritatea celor care au venit la SM sau cazat in zona asta. Nu stau in cartierele alea. Dar e mult mai ok pe partea asta de pod, nu centru.

Pentru ca dacă treci podul nu stii când mai ajungi acasa.. și dacă ajungi bine ca ți da in cap nevasta :)))

Eu chiar o voi vizita.

Era doar un sfat. Scuze de deranj

Link spre comentariu

adrian, prietene.. te rog sa ma crezi.. ca ce zice mosu' nu sunt SF-uri.

esti tanar, ai sanje fierbinte..dar gandeste din mai multe pdv.

in zona mentionata de tine sunt vreo 2 locatii ok.. una e ocupata).. de cealalta, nu stiu...

cine stie ce or crede fetele, ca e dincolo de pod "dacă treci podul nu stii când mai ajungi acasa"..

asa ca, vedeti variantele disponibile, apoi reveniti pt sfaturi asupra trierii lor.

somn usor in continuare

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Hei , frumoșilor â™¥ï¸ Am gasit apartament in zona centrala 💪ðŸ»

Locatia se afla in centru , pe Bulevardul I. C Bratianu ♥ï¸

Ne vom vedea incepand de maine , de la ora 16-17 â™¥ï¸ Va astept cu programari cei care vor pentru maine. Pupici 💋💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Hei dragilor â—ï¸ Am ajuns pe meleaguri sătmărene ♥ï¸â™¥ï¸

 

🖤 Locatia este pe Bulevardul I. C Bratianu , centru si usor de ajuns. Apartamentul nu este unul luxos , ca nu am gasit altul disponibil. 😪 sau erau in zone nu tocmai Ok. 🖤

♥ï¸Va astept mesaje cu programarile 💋

Pupiciiiii ♥ï¸â™¥ï¸ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹ðŸ’‹

post-306314-0-47524900-1605531667_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu

Hei dragilor â—ï¸ Am ajuns pe meleaguri sătmărene ♥ï¸â™¥ï¸

 

🖤 Locatia este pe Bulevardul I. C Bratianu , centru si usor de ajuns. Apartamentul nu este unul luxos , ca nu am gasit altul disponibil. 😪 sau erau in zone nu tocmai Ok. 🖤

cam ce "zone nu tocmai ok", ati gasit? :slap2

zona pe care ati ales-o. . . e cea mai ochei!ðŸ˜ðŸ¥³

sedere cum vreti voi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...