Sari la conținut

Se gaseste ceva si in Murfatlar?


Vizitator aasxz9000

Postări Recomandate

ma intereseaza sa faca deplasari

Ce te interesează mai exact? Sa facă deplasări în murfatlar(deși aia nu se poate numi deplasare) sau sa fie din Murfatlar și sa facă deplasări în siminoc sau dorobanțu, sau poarta alba?

Link spre comentariu

Ca sa înțelegi cum stau lucrurile cu fetele astea îți spun doar atât. Tariful pentru deplasare este mai mare. La care se adaugă și taxiul dus întors. Deci una peste alta ieși mai scump decât dacă te-ai deplasa tu. Acum problema e simpla. Ai bani sa futi? Ca dacă nu prea ai bani, tot în acea direcție, pe partea cu cimitirul ( la vreo 500 metri) găsești o balaoachesa, care te rezolva. Probabil cu mai puțin de 50 de lei.

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Hai ca-ti mai dau un pont,majoritatea fetelor de la padure locuiesc in blocurile de linga primarie.Daca te duci acolo si te interesezi le gasesti imediat.Daca mergi la padure ,cand aceasta se termina pe stanga stau mai multe.E una blonda,mai mereu prezenta.Eu nu am fost dar baietii mei din basarab o lauda maxim .Te suge de toti banutii.In zona primariei insa ai grija,ca acolo stau si pesti si bulitori,nu te duce prin blocurile alea,ramai la vedere

Link spre comentariu
Vizitator aasxz9000
Reputație: 0

e bun si eu tot langa primarie stau, la cn sa ma interesez... ? am vazut ca la cafea se aduna baietii buni dar nu pot sa ma bag in seama cu ei sa ii intreb. daca ma poti ajuta cu un nr de tel ar fi super

Link spre comentariu
Vizitator aasxz9000
Reputație: 0

In plm am 3 luni aici nu cunosc pe nimeni ...eu vin din zona olteniei am vazut ce oras este daca se poate numi oras. Ma gandesc ca majoritatea fac naveta la ct si practica acolo dar as prefera sa nu mai bat drumul pana acolo in cazul in care nu am roti.

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

In plm am 3 luni aici nu cunosc pe nimeni ...eu vin din zona olteniei am vazut ce oras este daca se poate numi oras. Ma gandesc ca majoritatea fac naveta la ct si practica acolo dar as prefera sa nu mai bat drumul pana acolo in cazul in care nu am roti.

te-a adus armata aici a??

Hai incerca in Cta ceva, sincer  a zis si colegu  @mount28 in postarea #3  (https://nimfomane.com/forum/topic/168991-se-gaseste-ceva-si-in-murfatlar/?p=6467945)   ca sanse slabe slabe. 

PS- 3-4oo euro scoala de soferi, 1500euro o masina...si aia este!!

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...