Sari la conținut

Alessia (0730173709) ❤️❤️


Vizitator alessia96

Postări Recomandate

2 hours ago, ExtraLuv said:

Am fost la alessia si pot sa spun ca merita fata, inițial am vrut sa le iau pe amândouă la control ( colega cu Betty, e foarte skinny ea, iar alessia nu chiar asa ) dar nu prea aveam chef sa stau aiurea sa savurez momentul asa ca am optat pentru ceva rapid si bun, numai cu Alessia. Programare ușor făcută, confirmată, dat locație, parfumat si mers la futut

OP: 9

NP: 9

Nu a fost ceva spectaculos, am mers sa fut si sa dau o muie, am vre-o 20 min si i am lasat 100 de coco, nu te grăbește si pot sa zic ca e pro client. Merita 100 de lei sa o futi, acum mai trec o data pe la ea, poate cand revine, dar atunci o servesc si pe Betty ca am ceva fantezii in buzunar 😀

Succes!

OP? nu era ON? sau ai ales tu asa? 

Link spre comentariu
Vizitator ExtraLuv
Reputație: 0
Acum 5 ore, raul1312 a spus:

OP? nu era ON? sau ai ales tu asa? 

Cand am fost eu la ea, am luat OP nu iau ON ca na… siguranța si încredere. Dar face si ON 😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:Candcum
  • Oras:Candcum

Am trecut azi pe la Alessia si eu si a fost o placere sa o intind pe spate .

Programarea a avut loc telefonic la numarul din topic. Ajuns la locatie am primit detaliile necesare pt a urca si ma astepta dupa usa o fata frumusica in chilotei si cu sanii micuti dar foarte  frumosi .

Spre bucuria mea a inceput cu faimosul masaj ce am mai citit pe topic, cu ulei pe sani si se freca de soldatel pana sa facut soldat adevarat.

Trecut apoi la oral bine executat,cu lins,scuipat,batut de buze chiar se pricepe. 

Un pic de 69 sa vad cum are buzele de jos,montat prezu si a venit peste mine si mia tras un calarit de toata frumusetea.

Ii place sa schimbe des pozitiile asa ca am rugato sa stea intinsa pe spate cu picioarele desfacute si iar dupa cateva mitute deja era doggy. In toate pozitiile aveam peisaj frumos,avand atractie catre fetele slim.

Finalizarea a venit pe funduletul ei .

Locatie 9 

Aspect 9,frumusica la fata,corp armonios cu linii frumoase,te cam intorci dupa ea pe strada

On 9,bine executat, fara deep

Op 9,5 prezenta la actiune

Gfe 6 pe timpul actiunii e la locul ei insa befor si after mai atenta la telefon decat la cel prezent. 

Cadou 150 lei lasati de la inceput pt on,np si cob

Per total nota e de 8 si un pic si dpmdv are mare potential sa aunga best in categoria ei . De revenit da,daca am drum incolo, de recomandat da cu siguranta o recomand pt pasionatii de fete tine cuties.

Te pup Ale si colegilor le doresc multe intalniri cu final happy.

 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator alessia96
Reputație: 0
Acum 42 minute, Steffl a spus:

Am trecut azi pe la Alessia si eu si a fost o placere sa o intind pe spate .

Programarea a avut loc telefonic la numarul din topic. Ajuns la locatie am primit detaliile necesare pt a urca si ma astepta dupa usa o fata frumusica in chilotei si cu sanii micuti dar foarte  frumosi .

Spre bucuria mea a inceput cu faimosul masaj ce am mai citit pe topic, cu ulei pe sani si se freca de soldatel pana sa facut soldat adevarat.

Trecut apoi la oral bine executat,cu lins,scuipat,batut de buze chiar se pricepe. 

Un pic de 69 sa vad cum are buzele de jos,montat prezu si a venit peste mine si mia tras un calarit de toata frumusetea.

Ii place sa schimbe des pozitiile asa ca am rugato sa stea intinsa pe spate cu picioarele desfacute si iar dupa cateva mitute deja era doggy. In toate pozitiile aveam peisaj frumos,avand atractie catre fetele slim.

Finalizarea a venit pe funduletul ei .

Locatie 9 

Aspect 9,frumusica la fata,corp armonios cu linii frumoase,te cam intorci dupa ea pe strada

On 9,bine executat, fara deep

Op 9,5 prezenta la actiune

Gfe 6 pe timpul actiunii e la locul ei insa befor si after mai atenta la telefon decat la cel prezent. 

Cadou 150 lei lasati de la inceput pt on,np si cob

Per total nota e de 8 si un pic si dpmdv are mare potential sa aunga best in categoria ei . De revenit da,daca am drum incolo, de recomandat da cu siguranta o recomand pt pasionatii de fete tine cuties.

Te pup Ale si colegilor le doresc multe intalniri cu final happy.

 

 

Mulțumesc și te mai aștept cu drag ❤️

Link spre comentariu
On 9/27/2021 at 10:47 AM, alessia96 said:

Dragilor de azi după ora 16:00 o să fiu disponibilă in Cluj până joi inclusiv , locația ( fabricii 105 ) 

 

 

100- 15 minute ( o fin ) 

150- 30 min ( o fin )

250- 1h ( 2 fin ) 

🤩Oral neprotejat( in funcție de igiena ) / protejat , Sex normal protejat în diferite pozitii

🤩69/ annilingus/cunnilingus- PASIVA

🤩 Masaj de relaxare 

🤩Body mesaj 

🤩Masaj erotic 

🤩Footfetish

🤩Finalizare corporală

🤩Sex între sâni 

Pentru programări lăsați mesaj pe Wapp până ajung 

vad ca e 100 / fin. e cu oral protejat sau neprotejat?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...