Sari la conținut

Nu mai 2 zile la tine în oraș!!!! :0769329334


Postări Recomandate

  • Oras:Bocsa
  • Oras:Bocsa

Buna ziua tuturor.vreau sa las si eu o recenzie.e prima si imi cer scuze daca nu o fac cum trebuie.am sunat la numarul din anunt.mi-a raspuns o voce placuta.am cerut detalii despre servicii si locatie.mi-ar raspuns la toate detaliile cerute,pentru cei din oras va ghideaza simplu si pentru cei care nu sunt din oras e foarte simplu cu un gps sau maps pe tel sa ajungi.am ajuns in locatie,facut prezentari.am vrut o finalizare si am trecut la percutie.nu am facut igienizare pentru ca prefer sa fac acasa.persoana e cea din poze,nu e la prima tinerete.vreo 30 de ani cel putin cred,costumatie ca in poze care sunt reale.a inceput cu oral neprotejat destul de ok care a durat cat am vrut eu nu m-a grabit,dupa care un normal protejat ca ea peste mine in actiune la fel cat am dorit eu fara graba.destul de stramta si eu nu sunt chiar dotat periculos.dupa care a urmat un anal pe la spate destul de ok.am pompat cum am vrut fara comentarii din partea ei.am preferat finalizarea cu manutza din partea ei si e buna la handjob.notele din partea mea:

ON:9

NP:8

AP:9

ASPECT:7 nu e chiar tinerica si sani putin lasati dar e acceptabila la trup pentru o escapada.

factura:150 si am ales eu sa mai las ceva cadou pentru a se desfasura treaba in bune conditii si fara graba

in lipsa de altceva si pentru cine doreste o escapada merge.de revenit da,daca nu gasesc altceva,sunt genul care prefera tot timpul ceva nou.

locatia e ok,nu e lux dar pentru scopul de a da la buci merge.toate cele bune va doresc,o sa incerc sa mai las recenzii pe unde am mai trecut si pe unde o sa  mai trec daca sunteti de parere ca am fost ok la prima recenzie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...