Sari la conținut

Viata dupa Covid-19


Postări Recomandate

Vizitator silviudulce
Reputație: 0

Hai sa nu dramatizam, eu personal ma adaptez destul de usor asa ca aceasta experienta nu ma afecteaza negativ dpdv al caracterului, desi inconvenientele sunt multe.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Vreau sa prind un loc in fata in iad.

La un loc cu Gunoierii ? Pffiuu, e cam greu, "băjeții treabă n-are, ie competitivi dîn născare"...ai competiție, nu glumă...DOAR cu 80% mai rău, ești pistol cu apă pi lângă ei 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

La un loc cu Gunoierii ? Pffiuu, e cam greu, "băjeții treabă n-are, ie competitivi dîn născare"...ai competiție, nu glumă...DOAR cu 80% mai rău, ești pistol cu apă pi lângă ei 🤣🤣🤣

Gunoierii cu toti saraky merge in rai caci a lor e amparatia cerurilor.
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Așa trebuia, da' băjeții au cerut tansferu'... cică s-ar plictisi teribil prin împărăția cerurilor, tot mai bine la diavolițe 😉

In rai ajung toate curvele, nu se plictiseste baietii in rai, astea care sunt toate victime ajung in rai. Si civilele alea de le mai vezi duminica la biserica de se spovedesc tot in rai ajung, Dumnezeu le iarta pt pula supta, nu e ca si cum sunt bogate.

Doar cocalarii si manelistii ajungem in iad. Si plm sunucigasii.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

In rai ajung toate curvele, nu se plictiseste baietii in rai, astea care sunt toate victime ajung in rai. Si civilele alea de le mai vezi duminica la biserica de se spovedesc tot in rai ajung, Dumnezeu le iarta pt pula supta, nu e ca si cum sunt bogate.

Doar cocalarii si manelistii ajungem in iad. Si plm sunucigasii.

Plus Gunoierii și nu-l uita pe depresivu 🤣🤣🤣

Va face din iad, un iad la pătrat

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cocalar20
Reputație: 0

Plus Gunoierii și nu-l uita pe depresivu 🤣🤣🤣

Va face din iad, un iad la pătrat

Depresivu e la limita cred ca ramane la poarta. Pe deoparte e sarac rupt in cur ca si Payment deci clar e material de rai pe de alta parte daca se sinucide e cam de iad.

Ma depaseste situatia zic sa ne zica Filofteu cum e.

Link spre comentariu
  • Oras:Everest
  • Oras:Everest

Depresivu e la limita cred ca ramane la poarta. Pe deoparte e sarac rupt in cur ca si Payment deci clar e material de rai pe de alta parte daca se sinucide e cam de iad.

Ma depaseste situatia zic sa ne zica Filofteu cum e.

Mda, uite că aici suntem 100% de acord...doar Filofteu poa' să știe

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Mie nu-mi place sala...mai bine joc fotbal sau tenis de picior, era bun și baschetul...da' n-am mai jucat de câțiva ani buni

Ideea e ca la sala te poti duce in mod constant. Celelalte sporturi e mai greu sa le practici de cel putin 3-4 ori pe saptamana. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...