Sari la conținut

Alessia&Paula


paula1

Postări Recomandate

Buna dragii noștri noi suntem Alessia și Paula ☺ï¸Doua femei in Căutare de senzațional 💋suntem pasionale , intrigante , cu muuult sex appeal 💋💋 va așteptam la un trio plin de erotism cu un show lesbi de senzație cu mângâieri ,atingeri, oral de ambele părți și fk, va așteptam sa va îndeplinim toate fanteziile 🔞💋💋va lăsam aici lik-urile cu recenziile noastre sa va faceți o idee despre noi 🥰

https://nimfomane.com/forum/topic/156296-alessia0740866023/page-6?do=findComment&comment=6468352

https://nimfomane.com/forum/topic/163326-paula-0751361513/page-4?do=findComment&comment=6467900

  • Like 2
Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Alessia&Paula
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Buna dragii noștri noi suntem Alessia și Paula ☺Doua femei in Căutare de senzațional suntem pasionale , intrigante , cu muuult sex appeal va așteptam la un trio plin de erotism cu un show lesbi de senzație cu mângâieri ,atingeri, oral de ambele părți și fk, va așteptam sa va îndeplinim toate fanteziile va lăsam aici lik-urile cu recenziile noastre sa va faceți o idee despre noi

https://nimfomane.com/forum/topic/156296-alessia0740866023/page-6?do=findComment&comment=6468352

https://nimfomane.com/forum/topic/163326-paula-0751361513/page-4?do=findComment&comment=6467900

Ati putea pune si un tarif pentru show sau este free? :rax2 :laugh2  

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

Sunt foarte ok fetele, am fost eu la amnadoua. Am lasat recenzii pe.profiluri lor. Am achitat 400 Ron ptr 1 finalizare cu show lesbi, fara show e 300 Ron. Eu le recomnand, m-am simțit foarte bine cu ele. Probabil ca o sa o mai fac cat de curand.

Showul ma intereseaza pe mine si ce fac intre ele.

400 finalizarea, oare ora cat ar fi?

Vad ca nici una din ele nu vrea sa scrie aici ceva.

Oricum mersi pentru micile detalii.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania
  • Telefon: 0777777777
  • Oras:Romania

Dacă prețurile sunt peste dublate

Serviciile sunt la fel, dublate?

30 de min - 2 finalizare

60 de min - 4 finalizare?

 

 

Buna ... prețul pentru 30min-400...1h-700....va așteptăm sa petrecem împreuna 😘💋😘

Link spre comentariu

Dacă prețurile sunt peste dublate

Serviciile sunt la fel, dublate?

30 de min - 2 finalizare

60 de min - 4 finalizare?

 

 

 

Buna dragule ☺ï¸Prețurile sunt dublate pentru ca ai parte de doua femei plus un show lesbi ☺ï¸, deci ca și număr de finalizări este același 😘😘o zi frumoasa in continuare
Link spre comentariu
  • Oras:La femei
  • Oras:La femei

Ba ești nebun?! Nu vad eu bine?! 1h-700 de lei?! Pai de 700 de lei fut 7 femei diferite!

Sper să nu-mi fie luat în nume de rău colegu. O remarcă am de facut după vizita separată a fetelor.

Ambele sunt chiar foarte ok. Recunosc.. Ce experiente am avut cu fiecare în parte.. N-ai cum să ieși de la vreo una nesatisfăcut că-s fete respectuoase si chiar își fac treaba bine de tot.

Dar dacă alegi varianta extremă trebuie sa-ti asumi ðŸ˜

Eu unul n-am curaj..recumosc si tocmai de aceea prefer să le vizitez în functie de cât mă tin "genunchii" la ieșire.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Bună seara tuturor, și la mulți ani. 

Spre sfârșitul anului trecut după o vizita la frumoasa Paula, văzându-i și colega Alessia, am fost tentat de un trio cu ele și săptămâna asta am reușit. 

Am sa dezvolt puțin

A fost o experienta super placuta pentru mine având în vedere ca felele sunt amândouă frumoase și profesioniste și se completează bine una pe alta. Actiunea a fost destul de spontana și ne-am mulat bine toți trei unul după altul. Cel puțin asa am simțit eu. As repeta experienta oricând. 

Programarea a fost făcută prin sms cu Paula(la ea am mai fost, la Alessia nu). Am ales sa rămân pentru o singura finalizare cu show lesbi

Locația e aceiași și e ok. 

Acțiunea : după o scurta igienizare am intrat în camera unde m-au așteptat fetele pregătite și am început "lupta" cu tot ce trebuie cu fetele sărutându-se între ele cu mine, își făcea oral una alteia apoi mie pe rand și eu le-am întors favorul la amândouă apoi am început în misionar cu Alessia și Lot cu Paula în timp ce Alesia îmi făcea facesiting și tot asa pana am finalizat cu Paula deasupra. La final am rămas încă câteva minute în pat și fetele ma mângâiau și am povestit diferite lucruri (ai ce povesti cu ele) pentru ca dacă acceptam propunerea lor de masaj, cred ca adormeam instant. 

 

Note: 10 cu felicitări 

Tarif 400 (m-am încadrat în 30 min fără sa fiu grăbit deloc) 

Voi reveni de câte ori am ocazia și posibilitatea și le recomand cu încredere. 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

Va salut! 

Zilele trecute am vizitat sau mai bine zis am revizitat pe fetele, mam programat inainte cu o zi, timp respectat si de mine si de fete. mau primit ca de obicei caldiros cu pupicuri, inbartisari..., dupa dus in camera de lucu, unde sa incins spiritele, fetele mau facat sa ma urc pe tavan, un cateva minute, lam oprit si am rugat sa faca intre ele ceva show, dar am ramas din nou placut surpris, de fapt in todeauna au ceva surpriza cand le vizitezi fiie actiunea in trei sau separat, in fine am avut parte de o finalizare placuta, credeam ca eplodezi nu alceva, probabil ca de acea ca sunt un client fidel sau o cunostinta mai veche, am primit ceva bonus, nu stiu dar fetele au fost de milioane!!

Note, ce sa mai zic 10 pe linie, adica e de mentionat ca 10 e prea putin, pt asemenea show!

Locatie e aceasi coceta baie e dotat prosop uscat gel de dus, curat, slapi, patul e ok nu scartie...

Amenda 400 lei o finalizare.

Nu am fost grabit de loc, ba am trecut de 30min cu bine

De revenit? Cu siguranta de cate ori o sa am ocazie, va recomand calduros!

Mersi fetelor!

Succese maxime!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bistrița
  • Oras:Bistrița

Am fost la Alessia01 prima dată anul trecut. Inevitabil am cunoscuto și pe  Paula, două dameze pentru care cuvintele mele nu au valoare, deci eu nu voi da note, las recenziile de top din Ms, Sb și Bn să vă convingă.Apropo șogorii știu ce spun.Sper că vom întîlni mîine pentru  un trio bestial. Pup. O seră ododo!!!!! 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...