Sari la conținut

Masaj la domiciliul clietului


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

"masaj de relaxare maseuza 23 ani,cu experienta de 3 ani, fac masaj de relaxare pentru dureri (lombare,cervicale,musculare etc) si anticelulitic la domiciliul clientului 60 ron sedinta in timisoara in inafara localitatii 60 ron + trasportul dus si intors program de luni pana duminica 9 - 19 dupa ora 19 tariful este dublu tel 0762297037 nu raspund la nr privat si la sms"..

http://www.publi24.ro/anunturi/timp-liber-sport/bilete-de-odihna-tratament/anunt/masaj-la-domiciliul-clietului/7b0d64737c6a655e.html

 

Am sunat la domnisoara din poze de mai multe ori la intervale de ora diferite dar nu am reusit sa dau de ea. In anunt nu scrie ca nu ar face mai mult decat masaj, dar nici ca ar face :). Totusi as fi fost curios sa ointreb..ati reusit vreunul dintre voi sa dati de ea si sa va spuna ce si cum..? Eu voi mai incerca, daca reusesc, va anunt..

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

salut,

 

am dat eu de domnita si am interebat-o, iar raspunsul a fost ca nu face decat ce scrie in anunt. Pacat, pentru ca parea foarte volubila la telefon, s-a distrat foarte tare cand am intrebat-o si mi-a zis ca primeste foarte multe propuneri de genul asta, dar ca nu o intereseaza.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

M-a onorat pe mine cu prezenta, in seara asta, la hotel.

Masaj de relaxare, FARA finalizare, 60 lei/h

E o tipa faina, volubila, asa cum spunea si @luca30.

Vine doar la domiciliu/hotel, nu presteaza acasa si nici la vreun salon.

 

Masaj de relaxare: 8 spre 9 (as fi preferat un masaj putin mai ferm)

Atitudine: 10

 

V-o recomand pentru masaj de relaxare.

Eu o sa o mai caut cand ajung in Timisoara, daca nu o sa gasesc pe cineva care sa faca masaj erotic asa cum trebuie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Nu are nicio legatura cu titulara topicului. Este o tipa plinuta bine, care face si finalizare manuala, si nicidecum masaj erotic. Am ales doar masajul de relaxare fara alte optiuni, si nici nu am intrebat mai multe. Este destul de solicitata am bagat de seama. Probabil pretul 60 + deplasarea

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

cea din anunt, Claudia, E fata de pe Bujorilor.

masaj: 50.ron, te unge cu crema si cam asta e

finalizare: cu mana + 30 ron

locatie: 4 sta intro curte cu service auto, fara masa de masaj, mizerie.

Cand am fost la ea trebuia sa-i vina baiatul de la acoala.

Cred ca cel mai.bine e sa o chemi la domiciliu.

Link spre comentariu

Reputație: -186
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

mie mi-a intins un tendon, are mana de fierar betonist. Amabila, nimic de zis, si da, pt 30 in plus face si o laba care pica ok dupa masaj. Masajul 50 este enorm pt ce stie sa faca, Laba nu.

confirm, curte cu service auto, miros de igrasie de mori, buda cu pisat in wasul de wc.

 

enjoy!

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...