Sari la conținut

Total❤️Evelin❤️❤️❤️ 100%reala 0770317053


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator bircof
Reputație: 0

"Am ras" astea 3 pagini de topic, i-ati scos peri albi fetei (pe drept motiv :) dar vreau sa vad o recenzie subiectiva acum de la baieti.

 

Ps: Am salvat anuntul Evei la fav.

 

 

Cheers.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Trebuie sa ma iertati sunt incepatoare pe acest site!!! Milioane de scuze si va pup tare tare🤗🤗🤗😘

 

Pentru orice nelămurire va rog sa ma intrebati!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

P.s : Astazi am implinit si eu 22 de anisori ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Heyyy...LA MULTI ANII!!🥂ðŸ¾ðŸ¥‚ðŸ¾ðŸŽ‚🎂ðŸ§ðŸ¦ðŸŽ‰ðŸŽŠsanatate si fericire iti doresc,si iti mai doresc sa ajungi cea mai fut*****sa dintre toate!!😘

Sa stii ca am obs o schimb de atitudine de la prima ta postare pana cand ai anuntat ca este ziua ta si e de bn,sper ca nu este doar de fatada!!

Pt restul iti dau mess in PM.

Te pup seara frumoasa!!!😘

Link spre comentariu
  • Oras:Zanea
  • Oras:Zanea

Heyyy...LA MULTI ANII!!sanatate si fericire iti doresc,si iti mai doresc sa ajungi cea mai fut*****sa dintre toate!!

Sa stii ca am obs o schimb de atitudine de la prima ta postare pana cand ai anuntat ca este ziua ta si e de bn,sper ca nu este doar de fatada!!

Pt restul iti dau mess in PM.

Te pup seara frumoasa!!!

un like nu dai si tu :cry2

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Hai ca las eu o recenzie daca tot am vizitat-o.

 

Locatie - 7.5: bloc nou sau prospat renovat dar garsoniera e putin cam inghesuita si in baie te strecori mai greu daca esti mai maricel, eu am 1.94 si 125kg.

Fata e cea din poze, eu am zice ca arata chiar mai bine la corp in realitate. O nota undeva la 8.5-9

OP - 9: are o tehnica mai soft, il face mai lent dar fara sa simți urma de dinți si destul de deep, daca dadea mai multa atenție zonelor adiacente ii dadeam 10.

AP - nu o sa dau nota, am incercat dar dupa 1 minut si maxim 10 pompari ne-am oprit pentru ca a zis ca nu mai poate, nu sunt eu foarte mare dar aia e, nici nu-i scad ca nu mai putea, oricum se simteaydestul de stramt acolo

NP - 9: in partea cealalta e stramta, da contre si geme frumos.

Gfe - 8: e amabila, zâmbește, rade dar parca e puțin rece, pentru doritorii de gfe ridicat s-ar putea sa scada mai mult, pentru mine a fost ce trebuie avand in vedere ca pana la urma eu vreau un serviciu pe care ea il ofera.

Amenda 300 de lei pentru 30 de minute

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...