Sari la conținut

Total❤️Evelin❤️❤️❤️ 100%reala 0770317053


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ba,eu turbez cand una d'asta ma face sa tai orasul asta-n doua ca sa ajung la ea si-mi da tzeapa! motivand ca are client care vrea sa prelungeasca...ce pm sa inteleaga o centurista care are fractii de 5'-10'-15-30'- 40'-45'-60' si o suge aiurea ca vrea sa fie respectata?! motivand ca altii dintre voi au inteles,numai eu sunt mai nebun

da-l,ma,in pm de lux...

fa,intelege ca de lux ar trebui sa fie si atitudinea,nu suma finala si nu-ti mai bate joc de timpu' nostru!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Imi cer mii de scuze !!!!!!🙏🙏 

 

Va astept de la ora 10:00 va rog sa va faceti programari din timp sa numai fie nici o problema ! 

 

 

Sxs platesc eu deranjul! Scuze inca odata , nu am avut nici o intentie gresita! 🙏😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimi ❤️ sunt la locatie!!!

Am POZEE noi dar din păcate ma cam depășește noua interfata a site ului .... Cine vrea sa mi scrie pe whatsapp ❤️😘😘😘 

Va pup si va astept sa facem orice fantezie aveti in minte 😘❤️❤️🤬

Link spre comentariu

In prezentare scrie ca face total. Dar de fapt nu prea face total. Cand am fost si am intrebat-o, ca data viitoare. Pai data viitoare, nu mai exista. Asta e, te mai si tepuiesti.

Am fost zilele trecute. Nu a existat acel click sa zicem. Tarif 400, lasati de la inceput. Am ajuns conform programarii, am facut un dus, am inceput actiunea cu un oral neprotejat. Cand am intrebat de anal, pauza, nu e pregatita. Mi-a cam taiat cheful, am dat un numar protejat, m-am imbracat si am plecat. Nici ca mai calc.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost la fata. Aranjat pe WhatsApp, locatie centrala langa Cismigiu. 

Arata foarte bine, slim si micuta cum imi place mie. Garsoniera e foarte mica dar arata bine si era cald si m-am simtit bine acolo. 

Aspect as spune ca arata perfect 10/10. Actiunea a fost cam 8/10 - OP, NP. Ea este serioasa si cuminte dar a lipsit putin implicarea. 400 de lei pentru o ora. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna !! Va mulțumesc tuturor si tin sa imi cer scuze daca am gresit eu incerc sa mi fac cat pot de bine meseria si am rugamintea celor care sunt mai pretențioși sa ma anunte si sa mi spuna atunci pe loc si o rezolvam !! 

 

In continuare va astept la locatie sunt aici in fiecare zi de la ora 11:00 !!! Va pup de nu va vedeti!!😘😘😘🤗post-343396-0-26379600-1605561530_thumb.jpg

Ion Brezoianu 18 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am mai vizitat-o inca odata pe aceasta superba fata. Am 4 vizite la activ :)) 

Este foarte draguta si calda. Imi place ca zambeste si iti da o stare buna si nu pare indragostita de alt barbat sa fie gen .. hai sa vina ora aia .. sa plec odata acasa la barbatul meu 🤣

La dirty talk .. incearca ... dar nu cred ca are experienta, nici eu nu aveam si aproape ne-a bufnit rasul pe amandoi 😂😂😂

As vrea sa dau note, dar ar fi 10, dar daca am fost de 4 ori pana acum, cred ca e super ok tipa.

200lei - o fin - descarcat de stres si monotonie 😎

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 18 ore, georgianandrei a spus:

Am mai vizitat-o inca odata pe aceasta superba fata. Am 4 vizite la activ :)) 

Este foarte draguta si calda. Imi place ca zambeste si iti da o stare buna si nu pare indragostita de alt barbat sa fie gen .. hai sa vina ora aia .. sa plec odata acasa la barbatul meu 🤣

La dirty talk .. incearca ... dar nu cred ca are experienta, nici eu nu aveam si aproape ne-a bufnit rasul pe amandoi 😂😂😂

As vrea sa dau note, dar ar fi 10, dar daca am fost de 4 ori pana acum, cred ca e super ok tipa.

200lei - o fin - descarcat de stres si monotonie 😎

Te ❤️❤️❤️❤️

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.12.2020 la 10:24, ionica34 a spus:

In prezentare scrie ca face total. Dar de fapt nu prea face total. Cand am fost si am intrebat-o, ca data viitoare. Pai data viitoare, nu mai exista. Asta e, te mai si tepuiesti.

Am fost zilele trecute. Nu a existat acel click sa zicem. Tarif 400, lasati de la inceput. Am ajuns conform programarii, am facut un dus, am inceput actiunea cu un oral neprotejat. Cand am intrebat de anal, pauza, nu e pregatita. Mi-a cam taiat cheful, am dat un numar protejat, m-am imbracat si am plecat. Nici ca mai calc.

Salutare ! Faza cu "total" este o mare strategie de marketing...nu am citit la nici vre-un coleg sa faca anal cu d-ra.

Se merge pe prosteala, a vazut ca tine...

Este mult mai simplu sa spui..."nu fac, si gata"....dar nu da bine🤦‍♂️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...