Sari la conținut

Total❤️Evelin❤️❤️❤️ 100%reala 0770317053


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 01.02.2022 la 18:45, evelinbaby a spus:

🍌🍑💋

 

7B9AA31A-343E-4DF5-8053-BEC2D0B67020.jpeg

Știu ca am mai spus-o dar nu pot să mă abțin 

As veni și doar să-ți dau limbi 

Arăți absolut senzațional , trebuie să fac cumva să ajung pe la tine 

Te pup Evelin

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 23 ore, bryan a spus:

Știu ca am mai spus-o dar nu pot să mă abțin 

As veni și doar să-ți dau limbi 

Arăți absolut senzațional , trebuie să fac cumva să ajung pe la tine 

Te pup Evelin

Nu mai am in servicii asta! 
Te pup! Acestea sunt noile mele servicii! 💋

D44D4394-465E-4000-A6D9-B14C770B82B3.jpeg

Link spre comentariu

Salutare fraților.

Am vizitat-o si eu pe Evelin in urma cu ceva timp si doresc sa las acum o recenzie usor intarziata.

Incep prin a-i face un compliment si anume ca este o fata foarte frumoasa. Arata foarte bine atat la corp, cat si la chip.

Locatia e pe langa MC Cismigiu - intr-un apartament micut dar curat.

Dupa cateva politeturi am fost invitat la dus si apoi in dormitor. Platit 400 de la inceput pentru o ora, plus 100 lei extra pentru sexul anal pe care ulterior nu l-am mai primit.

Poate pentru ca era prima data cand o vizitam nu am simtit un GFE din partea ei si mi-a parut un pic agitata si pe graba. A inceput cu un oral protejat dar umed iar apoi cand abia apucasem sa ma bucur si eu un pic de pasarica ei si sa o gust mi-a spus sa schimbam si sa trecem la doggy unde ea a dat contre si am finalizat in balonas. Dupa un dus scurt si o pauza de cateva minute s-a urcat deasupra mea si a mai incercat si runda a doua dar fiind totul foarte din scurt nu a avut timp juniorul sa se refaca si a cedat. Asta e, se mai intampla si la case mai mari.

Locatie - 9, fix langa Cismigiu, intr-un apartament aranjat ok dar micut;

GFE - 6, nu prea am ce sa notez aici fiindca a fost totul pe graba si cumva mecanic. Mi-a lasat impresia ca vrea cumva sa scape si sa terminam repede;

Corp - 10 , fundulet ferm de pustoaica dar si un pic pufos - cu un bronz uniform ce ii imbraca frumos corpul;

Oral - 8, protejat, umed, prea scurt in opinia mea; 

Normal - 7, usor grabita, absenta, relativ mecanic, banal, mi-a lasat impresia ca nu ii face placere si vrea sa termin rapid;

Pentru un total de 500 lei poate ca speram sa primesc mai multe servicii si mai bune calitativ dar i-as mai acorda inca o sansa doar ca sa ma bucur de corpul ei si nimic mai mult.

De bifat, da! Merita incercata si o recomand celor ce doresc o descarcare rapida alaturi de o pustoaica cu un corp de senzatie! 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...