Sari la conținut

Total❤️Evelin❤️❤️❤️ 100%reala 0770317053


Vizitator

Postări Recomandate

Intrebare pentru cei care sunt aici de prin 2017-2018 ......cum este Evelin  in comparatie cu deliapisii? 

Raportat strict la sex, la infatisare, la servicii si atitudine? E mai buna decat deliapisii? 

Ma uit la unele poze si parca am un deja-vu, cu toate ca Evelin nu are silicoane. 

Vad ca nu injura pe aici, nu asculta manele, nu face caterinca proasta,   deci pare o tipa ok la prima vedere. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 ore, lorddrakex a spus:

Intrebare pentru cei care sunt aici de prin 2017-2018 ......cum este Evelin  in comparatie cu deliapisii? 

Raportat strict la sex, la infatisare, la servicii si atitudine? E mai buna decat deliapisii? 

Ma uit la unele poze si parca am un deja-vu, cu toate ca Evelin nu are silicoane. 

Vad ca nu injura pe aici, nu asculta manele, nu face caterinca proasta,   deci pare o tipa ok la prima vedere. 
 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 ore, kikisan a spus:
Acum 7 ore, lorddrakex a spus:

Intrebare pentru cei care sunt aici de prin 2017-2018 ......cum este Evelin  in comparatie cu deliapisii? 

Raportat strict la sex, la infatisare, la servicii si atitudine? E mai buna decat deliapisii? 

Ma uit la unele poze si parca am un deja-vu, cu toate ca Evelin nu are silicoane. 

Vad ca nu injura pe aici, nu asculta manele, nu face caterinca proasta,   deci pare o tipa ok la prima vedere. 
 

Cu Evelin nu am interacționat(intentionez cît de curînd) dar despre deliapisii pot sa-ti spun că am rămas dezamăgit din punct de vedere al atitudinii

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 17 ore, dantas a spus:

Pozele sunt wow, daca si-a mai schimbat atitudinea pro client, are potential mare. Cred ca a venit timpul pentru o noua vizita. 

Te astept cu mare drag! 🥰

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 10 ore, lorddrakex a spus:

Intrebare pentru cei care sunt aici de prin 2017-2018 ......cum este Evelin  in comparatie cu deliapisii? 

Raportat strict la sex, la infatisare, la servicii si atitudine? E mai buna decat deliapisii? 

Ma uit la unele poze si parca am un deja-vu, cu toate ca Evelin nu are silicoane. 

Vad ca nu injura pe aici, nu asculta manele, nu face caterinca proasta,   deci pare o tipa ok la prima vedere. 

Eu zic sa ti faci curaj si sa ma vizitezi ! 😊 si o sa te convingi ca sunt ok! 

Link spre comentariu
Vizitator andrei9051
Reputație: 0
Acum 27 minute, Andre Bubu a spus:

Pu

 

Pune poza asta cu fata sa te vad si eu ca asi vrea sa vin ...

Și ți-e frică că nu o sa o recunoști? Te cam pregătești de câteva luni bune. 😅

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, andrei9051 a spus:

Și ți-e frică că nu o sa o recunoști? Te cam pregătești de câteva luni bune. 😅

Eu credeam ca a si mers, la cum a tot cerut video…a si primit!
Andre Bubu, mergi măi la fată! 🐯

Link spre comentariu
La 15.04.2022 la 14:05, evelinbaby a spus:

Eu zic sa ti faci curaj si sa ma vizitezi ! 😊 si o sa te convingi ca sunt ok! 

Abia astept sa te vizitez.

Dar parca imi amintesc de tine ca ne-am intalnit si ne-am salutat....nu erai tu colega Oanei ? Am fost prin februarie la ea si pe colega ei parca tot Evelin o chema.  

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 16 ore, lorddrakex a spus:

Abia astept sa te vizitez.

Dar parca imi amintesc de tine ca ne-am intalnit si ne-am salutat....nu erai tu colega Oanei ? Am fost prin februarie la ea si pe colega ei parca tot Evelin o chema.  

Da!! Eu sunt ! 😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Tenerife 😂😂
  • Oras:Tenerife 😂😂

Vizitat de curand domnita in locatia ei cocheta intr-un bloc nou ,calduroasa, curata, baia dotata, muzica ambientala in camera, ...ce sa mai o atmosfera relaxanta....binenteles ca aici a contribuit si atitudinea ei pro client, deschisa la discutii,glumeata,stie sa se faca placuta...👍

Aspect- 9 ,fizic arata bine ...slim fit ,fund bombat si tare, piele fina si bronzata , la chip mi s-a parut foarte draguta🤪 ,chiar as mai adauga 0.5  doar pt asta 😅...

Actiune 9 , oral ,normal mai pe soft dar de efect ,se misca frumos deasupra ,contre in doggy ,accepta pozitii cu ceva gemete de efect ,nici eu nu eram cel mai odihnit si nici inspiratie in pozitii n-am prea avut🤭,oricum asa mai pe soft a mers bine 🤭

Marcat 400de gologani pt 1h relaxanta  ,nu am simtit presiunea timpului chiar daca venisem la o ora cam tarzie....

Succes Evelin 💪si sper sa mai am ocazia pt inca o runda😁

Peace!!✌

 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 ore, beatranga a spus:

Vizitat de curand domnita in locatia ei cocheta intr-un bloc nou ,calduroasa, curata, baia dotata, muzica ambientala in camera, ...ce sa mai o atmosfera relaxanta....binenteles ca aici a contribuit si atitudinea ei pro client, deschisa la discutii,glumeata,stie sa se faca placuta...👍

Aspect- 9 ,fizic arata bine ...slim fit ,fund bombat si tare, piele fina si bronzata , la chip mi s-a parut foarte draguta🤪 ,chiar as mai adauga 0.5  doar pt asta 😅...

Actiune 9 , oral ,normal mai pe soft dar de efect ,se misca frumos deasupra ,contre in doggy ,accepta pozitii cu ceva gemete de efect ,nici eu nu eram cel mai odihnit si nici inspiratie in pozitii n-am prea avut🤭,oricum asa mai pe soft a mers bine 🤭

Marcat 400de gologani pt 1h relaxanta  ,nu am simtit presiunea timpului chiar daca venisem la o ora cam tarzie....

Succes Evelin 💪si sper sa mai am ocazia pt inca o runda😁

Peace!!✌

 

 

Iti multumesc tare mult! Si eu sper sa ne mai vedem! ❤️ Te pupicesc! 🥰🥰🥰

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 19 ore, Andre Bubu a spus:

Pune si tu o poza la fata !!!

Scrie mi pe whatsapp ,iubireeee!!! Si iti trimit acolo poze la fata cate vrea inima ta ! 🙈🙈🙈 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...