Jump to content

Total❤️Evelin❤️❤️❤️ 100%reala 0770317053

Recommended Posts

• Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Buna ziua domnilor, numele meu este Evelin, bruneta, am 22 de ani, forme foarte frumoase si un zambet care te va seduce, te astept sa petrecem momente de neuitat. Intr-adevar foarte sexy, iti ofer mom

Eu nu comentez preturile, e treaba ta cat vrei sa ceri. Si a mea daca sunt dispus sa dau. Doar ca nu inteleg nimic :) Iar faza cu 'Vino si ne descurcam noi' nu functioneaza la mine. Vreau sa stiu exac

Pentru voi...    Va ador ❤️

Posted Images

P.s : Astazi am implinit si eu 22 de anisori ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Heyyy...LA MULTI ANII!!🥂ðŸ¾ðŸ¥‚ðŸ¾ðŸŽ‚🎂ðŸ§ðŸ¦ðŸŽ‰ðŸŽŠsanatate si fericire iti doresc,si iti mai doresc sa ajungi cea mai fut*****sa dintre toate!!😘

Sa stii ca am obs o schimb de atitudine de la prima ta postare pana cand ai anuntat ca este ziua ta si e de bn,sper ca nu este doar de fatada!!

Pt restul iti dau mess in PM.

Te pup seara frumoasa!!!😘

Heyyy...LA MULTI ANII!!sanatate si fericire iti doresc,si iti mai doresc sa ajungi cea mai fut*****sa dintre toate!!

Sa stii ca am obs o schimb de atitudine de la prima ta postare pana cand ai anuntat ca este ziua ta si e de bn,sper ca nu este doar de fatada!!

Pt restul iti dau mess in PM.

Te pup seara frumoasa!!!

un like nu dai si tu :cry2

• Like 1

Hai ca las eu o recenzie daca tot am vizitat-o.

Locatie - 7.5: bloc nou sau prospat renovat dar garsoniera e putin cam inghesuita si in baie te strecori mai greu daca esti mai maricel, eu am 1.94 si 125kg.

Fata e cea din poze, eu am zice ca arata chiar mai bine la corp in realitate. O nota undeva la 8.5-9

OP - 9: are o tehnica mai soft, il face mai lent dar fara sa simți urma de dinți si destul de deep, daca dadea mai multa atenție zonelor adiacente ii dadeam 10.

AP - nu o sa dau nota, am incercat dar dupa 1 minut si maxim 10 pompari ne-am oprit pentru ca a zis ca nu mai poate, nu sunt eu foarte mare dar aia e, nici nu-i scad ca nu mai putea, oricum se simteaydestul de stramt acolo

NP - 9: in partea cealalta e stramta, da contre si geme frumos.

Gfe - 8: e amabila, zâmbește, rade dar parca e puțin rece, pentru doritorii de gfe ridicat s-ar putea sa scada mai mult, pentru mine a fost ce trebuie avand in vedere ca pana la urma eu vreau un serviciu pe care ea il ofera.

Amenda 300 de lei pentru 30 de minute

• Like 3