Sari la conținut

era ceva bun


Postări Recomandate

  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Era niste fete si femei bune acum catva ani trecut...examplu.. Roxy si Cris de la trocadero.. nu mai tin minte nume era 2 pe unirii facea masaj ca lume..pentru uni era buna moni si viky ... si claudia ..

E și acuma ceva bun, dar nu mai atât de ieftin😂🤣
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Prima fata pe care am cunoscut-o in Constanta a fost Nelly fata tatuata de pe pandurului,treci bulevardul si e undeva la un parter de bloc, activeaza si acum,se intampla cu vreo 6 ani in urma,o luam cu masina de pe unde era si ma sugea si lingea peste tot,nu am mai fost demult la ea,ptr ca am trecut la alt nivel.Mony sau Vichy o cunoastem toti lucra cu inca o fata care din ce stiu s-a retras pe la Cumpana

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator izabela88
Reputație: 0

Înainte era telegraful...cuget liber.pe.leptop postare repede in timp ce una era ocupată cealaltă colega posta..postarea în ziar era 50 de lei :))) o finalizare 50 de lei vremuri..chiar mi.am revăzut un vechi amic si discutam acum 3 min despre asta

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Sa facem istorria prostitutiei orasului! Fiecare ce isi aminteste!

chiar citeam zilele trecute topicele  din 2012-2014, si mi-am amintit cu drag de citeva fete dragalase pe care aproape le uitasem . 

lory si andreea ioana  , amelia ,veverita meme, andreea14, ella, deea hot choco , denisa si daiana , corina coriandru , serafina ... 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Prima fata pe care am cunoscut-o in Constanta a fost Nelly fata tatuata de pe pandurului,treci bulevardul si e undeva la un parter de bloc, activeaza si acum,se intampla cu vreo 6 ani in urma,o luam cu masina de pe unde era si ma sugea si lingea peste tot,nu am mai fost demult la ea,ptr ca am trecut la alt nivel.Mony sau Vichy o cunoastem toti lucra cu inca o fata care din ce stiu s-a retras pe la Cumpana

Vezi ca poate citeste are cont aici  https://nimfomane.com/forum/user/72887-nelly/     

are  si postarii https://nimfomane.com/forum/topic/8893-0723758825-cornelia-sau-nelly/?p=233348

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Prima fata pe care am cunoscut-o in Constanta a fost Nelly fata tatuata de pe pandurului,treci bulevardul si e undeva la un parter de bloc, activeaza si acum,se intampla cu vreo 6 ani in urma,o luam cu masina de pe unde era si ma sugea si lingea peste tot,nu am mai fost demult la ea,ptr ca am trecut la alt nivel.Mony sau Vichy o cunoastem toti lucra cu inca o fata care din ce stiu s-a retras pe la Cumpana

  Simona = fata de la Cumpana , retrasa si ea

  • Minus 1
Link spre comentariu

Iza,eu iubesc femeia,te iubesc pe tine si iubesc calitatea

..Valjean..iti spun o întrebare..aici..nu vreau să fac topic separat.. dar te contur să spui adevarul daca spui ca esti fair play....spui ca ai sotie..bv ție.. casa de piatra..dar intrebarea este alta....i intrebarile sant..daca iti iubești soția cum poti iubi altele? (Nu veni cu vrajeala ca iubești pe fiecare in alt fel ca nu tine..este fumata) nu vreau raspunsul tau dar ce vreau este să încetezi cu declarațiile de dragoste....o placi,o apreciezi ,FOARTE bine dar atatea declaratii de dragoste,,poezii ..nu crezi ca cAzi in penibil? Scz dar sant omul direct care spune ce crede....ps...astept sa putem vb in pm..toate cele bune
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

..Valjean..iti spun o întrebare..aici..nu vreau să fac topic separat.. dar te contur să spui adevarul daca spui ca esti fair play....spui ca ai sotie..bv ție.. casa de piatra..dar intrebarea este alta....i intrebarile sant..daca iti iubești soția cum poti iubi altele? (Nu veni cu vrajeala ca iubești pe fiecare in alt fel ca nu tine..este fumata) nu vreau raspunsul tau dar ce vreau este să încetezi cu declarațiile de dragoste....o placi,o apreciezi ,FOARTE bine dar atatea declaratii de dragoste,,poezii ..nu crezi ca cAzi in penibil? Scz dar sant omul direct care spune ce crede....ps...astept sa putem vb in pm..toate cele bune

Stai ca nu inteleg,i-mi ceri sa raspund,apoi nu vrei raspunsul meu.Ce sa fac ,sa scriu sa tac? Raspunsul este simplu,imi iubesc sotia,si ma simt iubit in fiecare secunda.Iubesc frumosul, si aici intra si florile pe care le-am cumparat ieri sotiei,si Iza si poezia,sietc,etc,etc.Nu toti sintem la fel.Unii ne-am nascut sa daruim,mai mult decat primim.Respect Lex si o zi faina

Link spre comentariu

..Valjean..iti spun o întrebare..aici..nu vreau să fac topic separat.. dar te contur să spui adevarul daca spui ca esti fair play....spui ca ai sotie..bv ție.. casa de piatra..dar intrebarea este alta....i intrebarile sant..daca iti iubești soția cum poti iubi altele? (Nu veni cu vrajeala ca iubești pe fiecare in alt fel ca nu tine..este fumata) nu vreau raspunsul tau dar ce vreau este să încetezi cu declarațiile de dragoste....o placi,o apreciezi ,FOARTE bine dar atatea declaratii de dragoste,,poezii ..nu crezi ca cAzi in penibil? Scz dar sant omul direct care spune ce crede....ps...astept sa putem vb in pm..toate cele bune

 

Cel putin el iubeste altele , tu te iubesti doar pe tine. Nu cumva te cheama Narcis?

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...