Sari la conținut

salonul anului


cccpccap

Postări Recomandate

exclusiv nu e salon e bord..

Ho ma disperatule de viata ca toti ne am mai luat cate o teapa. Frustrat mai esti. Exclusive e un salon chiar f bun. Nu mai tot te baga ca musca. Vezi ti de fantasy al tau, scump si lipsit de sare si piper

 

Exclusive, royal cand e ariana si ador

Ultimul loc fantasy.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ador e salon bun? Cum asa? Cred ca cele mai neatragatoare femei am gasit acolo

 

Ce criterii folositi? Faptul ca se ofera si futai extra nu ar trebui sa conteze in cazul unui salon de masaj erotic

 

Ambianta, modelele, discretia si cel mai important MASAJUL sunt factorii cei mai importanti, daca ma intrebati pe mine.

 

Votez si eu Fantasy

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ador e salon bun? Cum asa? Cred ca cele mai neatragatoare femei am gasit acolo

 

Ce criterii folositi? Faptul ca se ofera si futai extra nu ar trebui sa conteze in cazul unui salon de masaj erotic

 

Ambianta, modelele, discretia si cel mai important MASAJUL sunt factorii cei mai importanti, daca ma intrebati pe mine.

 

Votez si eu Fantasy

Aloooooo....ce futai? Esti beat? In rest sunt de acord cu tine despre Ador.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ador e salon bun? Cum asa? Cred ca cele mai neatragatoare femei am gasit acolo

 

Ce criterii folositi? Faptul ca se ofera si futai extra nu ar trebui sa conteze in cazul unui salon de masaj erotic

 

Ambianta, modelele, discretia si cel mai important MASAJUL sunt factorii cei mai importanti, daca ma intrebati pe mine.

 

Votez si eu Fantasy

Criterii - Foarte curat, gel dezinfectant la discreție, primire ospitaliera, ok nu o sa o găsești pe Emily Ratajkowski acolo dar fetele compensează prin atitudine, charisma, răbdare, atenție, masaj de relaxare de calitate, masaj erotic de calitate, permisiv în limitele bunului simt etc. Pe lângă asta, calitate/pret nu au rivali ... 150 ron/h si ora e ora, nu 40 de minute. Sunt saloane care practica 300/h si te crucești de ce dai acolo ca și atitudine, (ne)orientare către client, igiena a divelor de weekend de la freddo si mai mult nu vreau sa mai zic.

  • Like 3
Link spre comentariu

 

Fantasy este departe de a fi numit salonul anului. Pentru ca:

- cu foarte putine exceptii ( Iulia, de ex), a avut si are in continuare maseuze neatragatoare. Nu poate fi in top un salon cu astfel de maseuze, chiar daca serviciile acestora ar fi de exceptie. Oricum, nu e cazul. De ex. Laura era praf la masajul erotic, plus ca era si urata foc.

- este bataie de joc sa folosesti pentru masaj o camera cam de 10 metri patrati, probabil fosta bucatarie situata vizavi de baia fetelor.

- nici celelalte camere nu au baie, sunt improvizate niste cabine de dus care se defecteaza destul de frecvent. In plus, as zice ca este cel putin neinspirata ideea cu aceste cabine de dus amplasate in foste camere de locuit.

- salonul nu are receptie si nici receptionista. Practic, nu ai unde sa te asezi, cum e la alte saloane. Ema face programarile si cand ai urcat maseuza deja te asteapta in capul scarilor. N-am vazut un bar, frigider, ceva sa poti lua ceva de baut. Nu neaparat alcool.

- de fapt salonul este o fosta vila de locuit, transformata in asa zis salon de masaj, fara a avea nimic specific saloanelor de masaj erotic. Parca nici muzica nu era in camere.

- nu poate fi salonul anului un stabiliment care nu are parcare. La Fantasy este jale cu parcarea, trebuie sa ai mare noroc sa gasesti vreun loc de parcare in zona respectiva (calea Floreasca).

- duminica este inchis. Pai cum sa fie atunci salonul anului ?

Cam asta e cu Fantasy. Un salon mediu, ca multe altele.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:word
  • Oras:word

Fantasy este departe de a fi numit salonul anului. Pentru ca:

- cu foarte putine exceptii ( Iulia, de ex), a avut si are in continuare maseuze neatragatoare. Nu poate fi in top un salon cu astfel de maseuze, chiar daca serviciile acestora ar fi de exceptie. Oricum, nu e cazul. De ex. Laura era praf la masajul erotic, plus ca era si urata foc.

- este bataie de joc sa folosesti pentru masaj o camera cam de 10 metri patrati, probabil fosta bucatarie situata vizavi de baia fetelor.

- nici celelalte camere nu au baie, sunt improvizate niste cabine de dus care se defecteaza destul de frecvent. In plus, as zice ca este cel putin neinspirata ideea cu aceste cabine de dus amplasate in foste camere de locuit.

- salonul nu are receptie si nici receptionista. Practic, nu ai unde sa te asezi, cum e la alte saloane. Ema face programarile si cand ai urcat maseuza deja te asteapta in capul scarilor. N-am vazut un bar, frigider, ceva sa poti lua ceva de baut. Nu neaparat alcool.

- de fapt salonul este o fosta vila de locuit, transformata in asa zis salon de masaj, fara a avea nimic specific saloanelor de masaj erotic. Parca nici muzica nu era in camere.

- nu poate fi salonul anului un stabiliment care nu are parcare. La Fantasy este jale cu parcarea, trebuie sa ai mare noroc sa gasesti vreun loc de parcare in zona respectiva (calea Floreasca).

- duminica este inchis. Pai cum sa fie atunci salonul anului ?

Cam asta e cu Fantasy. Un salon mediu, ca multe altele.

 

atunci care e ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Majoritatea saloanelor sunt în foste vile de locuit, sunt multe care au cabina de dus în camera, pentru mine e un plus asta, la fantasy ca la alte multe saloane te servește cu ceva de băut chiar dacă nu ai văzut frigiderul. Eu m am simțit bine acolo de aceea am votat fantasy, niciodată ședința nu a durat mai puțin de o ora. Nu am întrat cu Laura, nu știu cât e de urata dar de când merg acolo nu am văzut femei urate, poate nu toate sunt foarte frumoase, asta tine de gustul fiecăruia. Recunosc ca nu frecventez saloanele super scumpe dar cred ca dintre cele cu preturi pana în 200 fantasy e nr 1. Dacă mai era amazonia cu siguranță nu se apropia nimeni de ei, era cel mai smecher salon.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...