Sari la conținut

Noua!!!!SOFIA zona Vitan 0727035728


Postări Recomandate

  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Laury vezi ca vine la pachet cu restul hahaah

La facultatea nu te-a invatat sa folosesti virgula??

D-nul Laury cu cine ziceai ca vine la pachet??😂😂😂😜

Acu sa lasam gluma,sa stii ca de multe ori DETALIILE fac diferenta.Cu cat suntem mai info cu atat suntem mai hotarati!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

La facultatea nu te-a invatat sa folosesti virgula??

D-nul Laury cu cine ziceai ca vine la pachet??

 

Asta habar nu are că urmand o asemenea facultate trebuie sa fi foarte tare la lb română si instinctiv ai o ortografie impecabila. Am vazut fete pe aici care scriu fara greșeală si nu se dau studente pe online. Să o lăsăm pe ea să le descopere, o să aiba destul timp liber până o să-și ia zborul inapoi in țările in care s-a consacrat
  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Nu iti sunt indiferenta daca mi-ai cautat numarul si pe google Mai bine m-ai vizita !!!

In pozele postate de tine esti fix ce mi-a recomandat doctorul, buna, rau.

Mi-e teama sa nu-mi dea realitatea o palma si să ma trezeasca. Astept sa pui niste poze mai reale

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bic.c te astept la mine in locatie si iti garantez ca nu vei avea parte de surpriza neplacuta .In fond am si un tatuaj vizibil pe mana dreapta .Astept si eu recenzii pozitive ,ideea e ca sunt noua si cei care au venit probabil nu sunt comentatori avizi 😂.Te pup😘

Link spre comentariu

Salutare futaciosi...salve Dereseu ti am zis eu ochiul tau e mereu pe comentarile mele..respect frate futacios..da tocmai eu..daca tu nu zici nimic..😂😂🥃🥃..dar ai dreptate maxima..sigur e ovala rau..si a iesit pe piata la scoruri mari..

Ce sa i facem..spera si ea saraca sa prinda fraierii ..poze lucrate..neconforme..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Bic.c te astept la mine in locatie si iti garantez ca nu vei avea parte de surpriza neplacuta .In fond am si un tatuaj vizibil pe mana dreapta .Astept si eu recenzii pozitive ,ideea e ca sunt noua si cei care au venit probabil nu sunt comentatori avizi .Te pup

Nu mi-ai raspuns la intrebare : esti make-up artist?

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pozele nu sunt lucrate repet primele doua sunt selfieuri se vede clar ca fac poza in oglinda. De supozitii suntem toti buni.Eu zic sa ne respectam si sa fim mai putin frustrati.Daca cineva este interesat cu adevarat ma va contacta telefonic sau pe whatsapp.Intotdeauna se vor gasi oameni nemultumiti de un aspect sau altul.

Pana va hotarati eu va urez o zi cat mai placuta ❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pozele nu sunt lucrate repet primele doua sunt selfieuri se vede clar ca fac poza in oglinda. De supozitii suntem toti buni.Eu zic sa ne respectam si sa fim mai putin frustrati.Daca cineva este interesat cu adevarat ma va contacta telefonic sau pe whatsapp.Intotdeauna se vor gasi oameni nemultumiti de un aspect sau altul.

Pana va hotarati eu va urez o zi cat mai placuta ❤️

Decat sa te certi cu "frustatii",nu mai bine postezi poze care sa nu mai lase loc de speculatii? Nu uita ca "frustatii" platesc si au dreptul sa stie pt ce platesc.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...