Sari la conținut

Noua!!!!SOFIA zona Vitan 0727035728


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Imi era dor de ironiile tale .Ma bucur ca iti faci simtita prezenta .Esti liber profesionist sau pensionat?Pup

Sunt fix ceea ce vrei tu să fiu. Banuiesc că daca aș veni cu 500 lei la usa ta m-ai vedea ca pe un prinț pe cal alb.

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Imi era dor de ironiile tale .Ma bucur ca iti faci simtita prezenta .Esti liber profesionist sau pensionat?Pup

Acum e importanta si ocupatia sursei cadoului! Si ce ar trebui sa fim ca sa beneficiem de gratiile tale:antreprenori, corporatisti, bugetari, dealeri?

Nu v-au invatat la facultate ca banii nu au miros?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acum e importanta si ocupatia sursei cadoului! Si ce ar trebui sa fim ca sa beneficiem de gratiile tale:antreprenori, corporatisti, bugetari, dealeri?

Nu v-au invatat la facultate ca banii nu au miros?

Nu la asta m-am referit ci la disponibilitate.Te pupic nu sunt o persoana rautacioasa
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator nimfomanul6969
Reputație: 0

Nu la asta m-am referit ci la disponibilitate.Te pupic nu sunt o persoana rautacioasa

Ok, oricum daca ai fi rautacioasa la modul la care imi imaginez eu sa vezi ce bine ar fi :laugh2. Pe incercate?

Link spre comentariu
  • Oras:CASABLANCA
  • Oras:CASABLANCA

Eu zic mâine să ne programăm toți 🙂 mergem doar să vedem si nu rămânem 🤔😀 este o idee.... asta ca sa vedem, sa stim cum 🤷â€â™‚ï¸ si ce fel 😠🙆â€â™‚ï¸ðŸ¤·â€â™‚ï¸

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegii, știți că nu țin cu ursul, dar eu am vizitat-o și țâțele arată beton.Ar fi normal sa și le posteze, dar pt cei care au dubii și nu merg din acest motiv, duceți-va cu încredere fraților ca e belea.

Hai cu o recenzie completa 👌

 

Aaa deja ai facut sorry. Am uitat dupa atatea pagini

Link spre comentariu

buna seara.

dupa vreo 9 pagini fara vreo recenzie, m-am riscat eu...

programare telefonica, respectata.

locatie aproape de mall vitan, ok, cele trebuincioase - 8-9

ea - o tipa bruneta, inalta, m-a asteptat pe tocuri, cu ceva destul de secy (bravo)... placuta la vorba, normala la cap, ok la prestatie. 

ca aratare, o iau de jos in sus, are picioare frumoase (9), fund maricel (8), pasa stramta tare si umezindu-se natural (10), tate mari si grele (siliconate cred, putin lasate, dar mari si faine, m-am jucat cu ele intens. 9). la fata e interesanta, nu neaparat pe tipul meu, gura frumoasa, ochi frumosi, trasaturi speciale (7-8). creola, piele frumoasa. per total o tipa intre 8-9, de tipul ai pe ce pune mana (nu slim, nu fat).

prestatia a fost un ON bun, cu atentie la oo, cu presiune, cu lins, cu luat pe lateral, cu deep. se poate si cim, dar costa inca 100, nu s-a nimerit... oral de 8-9 (bun!)

apoi NP in mai multe pozitii, cu participare intensa, cu orgasm ea, cam in acelasi timp cu mine, 9++

halatul 200 / 35 min, fara graba, 1 fin.

eu unul nu regret, poate ma intorc, pt prestatia buna

  • Like 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Colegii, știți că nu țin cu ursul, dar eu am vizitat-o și țâțele arată beton.Ar fi normal sa și le posteze, dar pt cei care au dubii și nu merg din acest motiv, duceți-va cu încredere fraților ca e belea.

Multumesc mult si te mai astept ❤❤❤

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

buna seara.

dupa vreo 9 pagini fara vreo recenzie, m-am riscat eu...

programare telefonica, respectata.

locatie aproape de mall vitan, ok, cele trebuincioase - 8-9

ea - o tipa bruneta, inalta, m-a asteptat pe tocuri, cu ceva destul de secy (bravo)... placuta la vorba, normala la cap, ok la prestatie. 

ca aratare, o iau de jos in sus, are picioare frumoase (9), fund maricel (8), pasa stramta tare si umezindu-se natural (10), tate mari si grele (siliconate cred, putin lasate, dar mari si faine, m-am jucat cu ele intens. 9). la fata e interesanta, nu neaparat pe tipul meu, gura frumoasa, ochi frumosi, trasaturi speciale (7-8). creola, piele frumoasa. per total o tipa intre 8-9, de tipul ai pe ce pune mana (nu slim, nu fat).

prestatia a fost un ON bun, cu atentie la oo, cu presiune, cu lins, cu luat pe lateral, cu deep. se poate si cim, dar costa inca 100, nu s-a nimerit... oral de 8-9 (bun!)

apoi NP in mai multe pozitii, cu participare intensa, cu orgasm ea, cam in acelasi timp cu mine, 9++

halatul 200 / 35 min, fara graba, 1 fin.

eu unul nu regret, poate ma intorc, pt prestatia buna

Multumesc pentru recenzie si eu m-am simtit minunat cu tine ❤️!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Va salut,

Am fost si eu la domnisoara in weekendul care a trecut si am sa va las cateva impresii de la fata locului.

De la început pot sa va spun ca sunt mai multe lucruri care mi-au placut decat invers.

1. M-am programat mai din scurt si a mers, e important pt mine.

2. M-a așteptat într-o rochie neagra, pe dedesubt avea un sutien de piele negru, niste pantofi negri cu toc mai mic. Totul ok, doar ca le-a dat jos un pic cam rpd :)

3. Tipa arată foarte bine, sanii sunt bestiali dpmdvd si are o piele ff misto.

4. In general prefer tipele slim/fit nunpe cele "cu forme". Cu toate ca ea este din categoria a doua, mi-au placut atitudinea, personalitatea si cum ziceam mai sus anumite aspecte fizice.

4. Am beneficiat de o partida in care, părerea mea este ca am facut click si m-am simțit in largul meu cu ea. Am avut parte fe sarut, oral np (nimic spectaculos dar ok) si un normal in 2 pozitii unde părea ca s-a simtit si ea bine. Apoi am terminat ca un erou pe sanii aia geniali.

Am stat max 25 min, am dat 200 lei.

Eu zic ca ar fi mai ok 200 cu 350 dar na, cum crede ea.

O exp reușită, per total 8.5

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Va salut,

Am fost si eu la domnisoara in weekendul care a trecut si am sa va las cateva impresii de la fata locului.

De la început pot sa va spun ca sunt mai multe lucruri care mi-au placut decat invers.

1. M-am programat mai din scurt si a mers, e important pt mine.

2. M-a așteptat într-o rochie neagra, pe dedesubt avea un sutien de piele negru, niste pantofi negri cu toc mai mic. Totul ok, doar ca le-a dat jos un pic cam rpd :)

3. Tipa arată foarte bine, sanii sunt bestiali dpmdvd si are o piele ff misto.

4. In general prefer tipele slim/fit nunpe cele "cu forme". Cu toate ca ea este din categoria a doua, mi-au placut atitudinea, personalitatea si cum ziceam mai sus anumite aspecte fizice.

4. Am beneficiat de o partida in care, părerea mea este ca am facut click si m-am simțit in largul meu cu ea. Am avut parte fe sarut, oral np (nimic spectaculos dar ok) si un normal in 2 pozitii unde părea ca s-a simtit si ea bine. Apoi am terminat ca un erou pe sanii aia geniali.

Am stat max 25 min, am dat 200 lei.

Eu zic ca ar fi mai ok 200 cu 350 dar na, cum crede ea.

O exp reușită, per total 8.5

Multumesc mult ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...