Sari la conținut

❤️ Andreea BbY ❤️ 0755199370 ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🥰🥰 Buna , frumoșilor 🥰🥰

O sa ajung in CLUJ astazi , ce ziceti , va bagati la o vizita acasa la mine ? 😌😌

M-am hotărât impreuna cu colega mea Elena , sa va facem o vizita de cateva zile , sa ne cunoastem si sa petrecem cateva momente frumoase impreuna 💜💜♥ï¸

 

â—ï¸ O sa anunt aici locatia si programul de îndată ce ne instalamâ—ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

 

â™¥ï¸ Despre mine , in cateva cuvinte , sunt foarte vorbăreață 😂, imi place sexul 😠( chiar daca nu scot sunete) 😂😂 nu grăbesc pe nimeni. ♥ï¸â£ï¸nu ma uit la ceas â—ï¸sunt o fire sociabilă, îndrăzneața , si nu imi place sa fiu luată peste picior â—ï¸ Imi place punctualitatea , curățenia si nu in ultimul rand , SEXUL 😂😂💖

 

â—ï¸ Abia astept sa ne vedem â—ï¸

💋💋💋 pupici 💋💋💋

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

Recenzii din Bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Brasov

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Timisoara

https://nimfomane.com/forum/topic/167754-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

Recenzii din Arad

https://nimfomane.com/forum/topic/168514-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

Recenzii din Oradea

https://nimfomane.com/forum/topic/168813-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

âŒâŒ Cele mai recente păreri despre mine si poze , le gasiti pe ultimele 3 topice âŒâŒ

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

 

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar†â—ï¸

 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 

â—ï¸ Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. â—ï¸

 

â—ï¸â—ï¸ Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte â—ï¸â—ï¸

 

🎠Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre ðŸŽ

 

🤠Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat†, pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas ðŸ¤

 

🤠Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta ðŸ¤

 

🧡 Va invit in cuibusorul meu pentru a va oferii clipe de neuitat care cu siguranta va vor face sa reveniti,cu mare placere!Cei care ma cunosc dar si cei care inca nu au avut ocazia,faceti-va curaj si timp “in special pentru voiâ€si veniti sa va relaxati In compania mea care cu siguranta va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale voastre!! 🧡 Imi voi da toata silința sa fiu pe placul tau si sa ne simțim amandoi bine â—ï¸â—ï¸ Va pup dulce 💋

post-306314-0-73299200-1605605460_thumb.jpeg

post-306314-0-88704400-1605605494_thumb.jpeg

post-306314-0-28042700-1605605521_thumb.jpeg

post-306314-0-53435600-1605605546_thumb.jpeg

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🔴🔴Serviciile mele sunt urmatoarele🔴🔴

✅ Sex normal doar protejat

✅ Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

✅CIM 100 extra

✅COF 100 extra

✅COB

✅FK (In functie de igiena si compatibilitate)

✅Sex in diferite pozitii

✅Role play

✅Foot job

✅Foot fetish

✅Hand job

✅Masaj de relaxare

✅Si altele

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

🥰🥰 Buna , frumoșilor 🥰🥰

O sa ajung in CLUJ astazi , ce ziceti , va bagati la o vizita acasa la mine ? 😌😌

M-am hotărât impreuna cu colega mea Elena , sa va facem o vizita de cateva zile , sa ne cunoastem si sa petrecem cateva momente frumoase impreuna 💜💜♥ï¸

 

â—ï¸ O sa anunt aici locatia si programul de îndată ce ne instalamâ—ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜

 

â™¥ï¸ Despre mine , in cateva cuvinte , sunt foarte vorbăreață 😂, imi place sexul 😠( chiar daca nu scot sunete) 😂😂 nu grăbesc pe nimeni. ♥ï¸â£ï¸nu ma uit la ceas â—ï¸sunt o fire sociabilă, îndrăzneața , si nu imi place sa fiu luată peste picior â—ï¸ Imi place punctualitatea , curățenia si nu in ultimul rand , SEXUL 😂😂💖

 

â—ï¸ Abia astept sa ne vedem â—ï¸

💋💋💋 pupici 💋💋💋

0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£

Recenzii din Bucuresti

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Brasov

https://nimfomane.com/forum/topic/142368-0755199370-andreea/page-24

 

Recenzii din Timisoara

https://nimfomane.com/forum/topic/167754-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

Recenzii din Arad

https://nimfomane.com/forum/topic/168514-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

Recenzii din Oradea

https://nimfomane.com/forum/topic/168813-%EF%BF%BD-andreea-bby-%EF%BF%BD%EF%BF%BD/

 

âŒâŒ Cele mai recente păreri despre mine si poze , le gasiti pe ultimele 3 topice âŒâŒ

 

💜 Am rugămintea la voi cei care citiți aici , cand ma sunati/dati mesaj , sa specificați ora pana cand va pot raspunde inapoi 💜

 

💙 Nu va mai programați aiurea daca nu stiti o ora exactă , si cei care isi fac programari si nu le respecta , dati un simplu mesaj ca nu puteti ajunge , ca sunt altii care chiar isi doresc sa ma cunoască 💙 si eu am ora ocupata de unul care este “țepar†â—ï¸

 

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

 

â—ï¸ Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. â—ï¸

 

â—ï¸â—ï¸ Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte â—ï¸â—ï¸

 

🎠Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre ðŸŽ

 

🤠Dușul este obligatoriu , nu conteaza ca vii de acasa “dușat†, pentru ca multi mint , iar cand se dezbraca , imi cade parul din nas ðŸ¤

 

🤠Eu sunt o fata foarte curata ,o sa ma gasesti îmbrăcată corespunzător pentru întâlnirea noastra, dușata si parfumata înaintea sosirii tale, si astept acelasi lucru si de la tine in legatura cu igiena personală. Pun foarte mare pret pe chestia asta ðŸ¤

 

🧡 Va invit in cuibusorul meu pentru a va oferii clipe de neuitat care cu siguranta va vor face sa reveniti,cu mare placere!Cei care ma cunosc dar si cei care inca nu au avut ocazia,faceti-va curaj si timp “in special pentru voiâ€si veniti sa va relaxati In compania mea care cu siguranta va fi una dintre cele mai frumoase experiente ale voastre!! 🧡 Imi voi da toata silința sa fiu pe placul tau si sa ne simțim amandoi bine â—ï¸â—ï¸ Va pup dulce 💋

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

In primul rand: Bine ati venit pe plaiurile noastre!  :kiss3 Si sper sa va simtiti, la fel de bine pe la noi, pe cat de bine speram si noi sa ne simtim in compania voastra.

 

Bun, din toata povestioara ta de mai sus am inteles clar un lucru, ca iti place SEXUL  :laugh2 . E ok ca si mie, deci ne potrivim, la cel putin un aspect. Ce nu ai mentionat desi am stat sa recitesc de vreo 2 ori sunt preturile servicilor enumerate mai sus. Asa ca rogu-te si spune-ne si nou detalile legate de cadou  :rax2 . (ca oricat de mult ti-ar place sexul, nimic pe lumea asta nu mai este gratis  :innocent ).

Daca se poate sa ne spui si o locatie aproximativa, unde va gasim , deoarece unii pe aici au anumite retineri fata de anumite adrese. (macar zona, ca adresa in amanunt o aflam cand sunam pentru programare)  :hug1  :kiss3

 

O zi frumoasa sa aveti!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

 

Asta era oferta in celelalte orașe.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

 

Asta era oferta in celelalte orașe.

Multumesc frumos colegu'! O singură mentiune as avea, ca preturile de pe alte topice le-am văzut si eu, doar ca sunt domnișoare care venind la Cluj își schimbă si preturile fata de alte orașe. Și ca sa evitam situații de genul, am zis ca mai bine solicit o confirmare!

 

Toate bune si spor sa aveți!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

â£ï¸â£ï¸ Preturile vor ramane la fel â—ï¸â—ï¸

â—ï¸ 150-30 min / 250-1h. Cim 100 / ✅Cof 100 ✅

â™¥ï¸ Va astept cu drag sa ne vedem ♥ï¸ðŸ”ðŸ”

â—ï¸â—ï¸0755199370â—ï¸â—ï¸Andreea Bbyâ—ï¸â—ï¸

💋💋💋 PuPiiiiiiCi 💋 Preturile , 1 finalizare 150 , iar o ora 250 ! 💰 care include : sex oral protejat/neprotejat, sex normal protejat , 69 , pupici , diferite pozitii 😲 , masaj , mici fantezii 🤫 CIM si COF sunt extra 100 , iar anal fac in funCtie de marime si grosime , si este la fel 100 extra. 🚦Annilingus , cunnilingus , footjob/handjob , sex intre sani si alte fantezii. 🔥

Imi rezerv dreptul de a decide la fata locului 🦠daca fac oralul neprotejat , si pot refuza FK daca nu este un minim de chimie intre noi , si daca igiena nu este ok ðŸ›. Dusul este obligatorie inainte de inceperea actului 🧼 , la baie este tot ce aveti nevoie ! 🧴🧽🚰

Daca vreti sa petreceti timp in compania mea 👩ðŸ¼â€ðŸ’¼ , daca preferati naturaletea si nu prefacatoria , fara fite si fara graba ðŸƒðŸ¼â€â™€ï¸ 👩â€â¤ï¸â€ðŸ‘¨

ma puteti suna sau da mesaj si va raspund imediat ce vad ! Si va rog sa specificati ora â° pana cand pot da mesaj inapoi !

â¤ï¸0ï¸âƒ£7ï¸âƒ£5ï¸âƒ£5ï¸âƒ£1ï¸âƒ£9ï¸âƒ£9ï¸âƒ£3ï¸âƒ£7ï¸âƒ£0ï¸âƒ£ â¤ï¸

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Hei dragilor 😠am ajuns in Cluj ♥ï¸

💋 Locatia este centrala , cu parcare si usor de gasit. Se afla in Piata Avram Iancu. Pe strada Constanța. 💋💋

Restul detaliilor la telefon/Sms/whatsapp

Pupici si abia astept sa ne cunoastem.

Voi fi Disponibila de la 20:30 ♥ï¸â™¥ï¸â™¥ï¸

Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

Hei dragilor 😠am ajuns in Cluj ♥ï¸

💋 Locatia este centrala , cu parcare si usor de gasit. Se afla in Piata Avram Iancu. Pe strada Constanța...

@Andreea, vezi ca da cu virgula.

ÃŽn Cluj, piața Avram Iancu corelat cu strada Constanta?

Strada Constanța pare o informație mai credibila.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

@Andreea, vezi ca da cu virgula.

ÃŽn Cluj, piața Avram Iancu corelat cu strada Constanta?

Strada Constanța pare o informație mai credibila.

O sa ma uit pe harta sa vad mai exact. Nu cunosc inca bine zona , dar ma uit si va anunt aici. 💋 oricum , este strada Constanța.

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am citit un pic pe oradea concluzia este ca arata bine are forme frumoase si la fata e draguta,  variate servicii oferita insa uneori este neimplicata nu pune suflet ceea ce ma face sa ma gandesc de doua ori  problema e ca nici nu arata in interventiile ei de pe forum  ca ar vrea sa invete mai multe sa fie pe mai pe placul celor ce o viziteaza...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Imi pare rau , dar nu raspund celor care ma jignesc sau imi vorbesc urat. Eu sunt o fata cu bun simt , si daca ma respecți , la rândul meu te respect si eu !!!

In ceea ce consta serviciile mele pentru voi , pun suflet in ceea ce fac , dar cu cine merita si cu cine ma apreciază , nu cu toti bădăranii care trag de mine si ma “lovesc†ca asa le place lor si eu trebuie sa îndur “plăcerea lorâ€. Nu. Trebuie sa ne simțim bine amandoi , de parerea asta sunt eu. Daca aveti mai multe nelămuriri , ma puteti suna sau da mesaj pe telefon , nu sa facem pagini multe aiurea aici.

Va Multumesc si o seara faina in continuare !!

💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...