Sari la conținut

❤️ Andreea BbY ❤️ 0755199370 ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru
  • Telefon: 0123456789
  • Oras:Machu Picchu, Peru

Invață să pui întrebări mai întâi. Si poate puțin respect...

Omul nu e prost destul dacă nu e si fudul! Daca așa a vorbit si la telefon cu tipă, ma mir ca a avut răbdare si a fost doar sictirita in limbaj(asta chiar daca o fi fost așa, ca nu te poti lua dupa ce zice unul ca el).

 

"Șefuțule" ca sa primești respect trebuie să il meriți și in primul rând să il oferi!

 

Spor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

Omul nu e prost destul dacă nu e si fudul! Daca așa a vorbit si la telefon cu tipă, ma mir ca a avut răbdare si a fost doar sictirita in limbaj(asta chiar daca o fi fost așa, ca nu te poti lua dupa ce zice unul ca el).

 

"Șefuțule" ca sa primești respect trebuie să il meriți și in primul rând să il oferi!

 

Spor

Nu-i usor sa-i suporti pe toti badaranii care daca au 200 in buzunar cred ca isi pot permite orice.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Hey Andreea, de la ce ora iti incepi de obicei programul :)?

Buna , pai de obicei pe la 10:00 , dar daca cineva dorește si mai devreme de 10:00 si este sigur ca ajunge , eu o sa incep si mai devreme

😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am fost la Andreea aseara.

Este o persoana minunata. Chiar de la usa, zambet, placuta, calda. Extrem de draguta, mi-a facut si cafea ðŸ˜

 

Chiar nu te grabeste, te imbratiseaza.

Ca si note.. nu am nimic sub 10. 10 pe linie..

 

Chiar extrem de mulțumit de intalnirea cu ea!

O zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

Am fost la Andreea aseara.

Este o persoana minunata. Chiar de la usa, zambet, placuta, calda. Extrem de draguta, mi-a facut si cafea ðŸ˜

 

Chiar nu te grabeste, te imbratiseaza.

Ca si note.. nu am nimic sub 10. 10 pe linie..

 

Chiar extrem de mulțumit de intalnirea cu ea!

O zi buna!

Te pup si te astept ðŸ˜â™¥ï¸

Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

Salutare,

Aflat intr-o plimbare la Cluj am vizitat-o pe frumoasa Andreea. Mi-a plăcut mult cum arată, e pe gustul meu, frumoasa la fata, corp armonios cu piele fina și niște Sani superbi pe care nu ma opream sa ii sărut. Sincer asta a fost motivul pentru care am hotarat sa o vizitez și chiar sunt superbi (naturali 100%).

Fata știe sa se facă placuta, e vorbăreață deși la început pare mai timida pana începe sa te cunoască cât de cât.

Acțiunea a fost slow, genul soft cum îmi place mie, cu săruturi și mângâieri tandre.

A continuat cu un ON foarte bine executat, cu răbdare, aproape ca ma termina dacă nu o opream. Am continuat cu NP unde fata își da silință, se mișcă frumos, se arcuiește. Eu eram focusat pe sânii ei, aveam ocupație 🤩. Am finalizat după ce mi-am mai făcut oral.

De la mine are 10 la toate capitolele, m-am simțit super cu ea și cu siguranta o mai vizitez. Mi-a rămas la “corasonâ€. Aveți grija de ea, purtați-va civilizat și o sa aveți numai de câștigat. 😉 prețul a fost 250 lei pentru o ora de placere maxima.

  • Like 3
Link spre comentariu

  Av vizitat-o azi pe frumoasa Andreea  azi la pranz. Din pacate am " picat" intre 2 programari si desi optasem pt 1 h , nu am avut timpul necesar sa ma "desfasor" la justa valoare ( ma revansez data viitoare , Andreea). Desi eram contra cronometru ,daca tot am avut bugetul alocat pt 1 h cu Andreea ,am decis sa intru cu ea  +  colega ei ( daca aveti fantezii cu profesoare este varianta  ideala, ochelari , atitudine superioara , pana ajunge in pat si te fute de iti sar ochii, sau ma rog tu pe ea , depinde de :"fantezie).

Fete : Andreea , sani de colectie ( complimente chirurgului estetician , a realizat o capodopera), foarte frumoasa la fata ( desi nemachiata este femeia dupa care intorci capul pe strada ), un fund " brazilianca " de care nu am apucat sa ma ocup din motive pe care le amintesc mai tarziu . 

   Colega ei ( profesoara de sex)  , mai inaltuta , sani mai mici , frumoasa , cu un corp armonios si cu carnea  tare pe ea numai buna de pus mana pe ea .

   Locatie : In centru ,aproape de Piata  Mihai Viteazu , curata si aerisita  ( cu o vana gen sec. XIX chiar in  dormitor  , desi fetele au si o baie complect utilata)

   Prestatie :  Oral eu Andreei ( in tmp ce Doamna Profesoara imi facea un oral NP de zile mari ,ulterior transformat in LOT  unde era cat pe aici sa termin ). Dar m-am abtinut ..., asteptand "cireasa de pe tort ". Intrucat ii oferisem un oral de 10 min Andreea mi-a oferit o finalizare cu CIM ( dupa un  oral " cu de toate" ) timp in care eu cu colega ei ne sarutam FK admirand privelistea cu Andreea cu sanii ei nr 4-5 deasupra falusului meu erect  si cu buzele ei senzuale sugand si ultima picatura de seva din mine. Un punct in plus ....Dupa ejacularea mea prematura ( a fost atat de bine ca mai voiam sa dureze ...) , a mai stat cu "piticul" meu in guritza pret de vreo 1 min incaercand sa culeaga chiar tot. Din acest motiv nu am apucat sa trec si la Sex normal si sa ii admir si frumosul fund la un Doggy. Sper a data viitoare sa trec de proba orala si sa pot sa va aduc recenzii si de la norma.

  Per total am pettecut vreo 40 min de placere cu 2 Domnisoare profesioniste si zic eu serioase. Am negociat 250 X 2  cu CIM Inclus cu aman2 si au vrut sa imi dea rest 100 facand CIM numai cu Andreea (nu am acceptat fiind un domn) . Deci ar fi iesit 400 RON ,40 min cu 2 fete "bune" , cu 2 oraluri NP , un LOT protejat, multe mangaieri si sarutari din partea lor, un Cunny facut de mine Andreei + Un CIM cum rar mi-a fost dat sa primesc . Ca bonus "sanii Andreei" care sunt ceva care sa iti ramana in memorie ( mai ales cand se " fataie" pe deasupra pulii tale).  Note : 10 + Andreea , 9 Doamna profesoara ( ii recomand niste silicoane care o aduc la 10 si pe ea). Dar ca si "echipa" tot 10 le dau. Spor la treaba stimati colegi ! Sper sa mai ramana mult tmp in Cluj , unde am drum saptamanal sau sa vina si la Sibiu  :iagree . Ca sa sintetizez in "icon" ce am facut in 40 min :

  :69  :pepsi  :kiss3  :boob   :felatie  :blowj0b

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Va salut!

Am vizitat-o și eu azi pe Andreea. Am văzut niște poze cu ea și abia am așteptat să ajungă și în Cluj. E o domnișoară pe gustul meu, micuța de statura, frumoasa la fata și cu un corp perfect.

Programare făcută ușor prin WhatsApp.

Locatia: 10 pe Str. Constanta, ușor de găsit, apartament foarte frumos și curat.

Aspect Andreea: 9,5 puncte forte: frumoasa la fata iar la corp are o combinație perfectă între sâni, talie și fund.

Igiena: 10 nimic de comentat

ON: 9 mie mi a placut așa încet ca pt un ardelean.

Normal: aici nu mai țin minte :)) aveam sănii aia superbi in fata și eram in lumea viselor. Din spate, tot așa, o priveliște superbă.

GFE: aici nu știu cum să punctez pt că amândoi am fost puțin timizi, dar cu siguranță la următoarea întâlnire totul o sa fie perfect.

Cadou: 250 pentru 1 ora

De recomandat: DA pentru cei mai frumoși sâni văzuți și mângâiați de mine.

De revenit: Da, in fiecare zi, numa bani sa fie :))

 

Încă mă gândesc la sănii aia.

Te pup, Andreea!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

💚 Eu sunt foarte stricta si serioasa in privința programărilor mele,nu imi place sa intarzii,si nici nu dau tepe💚

â—ï¸ Programarea se va face prin Whatsapp/SMS sau telefonic , iar in cazul in care nu raspund , imi puteti lasa un mesaj, cu ora la care doriti sa veniti si ora pana cand va pot raspunde inapoi. â—ï¸

â—ï¸â—ï¸ Programarile se confirma de mine , cat si de tine , cu cel putin o ora inainte â—ï¸â—ï¸

🎠Cadoul se va lasa la începutul întâlnirii noastre 🎠150 fin / 250 h

âŒPot fi contactata la nr de tel 0755199370 prin apel, sms, whatsApp

Daca sunt sunata si nu pot raspunde , rog sa mi se lase un sms in care sa mi se specifice clar ora pana la care pot deranja inapoi.

Pt intalniri matinale incepand cu ora 8, programarea se va stabili cu o zi inainte. ⌠Serviciile mele sunt urmatoarele:

✅ Sex normal doar protejat

✅ Sex oral protejat (neprotejat in functie de igiena)

✅CIM

✅COF

✅COB

✅FK (In functie de igiena si compatibilitate)

✅Sex in diferite pozitii

✅Role play

✅Foot job

✅Foot fetish

✅Hand job

✅Masaj de relaxare

✅Si altele

post-306314-0-46177900-1605891681_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...