Sari la conținut

❤️ Andreea BbY ❤️ 0755199370 ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
9 minutes ago, raul1312 said:

uita-te cum arata delia si uita-te la tine. crezi ca e ok sa ceri aceeasi suma de bani? sa nu mai zis de lidia / paula  care cer chiar mai putin :)

aveti fix aceleasi servicii si extra-uri, atat ca lor le si pasa de cum arata. 

:)) mama prost e raul1312. ba prostane fara are dreptul sa ceara cat vrea ea. tu ai dreptul sa NU mergi. ce plm e asa greu sa intelegi? fata poate cere 500 pe 5 minute.  noi avem libertatea sa NU mergem in plm. mergi frate la cele enumerate de tine si nu mai posta cacaturi d'astea cu jigniri mai mult sau mai putin evidente. esti prostu site-ului , da-te-n plm de looserul pulii. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!
  • Oras:Pizdeia-tara fara prosti!

in general niciodata nu am discutat pretul. mai vad aici pareri despre . plm ar fi meritat 100 . in loc de 200 sau 150. e clar ca e nemultumire in ce priveste ce a primit omul. cumva , inteleg ca no, fiind mai strans cu banii si nepermitandu-ti 150 la Lidia , sau ea nu e in oras, faci un compromis si mergi la una la care stii ca e mult 150 in comparatie cu altele. dar plm , pretul chiar e facut de cerere si oferta. simplu. fetele pot cere cat vor ele. au aceasta libertate. noi avem libertatea sa NU mergem daca consideram ca un pret e peste ce ne permitem, vrem, acceptam. cum plm sa ai ai interventii de genul prostului suprem: raul1312? sa zici simplu: eu cred ca e prea mare pretul e una. sa aberezi cum face muianu asta e cu totul altceva. fara sa mergi la fata sa zici ba, plm a supt numa varfu pulii, m-a intrebat din 3 in 3 minute cand ma termin si mi-a luat 200 lei pentru 10 minute. asta inteleg, admit ca e o parere pe o experienta concreta. comparatii ca alta fata are 150 sau ca 'delia' arata nu stiu cum  e fix pula. poat ept mine 'delia' e fix pula.:). eu sunt convins sa raul1312 nu fute absolut nimic fara sa se caute in buzunar si ca de fapt desre el vorbeste cand zice " lor le pasa de cum arata'. :). pe langa frustratul asta raul1312, care e vesnic cu lacrimi in ochi pentru pret, si plange si se vaita ca e scump sa futi, el avand buget planificat pe tot anul si cu inflatia pulii , e clar stresat, pe langa asta , am vazut o intreaga 'haita' de denigratori. asta e clujul aici pe nimfomane. o balta de pesti imputiti, deranjati de 'intruse'. cum vin fete noi , cum se activeaza prostii pulii. de obicei cu replici scurte, o propozitie. maxim doua. nu poate fi vorba de recenzii sau altceva. replici de cacat. de genul" s-a ramolit" 'a fost gravida'. pun pariu ca is labari d'aai pensati si cu blugi mulati, tragatori pe nas si amatori de laba. ca de futut nu cred ca fut specimene precum adam care doar aci are pl mare sigur, sau nerohardy. in rest muie. si balta plina de pesti, cluj. fake in toate. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

🖤 Buna frumoșilor 🖤

🍉 Ne vedem de astăzi , începând cu ora 15:00 pana la 21:00 , locatia este centrală 🍉 iar de mâine programul va fi de la 10:00 - 21:00

️Voi sta câteva zile in oraș

♥️ Pentru mai multe informații , puteți intra pe profilul meu și găsiți acolo tot ce trebuie sa știți (prețuri/servicii) ♥️
 
0755199370💋 Va aștept cu drag 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 

DB4DE3BC-FF6C-4F6B-A39F-936D1F2F6484.jpeg

08453997-E391-4668-9FBA-E5264DC9AC27.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

♥️ Buna ♥️ Programul meu de astăzi este de la 12:00-17:00 , iar după de la 19:00-00:00 ♥️ Va aștept pentru programări ♥️ 0755199370 Andreea

️Pentru detalii , intrați la profilul meu💋💋💋💋💋💋

1D0EFC66-273A-47E2-B281-8976C67FFA5D.jpeg

6941843D-02B3-4EDE-9A38-180F7DDF8150.jpeg

4354F8E1-7F26-493E-B95E-628EBF4A853D.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Palermo, Italy
  • Oras:Palermo, Italy
15 minutes ago, andreeaivan said:

♥️ Buna ♥️ Programul meu de astăzi este de la 12:00-17:00 , iar după de la 19:00-00:00 ♥️ Va aștept pentru programări ♥️ 0755199370 Andreea

️Pentru detalii , intrați la profilul meu💋💋💋💋💋💋

1D0EFC66-273A-47E2-B281-8976C67FFA5D.jpeg

6941843D-02B3-4EDE-9A38-180F7DDF8150.jpeg

4354F8E1-7F26-493E-B95E-628EBF4A853D.jpeg

Mergi la sala de la 17 la 19 nu? 
daca nu, recomand!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Atentie!! Domnisoara incearca sa ne fraiereasca... daca o contactati pe whatsapp va intreaba de unde aveti nr ei... eu unu i-am raspuns strategic ca il am de pe publi (deci nu de aici de pe forum). La intrebarea cat costa un nr cu ON raspunde initial 250 de lei... deci 200 o fin + 50 ON cica... cand ii zic ca am vazut totusi si topicul ei de aici unde scrie clar un nr 200 de lei care include ON in functie de igiena, iar CIM e 50 de lei in plus o intoarce ca la Ploiesti zicandu-mi ca o crezut ca vreau CIM... pai am spus clar ca vreau doar ON nu am mentionat nimic de CIM!!! Pacat de sanii aia frumosi ca era destul de futabila fata... dar eu unul o voi evita pt atitudinea asta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
Acum 28 minute, bulangiuu a spus:

Atentie!! Domnisoara incearca sa ne fraiereasca... daca o contactati pe whatsapp va intreaba de unde aveti nr ei... eu unu i-am raspuns strategic ca il am de pe publi (deci nu de aici de pe forum). La intrebarea cat costa un nr cu ON raspunde initial 250 de lei... deci 200 o fin + 50 ON cica... cand ii zic ca am vazut totusi si topicul ei de aici unde scrie clar un nr 200 de lei care include ON in functie de igiena, iar CIM e 50 de lei in plus o intoarce ca la Ploiesti zicandu-mi ca o crezut ca vreau CIM... pai am spus clar ca vreau doar ON nu am mentionat nimic de CIM!!! Pacat de sanii aia frumosi ca era destul de futabila fata... dar eu unul o voi evita pt atitudinea asta...

Daca ai fi lucrat in restaurante si pe la bar ai fi auzit de "daca tine", pui pe nota de plata chestii extra si "daca tine" totu-i ok daca nu iti ceri scuze ca o fost o greaseala si o remediezi.

Macar tre sa te bucuri ca pentru astia de pe ninfomane are pretul mai mic.

Ne intoarcem la chestia cu banii, crezi ca merita bn, nu... nu.

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti

️ Atenție , nu fraieresc pe nimeni , a fost doar o Neînțelegere , dacă cauți la mine pe toate profilele , nu am încercat vreodată sa “păcălesc” pe nimeni. Am prea multe mesaje in telefon și probabil am încurcat mesajul , cred ca oricui se întâmpla sa trimită din greseala alt mesaj altcuiva. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0755199370
  • Oras:Bucuresti
Chiar acum, andreeaivan a spus:

️ Atenție , nu fraieresc pe nimeni , a fost doar o Neînțelegere , dacă cauți la mine pe toate profilele , nu am încercat vreodată sa “păcălesc” pe nimeni. Am prea multe mesaje in telefon și probabil am încurcat mesajul , cred ca oricui se întâmpla sa trimită din greseala alt mesaj altcuiva. 

Nu ma scuz acum , fiecare e liber sa tragă ce concluzie vrea ! O seara buna ! 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Este prima recenzie  pe care o scriu aici și nu ma aștept la altceva decât la  hate , așa că.... sa incepem.  

Nu discut ce le place unora dar din punctul meu de vedere fata arată  mai bine decât în poze . 

Locatia  se aflat pe Constanta,  un apartment foarte bine ingrijit,  curat ,  la baie găsești prosoape curate și geluri de dus .

Ca și prestatie  am plecat sleit de puteri,  nu am ce sa bag de vina , totul a fost minunat . Cei care sunteți  nehotarâți nu aveți ce pierde . Fata își merită  toți  banii .

Îți mulțumesc  pt cum mai făcut sa ma simt  , a fost un vis . Sper sa ne revedem cat mai repede. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
  • Telefon: 0264587218
  • Oras:Langa voi
1 oră în urmă, jamson a spus:

Este prima recenzie  pe care o scriu aici și nu ma aștept la altceva decât la  hate , așa că.... sa incepem.  

Nu discut ce le place unora dar din punctul meu de vedere fata arată  mai bine decât în poze . 

Locatia  se aflat pe Constanta,  un apartment foarte bine ingrijit,  curat ,  la baie găsești prosoape curate și geluri de dus .

Ca și prestatie  am plecat sleit de puteri,  nu am ce sa bag de vina , totul a fost minunat . Cei care sunteți  nehotarâți nu aveți ce pierde . Fata își merită  toți  banii .

Îți mulțumesc  pt cum mai făcut sa ma simt  , a fost un vis . Sper sa ne revedem cat mai repede. 

Felicitări pt alegere și recenzia ta.

Nu te gândi că toți suntem hateri, așa cum bănuiești tu, dar... cum tu te inspiri de aici și din recenziile altora, lumea ar prefera sa se poate inspira din povestioara ta. Dar slabe șanse.

Nu dai niciun detaliu legat de constituția fetei, curățenie, etc... nimic despre sex... nimic despre tarifare.

Este o recenzie NEUTRA, fara detalii concrete care ar face-o credibilă. Povestioare de-alea, in care nu spui nimic, se pot scrie cu zecile...

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...