Sari la conținut

Prima oră la voi în oraș... Mona moldoveanca blondă 0746366899


Postări Recomandate

  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
59 minutes ago, cosmin3178 said:

Bună, ce înseamnă masaj prostatic și cum se face? 

îți masează prostata. Prostata fiind undeva in spatele oualelor singura cale de acces e prin "dos" cu un deget(cel mai recomandat) sau cu o jucărie 

Eu sincer am încercat odată. Masajul la prostată in sine îți dă o senzație super șmecheră de nedescris. Faptul că îți bagă un deget in fund.....nu mai e chiar așa mișto. Eu sincer nu o să mai repet experiența dar sunt cărora le place la nebunie

Deci sfatul meu este să încerci să vezi....nu se știe .... poate îți place 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

              💙💙💙Bună!!!💙💙💙

 

 

    ️Disponibilă astăzi de la 12.00-21.00 .

    ️DUS OBLIGATORIU

🚫Nu lucrez mai tarziu de ora deja precizată, nu sunați inutil pentru ca nu voi răspunde. 

🚫Pentru cei interesați de servicii totale, nu mai insistați pentru ca nu prestez pentru nici o suma de bani.

🚫Încă o data menționez ca nu OFER SEX NORMAL NEPROTEJAT NICI CONTRA COST,dacă una dintre fete oferă acest serviciu asta nu înseamnă ca toate oferim.

🚫Preturile nu se negociază!!!

 

 

          💙150 FINALIZAREA (30MIN)

          💙250 ORA (60MIN)

VA PUP SI VA DORESC O ZI CAT MAI FRUMOASA!💙🤗😘💙

Link spre comentariu
Acum 19 minute, nicole1989 a spus:

              💙💙💙Bună!!!💙💙💙

 

 

    ️Disponibilă astăzi de la 12.00-21.00 .

    ️DUS OBLIGATORIU

🚫Nu lucrez mai tarziu de ora deja precizată, nu sunați inutil pentru ca nu voi răspunde. 

🚫Pentru cei interesați de servicii totale, nu mai insistați pentru ca nu prestez pentru nici o suma de bani.

🚫Încă o data menționez ca nu OFER SEX NORMAL NEPROTEJAT NICI CONTRA COST,dacă una dintre fete oferă acest serviciu asta nu înseamnă ca toate oferim.

🚫Preturile nu se negociază!!!

 

 

          💙150 FINALIZAREA (30MIN)

          💙250 ORA (60MIN)

VA PUP SI VA DORESC O ZI CAT MAI FRUMOASA!💙🤗😘💙

 

Link spre comentariu
Chiar acum, Seximan a spus:

 

Salut am fost la d.ra cu câtva timp in urma  , destul de ok tipa , corpolenta pt înălțimea ei , mă așteptat pe tocuri , mai înaltă bineînțeles cu vreo 10 cm că mine (176 am eu ). Scor a fost 300 pt o ora ceva extra pe care nu l-am primit. Parfum sau spray in exces pe gat sâni și cred că și pe restul corpului Nu am putut din aceasta cauza să sărut sau ceva altceva cu sânii pt gustul  acelui parfum era pe limba și e ceva nașpa pt cei care știu. Pt mine nu mai e de vizitat Arată destul de bine , sânii sunt  lăsați , lăsați daca nu poartă sutien.Bafta 

Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia
Acum 1 oră, Seximan a spus:

Salut am fost la d.ra cu câtva timp in urma  , destul de ok tipa , corpolenta pt înălțimea ei , mă așteptat pe tocuri , mai înaltă bineînțeles cu vreo 10 cm că mine (176 am eu ). Scor a fost 300 pt o ora ceva extra pe care nu l-am primit. Parfum sau spray in exces pe gat sâni și cred că și pe restul corpului Nu am putut din aceasta cauza să sărut sau ceva altceva cu sânii pt gustul  acelui parfum era pe limba și e ceva nașpa pt cei care știu. Pt mine nu mai e de vizitat Arată destul de bine , sânii sunt  lăsați , lăsați daca nu poartă sutien.Bafta 

Bună!!! @Seximan îmi pare rău dacă am fost destul de parfumată încât te-am deranjat atat de tare,imi puteai spune sa merg la duș nu era nici cea mai mica problema dar crede-mă ca mai bine este sa miros bine decât sa am nu stiu ce mirosuri posibile,in fine.

Totuși as dori sa știu ce anume ai cerut extra iar eu nu ti-am oferit de obicei specific în telefon atunci când cer ceva extra spun sa mi se plătească la sfârșit acel extra iar sânii mei nu sunt deloc lăsați dacă ție asa ți se pare la o femeie ca arata niște sani lăsați ce sa spun,mai ales ca ii am naturali .

TE PUP SI ITI DORESC O ZI CAT MAI FRUMOASA. 

P.S Imi pare rau pentru parfumul in exces pe care l-am avut dar consider ca o femeie care este îngrijită asa trebuie sa fie!!!

Iti mulțumesc pentru vizita!

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 3 ore, nicole1989 a spus:

Bună!!! @Seximan îmi pare rău dacă am fost destul de parfumată încât te-am deranjat atat de tare,imi puteai spune sa merg la duș nu era nici cea mai mica problema dar crede-mă ca mai bine este sa miros bine decât sa am nu stiu ce mirosuri posibile,in fine.

Totuși as dori sa știu ce anume ai cerut extra iar eu nu ti-am oferit de obicei specific în telefon atunci când cer ceva extra spun sa mi se plătească la sfârșit acel extra iar sânii mei nu sunt deloc lăsați dacă ție asa ți se pare la o femeie ca arata niște sani lăsați ce sa spun,mai ales ca ii am naturali .

TE PUP SI ITI DORESC O ZI CAT MAI FRUMOASA. 

P.S Imi pare rau pentru parfumul in exces pe care l-am avut dar consider ca o femeie care este îngrijită asa trebuie sa fie!!!

Iti mulțumesc pentru vizita!

 

 

Lui ai plac fetele care put de aia nu o fost multumit .

😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀😀

 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Alba Iulia
  • Oras:Alba Iulia

                 💙💙💙Bună!!!💙💙💙

 

  AM REVENIT PENTRU CATEVA ZILE.         DISPONIBILĂ IN ORAȘ!!!

 

    ️Disponibilă astăzi de la 12.00-21.00 .

    ️DUS OBLIGATORIU

🚫Nu lucrez mai tarziu de ora deja precizată, nu sunați inutil pentru ca nu voi răspunde. 

🚫Pentru cei interesați de servicii totale, nu mai insistați pentru ca nu prestez pentru nici o suma de bani.

🚫Încă o data menționez ca nu OFER SEX NORMAL NEPROTEJAT NICI CONTRA COST,dacă una dintre fete oferă acest serviciu asta nu înseamnă ca toate oferim.

🚫Preturile nu se negociază!!!

 

          💙150 FINALIZAREA (30MIN)

          💙250 ORA (60MIN)

 

VA PUP SI VA DORESC O ZI CAT MAI FRUMOASA!💙🤗😘💙

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Buna confrati

A revenit Mona 

Am vizitat-o e super fata din punctul meu de vedere. A respectat programarea facuta telefonic.

Ajuns sus stat un pic de vorba, ma intrebat daca doresc sa ma inprospetez, dar eu am fost gata de acasa.

Face un oral demential totul protejat, nu comenteaza la poziiti, curata epilata fara mirosuri, o verita superba numai buna de dat limbi.

Pertotal o exeperienta frumoasa. 

De revenit cu siguranta este pro client, apartament curat 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde este nevoie.......
  • Oras:Unde este nevoie.......

Buna moldoveanca

O femeie frumoasa,cu forme,nu grasa.

Sani mari,sfarcuri frumoase si sensibile,se uda natural,

Pro-client,te intreaba ce iti place,cum vrei,iti spune ce nu ii place.

ON f bun si finalizare pe sani,pe dresuri si s-a scurs pe parchet.atentie la "oo"doar cu mana,le mangaie,le face tot ce iti place da doar cu mana.

Eu m-am dus doar pt ON.ea s-a gata cu un oral din partea mea si mi-a intors favorul.

Nu dau note,da am fost f multumit,ce am cerut si platit aia am primit.

Este o femeie frumoasa la fata,cu forme,curata,aranjata,epilata si tot ce trebe.merita vizitata

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Deva
  • Oras:Deva
La 05.06.2023 la 20:38, Toyyy a spus:

Buna moldoveanca

O femeie frumoasa,cu forme,nu grasa.

Sani mari,sfarcuri frumoase si sensibile,se uda natural,

Pro-client,te intreaba ce iti place,cum vrei,iti spune ce nu ii place.

ON f bun si finalizare pe sani,pe dresuri si s-a scurs pe parchet.atentie la "oo"doar cu mana,le mangaie,le face tot ce iti place da doar cu mana.

Eu m-am dus doar pt ON.ea s-a gata cu un oral din partea mea si mi-a intors favorul.

Nu dau note,da am fost f multumit,ce am cerut si platit aia am primit.

Este o femeie frumoasa la fata,cu forme,curata,aranjata,epilata si tot ce trebe.merita vizitata

Stie cineva daca mai este în Deva?

Link spre comentariu
20 hours ago, cocodor said:

Bună, colegii a revenit Mona aceași super gagică vorbăreață,  servicii ireproșabile, o tipă mișto care știe să respecte clientul la ce avem noi în Deva e chiar TOP 

Salut, poti te rog sa ne dai ceva detalii ?

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Astăzi dau de anunțul ei, întru pe forum, vad numai cuvinte de lauda, zic hai sa îmi încerc norocul si bine am făcut. Sun și răspunde o voce calda, o întreb în cât timp ar fi liberă, îmi spune ca așteaptă pe cineva dar ca acel cineva nu stie daca mai vine și ca nu știe cum sa procedeze pentru ca nu anuntase nimic. Îmi asum și plec către ea, locația pe Pietroasa, dacă între timp vine clientul aștept, dacă nu vine, norocul meu. Ba fraților și am avut noroc ca cel care trebuia sa vina nu a mai venit, fata asta e mega top, și frumossa și vorbareata, știe sa te destindă, e lipiciaosa si se face placuta, mereu găsește subiect de discuție, m-am simțit cu ea ca și cum as fi fost la o veche prietena, cu chef de babardeala. Ca fizic, blonda, micuta de statura, fata are sâni mari naturali si un fundulet de îți vine sa-l iei la palme. Am optat pt o finalizare, totul protejat,

Locatie 9, pe Pietrosa , bine cunoscutele locații de acolo, puțin mai greu de ajuns daca nu ai mașina ca sunt mai la marginea orașului, dar nu imposibil.

OP 8,5, o suge frumos, o ia pe toată, fără atenție la sateliți, de-aia doar 8.5

NP 9, se implica, geme frumos, te strânge în brate, schimbi câte poziti vrei, nu comentează, te întreabă cum îți place etc

Igiena 10, totul impecabil

GFE 10, as fi dat 10+ dacă face FK. 

Baia dotata cu tot ce trebui, geluri de dus, prosoape pe alese etc

Categoric e pro client și merita vizitata, nu te grabeste, nu sta cu ochii pe ceas, ne-am luat cu povestile si am depasit mult cele 30 de minute pentru o finalizare, dar nici nu s-a pus problema timpului. Nu pot decât sa-i mulțumesc colegului care a făcut programarea și nu a respectat-o pentru ca asa am reușit sa ajung eu la Mona. Recomand cu încredere sa n-o ratați cât mai e pe la noi.

Cadoul 150 de ron/finalizarea 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Văzând ca e prin zona și cu puțin timp

liber azi am decis sa o vizitez pe Mona.

O femeie undeva la 32-34 ani, genul milf, sâni și fund mare dacă ești amator de skinny mai bine stai acasă dacă îți plac fetele cu forme go for it. 
 

Locatie: Ușor de găsit, gasesti locuri de parcare, odată ajuns sus totul curat, la baie gasesti geluri de dus, prosoape curate, etc.
 

Acțiune: stat la o poveste scurta, ai ce povestii dacă vrei, te întreabă cum îți place vrea sa te simti bine, un ON bun aducând fără atenție la zonele adiacente, NP accepta poziti nu comentează, propune sa mai schimbați ea deasupra, căpriță, misionar. Geme plăcut, te mai ia in brate.

Per total o experienta plăcută și de revenit măcar odată când se întoarce in Deva decât sa încercați tot feluri de anunțuri dubioase, neverificate de nimeni.

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...