Sari la conținut

🎈Elena noua in Cluj 0729720975


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dragi ardeleni sunt Elena și sunt pentru prima oară in frumosul Cluj . Scopul meu este acela de a pleca cu o amintire plăcută de la mine și de a mai reveni . Despre mine pot sa va spun ca sunt o deschisă la minte ,vorbăreață , glumeața și cu zâmbetul pe buze mai mereu . Starea mea depinde și de client și de cum acesta se comporta . Fiecare este diferit in felul lui . Cu unele persoane pot face click cu unele nu☺ï¸ÃŽnsă va pot garanta ca ma voi purta la fel de frumos . ÃŽmi rezerv dreptul de a-mi selecta clienții .🎈Mai am și o colega Andreea in cazul in care vrei să vi cu un prieten.

 

 

Dacă preferați fetele skinny cu sâni mici eu sunt alegerea perfectaðŸ˜ðŸˆ( sânii mici si fundul mare perfect pentru poziția ðŸ)

Ca și servicii pentru o întâlnire ar fi:

â—½ï¸Oral protejat/neprotejat ( dacă igiena permite fără miros neplăcut sau iritații )✅

â—½ï¸Normal in diferite poziții ( doar protejat )✅‼ï¸

â—½ï¸FK dacă facem click 👩â€â¤ï¸â€ðŸ’‹â€ðŸ‘¨

â—½ï¸Preludiu ðŸŒ

â—½ï¸Cuddling

â—½ï¸Deepthroat in funcție de mărime ðŸŒ

â—½ï¸Cunni/anni( pasiva/in funcție de igiena bucala)🪥

â—½ï¸Masaj

â—½ï¸Dus asistat 🛀ðŸ»

 

â—½ï¸Mici fantezii ( handjob,foot fetish ,facesitting,69)

 

Cadoul va fi 150/30 minute și 250/60 de minute

 

Lucrez doar cu programări . Numărul la care ma puteți găsi💟 0729720975💓 Acestea se vor confirma prin whatsapp cu 30 de minute înainte de ambele părți ( se anunța dacă numai poți ajunge ).💬. In cazul neconfirmării programarea se va anula .âŒ

In mesaj va rog sa specificați și pana la ce ora va pot raspunde înapoi la mesaj. â³

 

Programul meu este de la 10:00 la 23:30 .

 

Locatia este centrală ( Piața Avram Iancu )

Va voi lasa și câteva link-URI cu recenzii ale celor ce m-au vizitat !

 

https://nimfomane.com/forum/topic/142371-bruneta-elena-0729720975/page-4

 

 

https://nimfomane.com/forum/topic/168082-%EF%BF%BDelena/

post-306329-0-33009100-1605624192_thumb.jpeg

post-306329-0-53353500-1605624203_thumb.jpeg

post-306329-0-25946700-1605624216_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

Bine ai venit Elena!

 

Daca tot ne-ai dat de citit, am fost silitori. Si am gasit citatul de mai jos. Din tine. Se ridica o intrebare - deocamdata cel putin doar atat... :))

Analul e doar pentru capitala? La Cluj nu-l servesti in meniu?

 

Postat 10 september 2020 - 09:18

8124-badge-.png

Neața, de astăzi am început munca. Prețurile și serviciile sunt aceleași . Locația este la : Unirii
- [x] SEX normal protejat
- [x] ▫SEX oral protejat
- [x] ORAL neprotejat -igiena impecabila( fără mirosuri,fără iritații ,)
- [x] ANAL PROTEJAT (dacă mărimea permite )
- [x] Cum on body
- [x] NU- finalizare orală sau faciala
- [x] Poziția 69(
- [x] Diferite poziții
Cunnilingus (dacă igiena orală permite )
Prețurile sunt:
- [x] 150/ 30 de minute (1 fin)
- [x] 250/60 min (2 fin)
- [x] Analul va costa 100 lei extra
- [x] Se va lăsa la începutul întâlnirii
Lucrez doar cu programări așa ca cei ce doresc sa își facă una v-as ruga sa o respectați și sa o confirmați cu 30 de minute înainte . In cazul in care numai puteți ajunge va rog sa ma anuntați .
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

 

Bine ai venit Elena!

 

Daca tot ne-ai dat de citit, am fost silitori. Si am gasit citatul de mai jos. Din tine. Se ridica o intrebare - deocamdata cel putin doar atat... :))

Analul e doar pentru capitala? La Cluj nu-l servesti in meniu?

Postat 10 september 2020 - 09:18

8124-badge-.png

Neața, de astăzi am început munca. Prețurile și serviciile sunt aceleași . Locația este la : Unirii

- [x] SEX normal protejat

- [x] â–«SEX oral protejat

- [x] ORAL neprotejat -igiena impecabila( fără mirosuri,fără iritații ,)

- [x] ANAL PROTEJAT (dacă mărimea permite )

- [x] Cum on body

- [x] â—NU- finalizare orală sau faciala

- [x] Poziția 69(

- [x] Diferite poziții

Cunnilingus (dacă igiena orală permite )

✅Prețurile sunt:

- [x] âž– 150/ 30 de minute (1 fin)

- [x] âž–250/60 min (2 fin)

- [x] âž– Analul va costa 100 lei extra

- [x] Se va lăsa la începutul întâlnirii

Lucrez doar cu programări așa ca cei ce doresc sa își facă una v-as ruga sa o respectați și sa o confirmați cu 30 de minute înainte . In cazul in care numai puteți ajunge va rog sa ma anuntați .

Buna și ție . Nu am mai facut anal de aceea nu am postat ,nu este atât de plăcut pe cât pare . Postarea aceea este mai veche .😚
Link spre comentariu

Buna și ție . Nu am mai facut anal de aceea nu am postat ,nu este atât de plăcut pe cât pare . Postarea aceea este mai veche .Acuma depinde de are

Ce zici tu depinde de care parte a p...lii esti.  :laugh2

Pentru posesorii de p...la e foarte placut, iti garantez eu...  :nod

Oricum, discriminare maxima, adeca la mitici da si la noi nu...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ce zici tu depinde de care parte a p...lii esti. :laugh2

Pentru posesorii de p...la e foarte placut, iti garantez eu... :nod

Oricum, discriminare maxima, adeca la mitici da si la noi nu...

 

Știu ca pentru voi este foarte plăcut dar trebuie sa ma gândesc și la mine . Am decis sa numai fac acest serviciu . 😃😊.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Ce zici tu depinde de care parte a p...lii esti.  :laugh2

Pentru posesorii de p...la e foarte placut, iti garantez eu...  :nod

Oricum, discriminare maxima, adeca la mitici da si la noi nu...

 

 

   Ca și cum ți-ar fi zis

   Să le și pula la mitici

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

post-306329-0-24515000-1605736382.jpeg

 

Acolo intre picioare e de vis!!!  :feet

 

Atras cumva de modul in care si-a prezentat serviciile si de poze, am decis sa ii fac o vizita ieri...si foarte bine am facut! Fata este exact ca in poze doar ca e si frumusica, lucru care nu se observa, pozele fiind blurate! 

 

Ajuns pe str. Constanta 10 mi-a comunicat pe unde se face accesul iar cand am intrat in apartament gasesc o tipa inalta peste 1.70, simpatica, destul de slim si parca timida. Am mers in camera, unde am primit prosop si purces spre dus. Cand ma intorc Elena ma astepta frumos, tacuta. Am inceput sa vorbesc cu ea in speranta ca o ajut sa se acomodeze cu prezenta mea, ne-am pus in pat si cel putin 5 min am vorbit ca doi prieteni dupa care mi-am dat seama ca trebuie sa fac mai mult asa ca am inceput sa o sarut. Ne-am dezbracat si am continuat sa ne sarutam ca doi iubiti (sa-mi bag daca nu zici ca eram intr-un film romantic! ) ne-am tachinat, ne-am frecat unul de celalalt dupa care ma intreaba daca nu vreau sa imi faca oral...cum naiba nu?!?!?! Asa ca a inceput cu un oral timid dar dupa vreo 2 minute parca a lasat inhibitiile deoparte si a fost tot mai umed si mai bine executat pana i-am spus ca vreau 69. Zis si facut! are o piele fina, curata si o pasarica de pus in revista! am gustat si eu in timp ce oralul ei devenea tot mai bun, mai aveam putin si eram finish asa ca i-am spus sa se opreasca si sa facem normal ca altfel nu mai apucam  :cry2

Am schimbat vreo 3 pozitii si in final am dat drumul in balonas cu ea deasupra. Am mers din nou la dus iar la intoarcere am fost servit cu un pahar de suc rece sa ma racoresc. La iesire am cunoscut-o si pe colega ei Andreea care era in camera ei cu usa deschisa si am fost impresionat din nou...Andreea e si ea frumoasa, chiar e! De asemenea e foarte comunicativa si deschisa. Tind sa cred ca o experienta cu ea ar fi probabil la fel de buna ca si experienta pe care am avut-o cu Elena  :clap2  Poate am sa ma conving si de asta, cine stie. In concluzie ambele fete frumoase, bune, gfe tot ce vrei! Mersi Elena pentru actiune! Va pup pe amandoua  :felatie

 

Locatie: 9 (prea central pentru mine cel putin, in rest curat si dotat cu tot ce trebuie)

ON: 9 (foarte bun pana la urma dar fara atentie la extremitati)

NP: 10 (m-am simtit ca si cu o iubita veche)

GFE: 10 (maxim pentru mine, nu stiu cum e cu altii)

DTD: 35-40 min , nu m-a grabit deloc!

Cadou: 150 

 

De revenit? Fara dar si poate! (cu toate ca si Andreea pare o optiune fucking buna!)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

post-306329-0-24515000-1605736382.jpeg

 

Acolo intre picioare e de vis!!! :feet

 

Atras cumva de modul in care si-a prezentat serviciile si de poze, am decis sa ii fac o vizita ieri...si foarte bine am facut! Fata este exact ca in poze doar ca e si frumusica, lucru care nu se observa, pozele fiind blurate!

 

Ajuns pe str. Constanta 10 mi-a comunicat pe unde se face accesul iar cand am intrat in apartament gasesc o tipa inalta peste 1.70, simpatica, destul de slim si parca timida. Am mers in camera, unde am primit prosop si purces spre dus. Cand ma intorc Elena ma astepta frumos, tacuta. Am inceput sa vorbesc cu ea in speranta ca o ajut sa se acomodeze cu prezenta mea, ne-am pus in pat si cel putin 5 min am vorbit ca doi prieteni dupa care mi-am dat seama ca trebuie sa fac mai mult asa ca am inceput sa o sarut. Ne-am dezbracat si am continuat sa ne sarutam ca doi iubiti (sa-mi bag daca nu zici ca eram intr-un film romantic! ) ne-am tachinat, ne-am frecat unul de celalalt dupa care ma intreaba daca nu vreau sa imi faca oral...cum naiba nu?!?!?! Asa ca a inceput cu un oral timid dar dupa vreo 2 minute parca a lasat inhibitiile deoparte si a fost tot mai umed si mai bine executat pana i-am spus ca vreau 69. Zis si facut! are o piele fina, curata si o pasarica de pus in revista! am gustat si eu in timp ce oralul ei devenea tot mai bun, mai aveam putin si eram finish asa ca i-am spus sa se opreasca si sa facem normal ca altfel nu mai apucam :cry2

Am schimbat vreo 3 pozitii si in final am dat drumul in balonas cu ea deasupra. Am mers din nou la dus iar la intoarcere am fost servit cu un pahar de suc rece sa ma racoresc. La iesire am cunoscut-o si pe colega ei Andreea care era in camera ei cu usa deschisa si am fost impresionat din nou...Andreea e si ea frumoasa, chiar e! De asemenea e foarte comunicativa si deschisa. Tind sa cred ca o experienta cu ea ar fi probabil la fel de buna ca si experienta pe care am avut-o cu Elena :clap2 Poate am sa ma conving si de asta, cine stie. In concluzie ambele fete frumoase, bune, gfe tot ce vrei! Mersi Elena pentru actiune! Va pup pe amandoua :felatie

 

Locatie: 9 (prea central pentru mine cel putin, in rest curat si dotat cu tot ce trebuie)

ON: 9 (foarte bun pana la urma dar fara atentie la extremitati)

NP: 10 (m-am simtit ca si cu o iubita veche)

GFE: 10 (maxim pentru mine, nu stiu cum e cu altii)

DTD: 35-40 min , nu m-a grabit deloc!

Cadou: 150

 

De revenit? Fara dar si poate! (cu toate ca si Andreea pare o optiune fucking buna!)

Mulțumesc pentru acesta recenzie lunga și cum ți-am mai zisa bucur ca te-ai simțit bine . Te mai aștept 💜😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Buna dimineața 💜💜

 

x] SEX normal protejat

- [x] â–«SEX oral protejat

- [x] ORAL neprotejat -igiena impecabila( fără mirosuri,fără iritații ,)

- [x] ANAL PROTEJAT (dacă mărimea permite )

- [x] Cum on body

- [x] â—NU- finalizare orală sau faciala

- [x] Poziția 69(

- [x] Diferite poziții

Cunnilingus (dacă igiena orală permite )

✅Prețurile sunt:

- [x] âž– 150/ 30 de minute (1 fin)

- [x] âž–250/60 min (2 fin)

- [x] âž– Analul va costa 100 lei extra

- [x] Se va lăsa la începutul întâlnirii

Lucrez doar cu programări așa ca cei ce doresc sa își facă una v-as ruga sa o respectați și sa o confirmați cu 30 de minute înainte . In cazul in care numai puteți ajunge va rog sa ma anuntați .

post-306329-0-53834300-1605861397_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am vizitat-o pe Elena,

 

O persoan deosebita si e foarte calda, te imbratiseazam te saruta, e dragalasa.

Ca note.. 10.. chiar o persoana placuta, merita aceasta nota.

Nu grabeste, se pliaza pe tine.

Nu detaliez actiunea, pentru ca overall a fost foarte faina pentru mine.

 

O zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am vizitat-o pe Elena,

 

O persoan deosebita si e foarte calda, te imbratiseazam te saruta, e dragalasa.

Ca note.. 10.. chiar o persoana placuta, merita aceasta nota.

Nu grabeste, se pliaza pe tine.

Nu detaliez actiunea, pentru ca overall a fost foarte faina pentru mine.

Ma bucur ca te -ai simțit bine și mersi frumos pentru recenzie .😘😘

 

O zi faina!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Salutare,

 

Am vizitat-o pe domnisoara scumpa si la Cluj, fiind din Oradea.

 

Este o fata foarte frumoasa, prietenoasa si nu in ultimul rand foarte draguta â¤

 

Locatia, P-ta Mihai Viteazu, parcare in spatele blocului.

Ca si note... linie 10!

 

Multumesc Elena ⤠te pup si abia astept sa vii la Oradea🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare,

 

Am vizitat-o pe domnisoara scumpa si la Cluj, fiind din Oradea.

 

Este o fata foarte frumoasa, prietenoasa si nu in ultimul rand foarte draguta â¤

 

Locatia, P-ta Mihai Viteazu, parcare in spatele blocului.

Ca si note... linie 10!

 

Multumesc Elena ⤠te pup si abia astept sa vii la Oradea🥰🥰🥰

Mersi frumos și ma bucur ca te-ai simțit la fel de bine 💜🥰😘

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București

Buna .

Sex oral /protejat /normal protejat/anal protejat in funcție de mărime /69/sărutări/mângâieri /diferite fantezii .

Fk și oralul neprotejat se vor face in funcție de igiena .

Zona Piața Mihai viteazu.

Prețuri /150 /250 +100 anal

👩â€â¤ï¸â€ðŸ’‹â€ðŸ‘¨ðŸ‘©â€â¤ï¸â€ðŸ’‹â€ðŸ‘¨ðŸ‘©â€â¤ï¸â€ðŸ’‹â€ðŸ‘¨ðŸ‘©â€â¤ï¸â€ðŸ’‹â€ðŸ‘¨

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...