Sari la conținut

🎈Elena noua in Cluj 0729720975


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

  • 0729720975
    Buna dragilor . Eu am ajuns in oraș  împreuna cu colega mea . Ma puteți contacta pe whatsapp sau sms.
  • Prețurile vor fi :
  • 200 eu. /400 împreuna cu colega .30 de minute (1 finalizare ) 
  • 300 eu/600 împreuna cu colega -60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal protejat 
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )
  • Gfe
  • sex in diferite poziții 
  • hand-job
  • footfetish
  • dus asistat 
  • Dominare soft(nu dețin jucării dar poți aduce tu dacă ai)

 

  • Servicii extra :uro(100)/ anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programările se confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 11 minute, elenamaria94 a spus:

 

  • 0729720975
    Buna dragilor . Eu am ajuns in oraș  împreuna cu colega mea . Ma puteți contacta pe whatsapp sau sms.
  • Prețurile vor fi :
  • 200 eu. /400 împreuna cu colega .30 de minute (1 finalizare ) 
  • 300 eu/600 împreuna cu colega -60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal protejat 
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )
  • Gfe
  • sex in diferite poziții 
  • hand-job
  • footfetish
  • dus asistat 
  • Dominare soft(nu dețin jucării dar poți aduce tu dacă ai)

 

  • Servicii extra :uro(100)/ anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programările se confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️

Dar tu la solo nimic, nema, nada? Hai ca macar tu esti level 2 fata de colega ta, ai marit extra cu 50 de lei, esti ceva new entry?😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 4 minute, Baddboykills a spus:

Dar tu la solo nimic, nema, nada? Hai ca macar tu esti level 2 fata de colega ta, ai marit extra cu 50 de lei, esti ceva new entry?😂

Scuzele mele, nu am vazut "EU" ala din fata serviciilor enumerate, dar aia cu extra ramane😂

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
2 hours ago, Baddboykills said:

Dar tu la solo nimic, nema, nada? Hai ca macar tu esti level 2 fata de colega ta, ai marit extra cu 50 de lei, esti ceva new entry?😂

Scuza - ma dar nu am înțeles. Scrie acolo ca dacă vrei doar cu mine 200 /30 minute și 300 ora, iar cu colega este dublu. Și ce extra am mărit eu? Asa am avut dintotdeauna 100 de lei ANALUL și 100 uro. 😳😳😳😳😳🙄🙄🙄

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
2 hours ago, Baddboykills said:

Dar tu la solo nimic, nema, nada? Hai ca macar tu esti level 2 fata de colega ta, ai marit extra cu 50 de lei, esti ceva new entry?😂

Nu am avut niciodată extra 50 de lei dacă asta vrei sa spui. Asa ca nu am avut ce sa măresc domnul băiat rău :)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 ore, elenamaria94 a spus:

Nu am avut niciodată extra 50 de lei dacă asta vrei sa spui. Asa ca nu am avut ce sa măresc domnul băiat rău :)))) 

Am scris "scuzele mele", iar cu extra era referitor la fata de colega ta, dar 100 uro? Fac fetele de la top uro la 50 de lei parca, tu cu ce esti mai speciala? Ca esti de la bucuresti? Pe nici una de pe aici nu am vazut-o scriind "extra uro 100" so wtf my litlle whore? Nu va jucati cu focul ca arde, problena mai grava e "sa nu va ardeti singure"😔

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
La 19.11.2020 la 17:05, elenamaria94 a spus:

Dragilor datorită cererii mari in ce consta ðŸ‘ANALUL m-am decis sa fac din nou . Dar doar in funcție de mărime și va fi ca și înainte 100 de lei extra . 🎊

post-306329-0-55767000-1605798267_thumb.jpeg

Niciodata extra, hai ca e bine daca nu ai avut, aici a scris fantoma de la opera sau ana din zidul lui manole?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 minute, sampelean a spus:

Ai rupt cu asta 😂😂😂

Citind mai bine din eliade, am observat ca nu a avut extra 50 doar de la o 100 in sus, greseala mea din nou, ma simt poet sorbind din bere:)) vorba aia calul de dar nu se cauta la dinti, dar are foarteee multe extra daca ajungi sa iti negociezi fanteziile (la fata locului) deci foarte extra 50 de versuri spuse oral🤦‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
7 hours ago, Baddboykills said:

Am scris "scuzele mele", iar cu extra era referitor la fata de colega ta, dar 100 uro? Fac fetele de la top uro la 50 de lei parca, tu cu ce esti mai speciala? Ca esti de la bucuresti? Pe nici una de pe aici nu am vazut-o scriind "extra uro 100" so wtf my litlle whore? Nu va jucati cu focul ca arde, problena mai grava e "sa nu va ardeti singure"😔

Bună dimineata. . Fiecare își face preturile cum dorește. Te pupacesc și sa ai o zi minunata 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
7 hours ago, Baddboykills said:

Citind mai bine din eliade, am observat ca nu a avut extra 50 doar de la o 100 in sus, greseala mea din nou, ma simt poet sorbind din bere:)) vorba aia calul de dar nu se cauta la dinti, dar are foarteee multe extra daca ajungi sa iti negociezi fanteziile (la fata locului) deci foarte extra 50 de versuri spuse oral🤦‍♂️

.Am doar 2 servicii extra domnul băiat rău. Încă odată îți doresc o zi minunata. Dacă ai nelămuriri ma poți întreba direct pe mine. Pupicei mulți de tot 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
12 hours ago, elenamaria94 said:

 

  • 0729720975
    Buna dragilor . Eu am ajuns in oraș  împreuna cu colega mea . Ma puteți contacta pe whatsapp sau sms.
  • Prețurile vor fi :
  • 200 eu. /400 împreuna cu colega .30 de minute (1 finalizare ) 
  • 300 eu/600 împreuna cu colega -60 de minute (2 finalizări  ) 
  • -sex oral/normal protejat 
  • -finalizare corporală 
  • -french kiss( in funcție de igiena orală)
  • -cunnilingus (pasiva)
  • -annilingus(pasiva)
  • -poziția 69(in funcție de igiena )
  • Gfe
  • sex in diferite poziții 
  • hand-job
  • footfetish
  • dus asistat 
  • Dominare soft(nu dețin jucării dar poți aduce tu dacă ai)

 

  • Servicii extra :uro(100)/ anal(100) in funcție de mărime 
  • -GFE 
  • Dușul este obligatoriu .
  • Întâlnirile sunt pe baza de programare  . Programările se confirma cu 1 ora înainte .  In cazul neconfirmării aceasta se anulează . 
  • ◼️In mesaje va rog sa specificați și ora pana la care va pot răspunde înapoi .◼️
  • ‼️‼️‼️Cine nu specifica nu va primi răspuns înapoi deoarece nu vreau sa creez probleme nimănui . ‼️‼️

💋💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Bună dimineața dragilor? Ce faceți, cum sunteți?! Eu m-am trezit plina de energie, sper ca și voi. 😄💋💋

Pentru cei de doresc sa îți petreacă 30 de minute sau 1 ora alături de mine ii invit sa îmi scrie pe whatsapp sau sms și sa confirme programarea cu 1 ora înainte sau (sa ma anunțe în cazul în care numai pot ajunge) :))  Iar cei ce îmi scriu și nu le răspund imediat în mesaj sa specifice și ora panaa la care le pot răspunde înapoi(nu doresc probleme) 😊

Acestea fiind spuse va astept cu mare drag la nr pentru a va relaxa. 

Serviciile pe scurt : Sex NORMal, oral, anal (100 extra), 69,sarutari, schimb de  poziții, anni, cunni(pasiva) 

200-30 de minute 

300-60 de minute 

400-30 de minute împreună cu colega mea

600-60 de minute împreună cu colega 

Va pupacesc și sa doresc o zi minunata 💋💋💋

 

 

 

Link spre comentariu

Mi-a plăcut timpul petrecut cu Elena, super de treaba, deschisa, mi-a plăcut mult aspectul ei, mi-a lovit toate notele și a fost foarte profi 👌

Legat de locație, totul curat și pus la punct.

Recomand serviciile pe care le oferă 👍

Am să mai trec în vizită când am ocazia, mulțumesc 😁

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
1 hour ago, DanieLeinad said:

Mi-a plăcut timpul petrecut cu Elena, super de treaba, deschisa, mi-a plăcut mult aspectul ei, mi-a lovit toate notele și a fost foarte profi 👌

Legat de locație, totul curat și pus la punct.

Recomand serviciile pe care le oferă 👍

Am să mai trec în vizită când am ocazia, mulțumesc 😁

Multumesc frumos pentru recenzie 💋

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 4 ore, DanieLeinad a spus:

Mi-a plăcut timpul petrecut cu Elena, super de treaba, deschisa, mi-a plăcut mult aspectul ei, mi-a lovit toate notele și a fost foarte profi 👌

Legat de locație, totul curat și pus la punct.

Recomand serviciile pe care le oferă 👍

Am să mai trec în vizită când am ocazia, mulțumesc 😁

Daca asta e recenzie adevarata eu imi tai mana cu care scriu, cont inregistrat cu 4 ore in urma, mai dă-vă-n plm🤦‍♂️

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...