Sari la conținut

Ana - 0769278361 - Noua in orasul tau


Postări Recomandate

Vizitator anablondegir
Reputație: 0

Buna dimineata,ami pare rau sa vad unde va duce mintea

Nu am peste sunt singura ,si muncesc singură ,muncesc pe o perioadă scurtă de timp

Ma deranjează ca vb fara sa ma cunoașteți ,si comentați la topicul altei fete .Ana 0769278361.. nu sunt eu

Eu am alt profil alt topic Ana str răsăritului

Va rog să va obțineți de la comentariile jignitoare nu muncesc pe banda rulantă ,muncesc foarte putin pe zi

Acel domn care mia luat apararea așa a simtit el sași dea cu părerea

Am motivul meu de ma aflu aici in munca asta ,

Rog seriozitate ,nu va mai purtați ca niste copii

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator flavi71
Reputație: 0

Fratilor hai sa terminam cu mascarada asta pentru ca scriem pe un topic care nici macar nu este al fetei,dam din top si aruncam cu noroi intr-o persoana care nu are nici o vina.Saraca fata a picat la mijloc si suporta consecintele,acelor nebuni care suntem si ne haraim intre noi mai rau ca cainii.Va asigur din tot sufletul ca nu sunt pestele ei sunt simplu client poate un pic mai darnic de aceea primesc servicii un pic mai diferite ca altii,dar nu am cum sa-i fiu peste,sunt barbat cu capul pe,daca am mai multa dare de mana este ca-mi permit un pic mai mult ca altii,banii nu mi-i castig din porcarii am o firma prospera (nu bordel sau sa fiu peste cum ma credeti voi),va compatimesc daca nu ati reusit sa ajungeti la fata poate e prea ocupata si nu poate lua pe toata lumea dar va asigur ca e o persoana speciala care mie personal mi-a intrat la suflet si de aceea sunt programat mai des ca altii,am usa ei deschisa aproape cand vreau,dar nu ma intelegeti gresit îi respect programarile care le are cu alti client dar cand stau la ea stau,2-3 ore cat pot si eu ca sunt aproape de 50 de ani.Asa ca va rog din suflet incetati sa aruncati cu noroi si cu insinuari in biata fata,pentru ca ce scrieti voi pe topic citeste multa lume si o afecteaza direct pe ea.Mai bine fiti rabdatori si daca vreti programare la ea faceti-o din timp ca ea e doar una voi o suta si nu va poate lua pe toti.Dar nu va suparati ca la 100 de lei nu o sa primiti chiar de toate,dar nici nemultumiti nu o sa plecati.Deci inca o data va rog incetati cu prostiile astea ca nu ajuta pe nimeni,imi cer scuze daca din dorinta de ai lua apararea Anei am jignit pe cineva !!!

Fratilor va multumesc pentru intelegere si inca o data va cer scuze!!

 

Daca e posibil ca vreun admin sa vada postarea mea il rog din suflet sa stearga topicul asta caci nu este al Anei Rasaritului Calea Aradului 0759612739.

  • Like 1
Link spre comentariu

Fratilor hai sa terminam cu mascarada asta pentru ca scriem pe un topic care nici macar nu este al fetei,dam din top si aruncam cu noroi intr-o persoana care nu are nici o vina.Saraca fata a picat la mijloc si suporta consecintele,acelor nebuni care suntem si ne haraim intre noi mai rau ca cainii.Va asigur din tot sufletul ca nu sunt pestele ei sunt simplu client poate un pic mai darnic de aceea primesc servicii un pic mai diferite ca altii,dar nu am cum sa-i fiu peste,sunt barbat cu capul pe,daca am mai multa dare de mana este ca-mi permit un pic mai mult ca altii,banii nu mi-i castig din porcarii am o firma prospera (nu bordel sau sa fiu peste cum ma credeti voi),va compatimesc daca nu ati reusit sa ajungeti la fata poate e prea ocupata si nu poate lua pe toata lumea dar va asigur ca e o persoana speciala care mie personal mi-a intrat la suflet si de aceea sunt programat mai des ca altii,am usa ei deschisa aproape cand vreau,dar nu ma intelegeti gresit îi respect programarile care le are cu alti client dar cand stau la ea stau,2-3 ore cat pot si eu ca sunt aproape de 50 de ani.Asa ca va rog din suflet incetati sa aruncati cu noroi si cu insinuari in biata fata,pentru ca ce scrieti voi pe topic citeste multa lume si o afecteaza direct pe ea.Mai bine fiti rabdatori si daca vreti programare la ea faceti-o din timp ca ea e doar una voi o suta si nu va poate lua pe toti.Dar nu va suparati ca la 100 de lei nu o sa primiti chiar de toate,dar nici nemultumiti nu o sa plecati.Deci inca o data va rog incetati cu prostiile astea ca nu ajuta pe nimeni,imi cer scuze daca din dorinta de ai lua apararea Anei am jignit pe cineva !!!

Fratilor va multumesc pentru intelegere si inca o data va cer scuze!!

 

Daca e posibil ca vreun admin sa vada postarea mea il rog din suflet sa stearga topicul asta caci nu este al Anei Rasaritului Calea Aradului 0759612739.

Mai permit Bill Gates daca esti asa prosper ce cauti pe aici cu saracii ???Cica stai 2-3 ore la una urata ca iti permiti ? Astepta recenziile tale unde exista calitate si pret pe masura...

Link spre comentariu
Vizitator flavi71
Reputație: 0

Mai permit Bill Gates daca esti asa prosper ce cauti pe aici cu saracii ???Cica stai 2-3 ore la una urata ca iti permiti ? Astepta recenziile tale unde exista calitate si pret pe masura...

Link spre comentariu
Vizitator flavi71
Reputație: 0

 

Mai permit Bill Gates daca esti asa prosper ce cauti pe aici cu saracii ???Cica stai 2-3 ore la una urata ca iti permiti ? Astepta recenziile tale unde exista calitate si pret pe masura...

Si cam unde ar fi calitate cu pretul aferent ca eu am umblat si pe la alea din top am testat o gramada de fete si scumpe si ieftime si urate si frumoase,am vazut destula pasarica ca sa stiu ce-mi place,iar fata asta zici ca e urata,e urata doar pentru tine poate eu o vad altfel decat o vezi tu,fiecare are frumusetea ei,asa ca nu te poti caca in gustul meu.Pe banii mei merg unde vreau,si ce consider eu ca e frumos pentru mine e frumos,n-ai cum sa ma convingi ca albu-i negru daca eu il vad alb.Eu nu m-am bagat in treburile tale asa ca te rog sa-ti vezi de viata ta.

Link spre comentariu

  • Oras:Oras
  • Oras:Oras

rog un moderator sa stearga toate postarile incepand cu postul nr3 din acest Topic pentru ca ce urmeaza este complet irelevant relativ la prima postare

deja se discuta despre alta fata: https://nimfomane.com/forum/topic/169388-%EF%BF%BDana-str-r%EF%BF%BD%EF%BF%BDs%EF%BF%BD%EF%BF%BDritului-0759612739%EF%BF%BD%F0%9F%98%98%EF%BF%BD/

care s-a gandit sa si raspunda de aici :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...