Sari la conținut

Cristina bunaciune.0725675944


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Ce are una cu alta....

Am vb. ce ea la tel si mi-a confirmat ca pozele sun ale ei.

Servicii oral, normal

150/ 300 ora.

Nu e noua in domeniu.

Acum ramane de vazut la fața locului cat este de reală și promptă in servicii.

"a confirmat ca sunt pozele ei" daca tot o crezi, mergi si fai o vizita...sa vezi ce bunaciune este dupa usa🤮🤮🤮ðŸ’ðŸ’ðŸ’

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Si obiceiurile noastre?... sa-i scrii Mosului ce-ti doresti... sa astepti cu nerabdare ajunul sa vezi ce ti-a pus sub brad? Ti-ai facut singur cadoul, bravo! E bine, ai timp sa-ti procuri un spray repelent contra maimutelor...sa nu ai nevoie de el...dar sa nu fii descoperit😘, si ea are timp sa se impacheteze frumos🤭

Ho ho ho..

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Fiind in trecere cu munca , cum ar spune unii sofer de tir ;))) văd aceasta gazelă superba și zic sa ii fac o vizita numai ca nu in romania , ca deh cum se semnează autorul acestei compuneri , venind din cali , și făcând un stop in Olanda nevoit cu alte treburi zic sa ma destind și eu , sun f amabila , și spunându-mi ca este din anglia ;) sa văd dc va pot anexa convorbirea noastră de pe whats upp , sunt tare curios dacă aceasta frumoasa fata este chiar acea fata pe care eu am vizitat-o cu alte prețuri diferite de romania șincer acele prețuri erau normale ptr așa o frumusețe , eu aici am

Găsit-o

 

 

https://www.kinky.nl/vrouwen/prive-ontvangst/den-haag/1764957-maya

 

Nu va dau detalii , doar ca miam petrecut câteva momente indubitabil de frumoase cu ea , as fi curios dacă este chiar cea pe care eu am vizitat-o in Haga , dar cu siguranța aștept sa văd cine o va vizita și după asta , vom vedea chiar sunt curios , pana una alta spor la toți fratii de pe site

 

Chiar vreau sa văd o recenzie dea voastră dragi colegi și sa speram ca este acea fata superba eu unu sincer chiar am vizitat-o pe gazelă sper sa aveți același noroc pe care l-am avut și eu , m-aș mai reprograma dar săptămâna viitoare plec iarăși din țara nus așa norocos ca voi .

 

Drumuri bune

Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Revin , fata asta e in Den haag Olanda nu Are legătura cu pozele pe care le are postare !!! Fiecare este liber sa facă ce vor eu doar V-am zis ce și cum sa știți la

Cine ajungeți

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Revin , fata asta e in Den haag Olanda nu Are legătura cu pozele pe care le are postare !!! Fiecare este liber sa facă ce vor eu doar V-am zis ce și cum sa știți la

Cine ajungeți

Asta înseamnă că nu se va risca nimeni la o vizita

Din câte am înțeles dacă fata este in Olanda înseamnă ca pozele din anunț sunt false și aici se explica

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...