Sari la conținut

Alina 0745551376


Postări Recomandate

  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Salutari!

 

In seara asta mi-am luat ramas bun de la BeatriceðŸ˜ðŸ™ˆ si ce sa vedeti, am cunoscut-o pe Alina, prietena Beatricei.

Deoarece Alina nu poate deschide topic, o voi prezenta eu la rugamintea ei:

 

Buna seara!

 

Numele meu este Alina si incepand de maine 19 noiembrie voi fi pentru cateva zile in orasul vostru.

Sunt o tipa sociabila, vesela, serioasa si discreta si mi-as dori sa cunosc oameni asemenea mie.

Locatia va fi in Avantgarden Bartolomeu.

 

Servicii:

* DOAR Masaj erotic - 100 RON

 

* Normal protejat

* Oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

* Masaj de relaxare

* FK

* COB

 

☆ 30 de minute - 150 RON (1 finalizare)

☆ 60 de minute - 250 RON (1 sau 2 finalizari)

 

Voi lucra doar pe baza de programari si as aprecia mult daca ati confirma prezenta printr-un scurt mesaj  cu o ora inainte.

Pot fi contactata la numarul de telefon din titlu, sms sau whatsapp.

 

Va multumesc. Seara frumoasa. 😘

 

post-244495-0-50919300-1605721993_thumb.jpgpost-244495-0-32215800-1605722001_thumb.jpgpost-244495-0-91884900-1605722008_thumb.jpgpost-244495-0-54739300-1605722016_thumb.jpgpost-244495-0-13488200-1605722025_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium

Buna ziua stimati confrati,

 

Recomandarea venind pe filiera DG, mi-am zis ca sunt sanse mari sa fie o intalnire pe placul meu, si asa a fost.

 

Contact: exclusiv Wapp, nota 10

Scris cursiv, corect, la obiect, fara inflorituri. Programare de pe o zi pe alta, respectata.

 

Localizare: 8,5

faimosul Bartolomeu. Locuri de parcare da, apartament ok, curat, prosop mic dar uscat, papuci care nu puteau cuprinde labele mele de scafandru.

Perdelele trase au dat o stare de semi obscuritate dupa care nu ma omor, mai ales ca mi-a placut fata.

De fumat, numai in bucatarie, restul e aerisit.

 

Aspect

Chip 8,5 - ten deschis, ochi cenusii albastrui cred, luminosi, trasaturi placute, un aer usor obraznic si provocator, dar in sens bun. Undeva pe la 28 de ani. Dacă o avea mai mult, atunci nu-i arata, are gena bună :)

 

Corp: 8-9

Piele fina, forme clepsidra, foarte armonios, fund, coapse cum trebuie.  Sanii medii, usor lasati. Are o naturalete extrem de atragatoare, cel putin pentru mine. Vino incoace din plin, bună, bună...

Pozele sunt ale ei.

 

Servicii de care am beneficiat:

 

OP 7,5-8

Corect, consecvent, fara graba, dar fara prea multe artificii. Eye-contact constant si excitant. Nu m-a grabit.

 

NP 9+

Futaiul mi-a parut super, placerea fiind augmentata de dezinvoltura nefortata, naturala din gesturi manifestare si dialog. Si din nou, priviri sustinute.

 

Alte servicii

Ofera preludiu, postludiu, masaj pentru cei interesati

 

Uneori FK, dupa "chimie" 

 

 

Atitudine: 9,5

Telefoane - ioc

Am fost servit cu ceva de baut,

M-a intampinat imbracata si pe tocuri (yummm) asa cum am cerut. Poarta usor o conversatie.

Nu-i place sau nu se simte confortabil daca este dominata. In rest numai zambete si priviri directe. 

Are personalitate.

 

Igiena: 9,5

Curata, parfumata dar nu in exces. E foarte circumspecta - lucru de altfel bun - sa stea bine prez, sa nu prinda aer, sa nu iasa, etc, niste gesturi de precautie pe care sincer, le prefer, imi confera si mie ceva confort, sentimentul ca femeia este mai cu grija fata de sine.

 

Scor: 250

Raport calitate/cost bun

 

De recomandat? 

Dap. Pentru cei ce apreciaza o femeie cu personalitate care arata si bine, matura si pragmatica in gandire, fara ifose si fite, provocatoare si cu simtul umorului 

 

De revenit: da

Pe mine m-a tinut acum pe "programul" normal catre soft. Dar ceva ma face sa cred ca e destul de explorat pe parte de varietate.

 

Mersi Alina, m-am simtit excelent, sper sa am ocazia sa o mai fac...

 

Voua celorlalti, bafta, sanatate si presiune in instalatie va doresc!

 

 

 

  • Like 3

Citat Times New Român
"În viața nu trebuie să alergi după femei și tramvaie, oricum vin altele într-un minut”.

Link spre comentariu
  • Oras:oriunde
  • Oras:oriunde

Salutari!

Cum spunea cineva pe alt topic, este greu sa scrii o recenzie corecta si completa dupa @gigelpetrescu 🙈ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Dar o sa ma stradui...ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Avand in vedere faptul ca ne-am cunoscut deja, nu a fost o surpriza sa ne revedem, dar de data asta in alte circumstante.

Programarea pe wp. La fel, raspuns prompt, satabilit data, ora si durata intalnirii. Pe care a trebuit sa o confirm inainte cu o ora. Raspunsul a venit cu oarecare intarziere. Mi-a cam dat oarecare emotiiðŸ˜ðŸ˜ dar respectata in tocmai. Nota 10.

Ajuns in A3, primesc nr interfonului, intru, ma intampina Alina in acea rochie mulata si decoltata, din care stateau sa ii iasa sanii🙈ðŸ˜, cocotata pe tocuri.

Oarecum surprinsa, ma invita in bucatarie, primesc apa plata, asta fiind alegerea mea, aprindem cate o tigara si incepem sa discutam. Conversatia a decurs foarte bine, pot spune ca nu au fost momente de pauza stanjenitoare. Noroc cu ceasul de la cuptorul cu microundeðŸ˜

Ma cer la dus, primesc prosop si papuci de casa, ies de la dus, ma invita in dormitor, intra ea la dus, o bila alba din partea meaðŸ‘

Iese in chilotei se apropie de mine cu miscari lascive se elibereaza de ei🙈ðŸ˜

 

Locatia: 8 standard A3, cu toate dotarile. Baia doar cu dus, curat, geluri de dus etc.

 

Alina: 8 per total, cam pe la 27-30 de ani, cam 1,65 inaltime, bruneta, ochii albastri, corp armonios, fara "straturi" in plus. Potrivita, nici slim, nici voluptoasa. TatuataðŸ˜

 

OP: 7 soft, cu atentie la oute si priviri. Destul de scurt.🙈ðŸ˜

 

NP: 9 am schimbat doua pozitii la care a particitat, poate mai mult ca mine🙈ðŸ˜

Se umezeste natural.ðŸ˜

 

FK: 7 cred ca este in functie de dispozitie si persoana. Posibil ca la o urmatoare intalnire sa fie altfel.ðŸ˜

 

GFE: 8,5 acorda foarte multa atentie la preludiu, mentine contactul vizual si tactil in permanenta, nu sunt momente de pauza, activa, pasionala.

 

Igiena: 10 a facut dus dupa mine.

 

Tarif: 250/h inmanati inainte de a merge la dus din proprie initiativa, fara a fi ceruti.

 

Timp: 1h si cateva minute. Nu am simtit presiunea timpului, telefonul pe silent.

 

Atitudine: 9 directa, profi, fata fite si filme de vedeta in cap. Stie ce poate oferi. Nimic nu este obligatoriu daca nu exista un pic de compatibilitate. Te intreaba daca ai ceva preferinte si ce anume. Da...si masajul. ðŸ˜

 

De revenit: da, cred cat de curand.ðŸ˜

 

De recomandat: Da. Celor ce prefera o femeie draguta cu servicii corecte, orientata mai mult spre sexul soft, dar dispuna si la alte fantezii. Comunicati cu ea inainte, cu siguranta va va raspunde.

Multumesc Alina.ðŸ˜ðŸ˜˜

M-am simtit bine.ðŸ˜

Sper sa ne revedem curand.😘

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Sper sa revin si eu cu o recenzie in zilele ce vin imediat cum o voi vizita, azi ghinion ca avea programul incarcat si se vede din recenziile anterioare

Te pup draga Alina si astept same vedem.

Link spre comentariu
Vizitator bob000
Reputație: 0

Nhaaa ca am reușit sa o vizitez și eu pe Alina, și... fuuu' as vrea sa nu mai plece și sa mai revin la ea, o prezenta foarte plăcută de stat la discuții dar în dormitor m-a făcut sa ma simt extraordinar de bine și ma chinuit într-un mod foarte excitant.

Am ales sa stau doua ore in prezenta ei având parte de multe multe altele, și chiar îi mulțumesc pentru ca să conformat și a încercat sa-mi facă pe plac, chiar dacă nu cred ca am avut cea mai buna zi pentru astfel de activitati, și nici nu știu cum de au trecut asa repede cele doua ore.

Cât de sexi poate sa fie în pat...

Ca și descrierea acțiunii sau note... nu am sa dau, nu la vad rostul în momentul asta, dar pentru mine e o femeie faina tare, poate ca aspect nu e de 10 dar compenseaza prin multe altele.

 

Mulțumesc draga Alina pentru momentele oferite și sper sa ne mai revedem.

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Va salut !

Nu va luati dupa Gigel Petrescu!

Mergeti cu incredere !

Ii sunt dator pentru recomandarile la sectiunea mature.... pentru ca asta ma intereseaza pe mine!

Merita din plin sa o vizitati pe Alyna, daca mai aveti timp!

Totul este corect si pe fata!

Eu o sa mai revin daca se reantoarce in Brasov!

Daca nu..... o gasesc pe undeva, nu mi e sila sa umblu” dupa cineva care merita!

Daca l gasesti pe Gigel da mi un semn! (488 in spate).

Multumesc pentru intalnirea de azi!

Poate ne mai vedem! Ai fost pe gustul meu!

Masajul foarte bun, atitudine +++, comunicare mult peste medie, corecta!

Sa vedem ce o fi data viitoare!

Sunt curios!

Link spre comentariu

Buna! Dragii mei, astazi am incheiat vizita in frumosul vostru oraş! Va multumesc atat pentru vizitele voastre cat si pentru frumosul comportament de care ati dat dovada! Numai bine va doresc si sa ne revedem cu bine ! P.S. Imi cer scuze pentru programarile anulate, promit sa ma revansez! Va pup, cu drag!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna!  

Încep prin a va ura la multi ani, un an nou  sănătos și  prosper! 🙏😊

Numele meu este Alina si incepand de Luni 18 Ianuarie, revin pentru trei zile in orasul vostru.

Sunt o tipa sociabila, vesela, serioasa si discreta si mi-as dori sa cunosc oameni asemenea mie.

Locatia va fi in Avantgarden Bartolomeu.(Fosta locație)

 Servicii:

* DOAR Masaj erotic - 100 RON

 * Normal protejat

* Oral protejat sau neprotejat in functie de igiena

* Masaj de relaxare

* FK

* COB

 
 30 de minute - 150 RON (1 finalizare)

60 de minute - 300 RON (1 sau 2 finalizari)

 

Voi lucra doar pe baza de programari si as aprecia mult daca ati confirma prezenta printr-un scurt mesaj  cu o ora inainte.

Pot fi contactata la numarul de telefon din titlu, sms sau whatsapp. 

 Va multumesc.

Seara frumoasa!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...