Sari la conținut

Garantez revenirea!!!❤❤ 0721046145


ffsdnd

Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Garantez revenirea!!!❤❤

 

 

Buna ..Sunt Antonia am 28 ani ,sunt foarte curata si manierata, igiena maxima si seriozitate, atenta la cerintele tale ofer servicii de cea mai buna calitate domnilor educsti si maniersti , sunt exact ceea ce cauti , poze 100% reale.Discreta si prezenta pentru placerile tale.Pentru mai multe datali sunama

 


 

 

Modalitate de contact:Am sunat cu cateva minute inainte.

 

 

Locatie:8Pe langa primarie,Liftul cu defectiuni(nu merge la etajul care trebuie,trebuie sa mergi un etaj mai jos si sa urci pe scari),intrare expusa.Apartamentul curat si bine aranjat.Nu m-a invitat la dus....am aflat mai tarziu ceva probleme cu centrala.PS:Cred ca fetele prefera sa fim si noi discreti pe scara.

 

 

Program:Nu am intrebat dar am observat ca se trezesc destul de dimineata si nu lucreaza foarte tarziu.

 

 

Aspect:Fata-7 Corp-8.Inalta(1.75) slim,poarta ochelari.Fata nu este super model dar arata destul de mine.Pozele sunt false.

 

 

Igiena 10:A facut dus in prezenta mea si a ramas cu prosopul pe ea la plecare.

 

 

ON 8:Soft fara graba si umed.Cateva tente de deep si nu a folosit mana deloc.Nu a dat atentie satelitilor decat cu mana.

 

 

NP 9:Aici cred ca specialitatea casei sunt opturile din Lot(a ales sa stea in picioare).Se implica cu contre si gemete.Foloseste mult lub.

 

 

Atitudine 10:Sociabila,simpatica atitudine pro client,ai ce discuta cu ea.

 

 

Tarif:150/250

 

 

D2D:25-30 minute

 

 

 

Din ce am inteles este destul de veche pe Suceava.Colega cu https://nimfomane.com/forum/topic/167774-senzuala-si-rafinata-0721175946/

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland

Ai citit tot topicul pana la final....?Marcus sustine ca nu este ea...iar vasileblej sustine ca este ea.....las-o sa aibe topicul ei.;)

 

PS:Inchide topicul ala oricum nu are recenzii sau poze adevarate....oricum fata are un singur anunt si un singur numar acum.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...