Sari la conținut

Mara 0726500845


Postări Recomandate

  • Oras:Severin
  • Oras:Severin
Acum 27 minute, carucuboi a spus:

Vai, vai  vai cat ghinion, 😢 Eva a zis că doar ea pleacă azi și tu mai rămâi...

Inițial vroiam sa rămân .. dar îmi e foarte greu singura și m-am și obișnuit la Pitești ... e mult mai activ decât aici, și nu ma refer la munca ma refer in general ... 

Link spre comentariu
Acum 32 minute, Mara.2021 a spus:

Inițial vroiam sa rămân .. dar îmi e foarte greu singura și m-am și obișnuit la Pitești ... e mult mai activ decât aici, și nu ma refer la munca ma refer in general ... 

Dar sper sa mai revi ca nu am ajuns la tine in timpul acesta scurt care la-ti avut acum?:D

Link spre comentariu
  • Oras:Severin
  • Oras:Severin

Bună dimineața dragilor, am văzut foarte multe apeluri pe timp de noapte și vreau sa vă anunț că eu după ora 21:00 nu mai activez! M-am trecut pe program de iarnă 😂 

Asa că mă găsiți între orele 10:00-21:00!!! 

 

Mai sunt în oraș până miercuri! 💋💋

Link spre comentariu
  • Oras:Drobeta Turnu Severin
  • Oras:Drobeta Turnu Severin

De plans si de ras! Am fost la Mara , doar am intrat pe usa am stat 5 secunde si am plecat... amarat, mahnit! Dar din cauza unei erori de asemnare s-a intamplat totul. Sa detaliez: am urcat la ea si cum intru imi zice ca am mai fost la ea si s-a certat cu mine, eu i-am spus ca am fost dar nu m-am certat si nu m-a lasat sa raman si am iesit.  Gresit total in legatura cu cearta! Am mai fost la ea acum aproape un an, aprox si chiar m-am simtit bine si chiar am recomandat-o. Eu sunt tip care rar ma cert iar cu fetele chiar nu le-am zis niciodata nimic-mie daca nu-mi place cum ma simt-deci nu sa ma cert- a doaua oara nu mai vin-poate sa fie ea frumoasa foc! Si deci in concluzie am plecat mahnit, dar asta e viata-futi si esti futut! P.S. Eu sunt tipul care a platit o fata de 2 ori din greseala acum vreo 3 saptamani si nu i-am zis nimic. Iar daca m-as fi certat cu Mara pai acum(de obicei asa sunt cei certareti) nu i-as fi zis cateva la usa, ce parere aveti? Si totusi o recomand in continuare pe Mara!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dr tr Severin
  • Oras:Dr tr Severin
Acum 22 ore, mihail99 a spus:

Părerea mea ai avut ghinion si ea o zi proasta sau data trecuta a fost ceva intre voi doi la vorbe...E neplăcut ce ai patit se mai întâmplă...Mara arata bine la corp și la preț nu comentez...fiecare cu gusturile lui ))

Tata uitate ce ai scris în trecut despre ea eu am vizitat-o singuru lucru ce mia plăcut au foast tatuajele în rest nu ma dat cu nimic pe spate sa ma facă sa revin 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat domnisoara zilele precedente, asa ca nu am sa detaliez actiunea va ramane pentru mine. Pentru mine ramane aceeas persoana vesela si simpatica in acelasi timp pe care am cunoscut-o la prima intalnire. Nu stiu ce comportament are cu alte persoane dar cu mine sa comportat excelent si este atenta si la niste mici detalii.

Aspect : 10 - bruneta inalta slim cu carne tare pe ea, sani micuti si perfecti, fund de milione ( fan slim gusturiile nu se discuta )

GFE : 7-8 - nu prea iti ofera acest lucru, din cate observ doreste mai mult sa treaca la actiune

ON : 9 - deep umed cu multa saliva, sustinut cu miscari de ritm adaugand si cateva priviri perverse

NP : 9 - incercat mai multe poziti se comformeaza dar fundul este punct forte 👌

De revenit : Da 

De recomandat : Da 

Succes

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...