Jump to content

Roxana 0756767199 poze reale confirm cu tatoo !!!

Recommended Posts

Am fost la ea, (Bună, Roxi!) mă așteptam din review-uri să fie micuță, este, în mod plăcut.

Aspect - Micuță, dolofănică, sâni mari, frumoși, fund bombat și tare. Tatuaje bătute bine. Față plăcută, zâmbet ok.

Atitudine - Foarte vorbăreață și deschisă, conversație care a venit firesc, nimic forțat. E o fată degajată și atentă, mi-a plăcut.

Igienă - Rasă, mie mi s-a părut foarte curată, îi miroase pielea bine, locația la fel.

Oral - Bun, cu atenție la limitrofe, are piercing și-l folosește bine. Un incident oarecum neplăcut, s-a înfipt în ea și m-a zgâriat la un moment dat, fără urme vizibie, dar am trecut peste, mai ales că ea a reacționat foarte bine la incident. Neprotejat cu CIM, m-a rugat s-o anunț când termin.

Normal/anal - n-am făcut, nu știu, din ce-am observat și mij și funduleț atrăgătoare dpdv estetic.

Locație - undeva aproape de faleză, Mazepa, garsonieră aerisită și curată.

Preț - 100, după părerea mea meritați.

Voi reveni când mai vin în Galați.

• Like 6
  • Inimioara 1
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Am fost la ea, (Bună, Roxi!) mă așteptam din review-uri să fie micuță, este, în mod plăcut. Aspect - Micuță, dolofănică, sâni mari, frumoși, fund bombat și tare. Tatuaje bătute bine. Față plăcută

Posted Images

Acum 1 oră, roxanabrunet a spus:

Disponibila pana la ora 20 , va pwp si va astept .pentru programari sunati din timp , valabil pentru cei ce le respecta va rog.😘

Salutare, având drum prin Galati, am zis să-i fac o vizită. Am contactato telefonic, am stabilit că trec pe la ea, în maxim 20 de minute.  Ma astepta în bikini și cu sânii goi. Am convenit un nr ON/NP/AP 100 ron 30 de minute. A început costă un oral bine executat, atenție pe la ouă,după care am pus balonasul și am trecut la normal, după câteva minute, am schimbat cu anal unde a fost super intra și ieșea pula din cur ca in brânză. După câteva minute am terminat glorios în curul ei mare și frumoas. Notele de la 8 în sus. Sa aveți spor. 

• Like 4