Sari la conținut

Aida 0733767655


undermlnd

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Vizitat zilele trecute pe aida, sau cel putin asa se autointituleaza!! O tipa slim brunetica, draguta la fata si la corp ( pe gustul meu) 1,70 cm, vorbareata si destul de finuta, dar sa terminam cu laudele cu nu miroase tocmai bine.

Sunat prezentat oferta: 150 cu 250 totul protejat mi-a zis!! Ajuns la fata locului decartat pt un numar, rar iau o ora, montat balonas un oral bunicel cam 8 schimbat 2 pozitii si finalizat glorios in balonas (pozitie capra)

Note: gfe 7

Corp 8

De revenit parerea mea!! Sper ca am fost de folos!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Vizitat zilele trecute pe aida, sau cel putin asa se autointituleaza!! O tipa slim brunetica, draguta la fata si la corp ( pe gustul meu) 1,70 cm, vorbareata si destul de finuta, dar sa terminam cu laudele cu nu miroase tocmai bine.

Sunat prezentat oferta: 150 cu 250 totul protejat mi-a zis!! Ajuns la fata locului decartat pt un numar, rar iau o ora, montat balonas un oral bunicel cam 8 schimbat 2 pozitii si finalizat glorios in balonas (pozitie capra)

Note: gfe 7

Corp 8

De revenit parerea mea!! Sper ca am fost de folos!!

Salut, un link cu anuntul ar fi indicat, spor!
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Prietene a fost pe tocuri si am uitat sa specific, ce faci ma certi?? Daca vrei sa te duci bine daca nu ai o gama destul de naspa de ales dupa publi24. Cat despre concluzia ta ca sunt guvid, ba sa sti ca ma gandesc serios la ideea ta, ma uit in orasul asta numai seria 7, porche etc... cred ca sunt toate pe salariu minim pe economie

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...