Sari la conținut

Ciocu mic, ca noi suntem la putere acum :D


Vizitator futac_cta

Postări Recomandate

Vizitator futac_cta
Reputație: 0

acum doua seri, am fost, neoficial, numit de alt user, citez: "acum ei sunt la putere", deci in consecinta, am fost selectat ca lider de opinie, sau de sindicat sau de purtator de cuvant sau orice alta functie echivalenta cu acestea de mai sus... nu am decat sa ii multumesc acestui user, nici nu mai stiu cine a spus asta... eu chiar m-am amuzat copios de aceasta treaba si prin urmare am deschis acest topic sa ne amuzam si spargem monotonia de pe Constanta... mai ales pe carantina asta!
ahhh, si mai opriti-va cu off-topicul, scrieti cat vreti aici! :D asta va indeamna purtatorul vostru de cuvant!

as crea si un poll sa ma votati  :laugh2  :laugh2  :laugh2  dar nu stiu cum sa o fac! hai va salut!

Link spre comentariu
  • Oras:CONSTANȚA
  • Oras:CONSTANȚA

Și mie îmi place caterinca fină, dar ce faceți voi nu are nicio treaba cu caterinca, suferiți amandoi de narcisism din ce observ. Vă place să fiți ridicați în slavi, și sunt destui care vă dau apă la moară. Cât despre poetul contemporan căruia îi place laba și amenință pe toata lumea să nu se pună cu el, eu un semianalfabet dacă îi iau textele la purificat e jale ( da știu toți scriem de pe telefon, autocorectorul, scuza modernă). Nu încerc să jignesc pe nimeni, e doar o părere personală. Baftă

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Și mie îmi place caterinca fină, dar ce faceți voi nu are nicio treaba cu caterinca, suferiți amandoi de narcisism din ce observ. Vă place să fiți ridicați în slavi, și sunt destui care vă dau apă la moară. Cât despre poetul contemporan căruia îi place laba și amenință pe toata lumea să nu se pună cu el, eu un semianalfabet dacă îi iau textele la purificat e jale ( da știu toți scriem de pe telefon, autocorectorul, scuza modernă). Nu încerc să jignesc pe nimeni, e doar o părere personală. Baftă

eu chiar nu sufar de narcisism crede-ma! nu stiu ce tot aveti... eu doar i-am replicat lui valjean de cand a aparut pe forum, nu cred ca am jignit sau ofensat pe nimeni... narcisism inseamna sa vorbesc despre persoana mea in laude si in forme de preaslavire, ceea ce nu am facut... si tu te-ai luat dupa cei doi care spun ca eu scriu despre mine cum sunt... nu am facut niciodata asa ceva... ba chiar am zis contrariul... si inca o data, daca am avut ceva de spus pe langa subiect, m-am rezumat la DG, ceea ce o sa fac si de acum inainte... sunt niste membrii cu care interactionez pozitiv (nu inseamna ca ma ridica in slavi, ba chiar imi dau anumite sfaturi)  si binenteles, vor fi mereu si cei carora nu le place ce postez si asta nu este vina nimanui... am si eu useri carora nu le apreciez postarile, acum trebuie sa ii iau la pla ca nu imi convine mie ce scriu ei? chiar te rog sa imi arati unde crezi dumneata ca am scris eu ceva in stil narcisistic despre mine! ca din cate imi amintesc, nu prea am scris despre mine, am posta o singura data, ce fel de om sunt ca sa stie membrii forumului persoana care face recenziile... daca afirmi ceva, ar trebui sa vi si cu dovada la ceea ce afirmi... in fine!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Pot sa imi bag si eu lindicu in topicul vostru? :))

daca ai, baga-ti... am scris in prima postare de ce am deschis topucul asta! din amuzament... daca s-a inteles altceva si se interpreteaza ca sunt narcisist, vai de pla mea! o las asa ca nu are rost sa ma mai justific! oricum tot ceea ce se vrea se intelege! ciaules!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

daca ai, baga-ti... am scris in prima postare de ce am deschis topucul asta! din amuzament... daca s-a inteles altceva si se interpreteaza ca sunt narcisist, vai de pla mea! o las asa ca nu are rost sa ma mai justific! oricum tot ceea ce se vrea se intelege! ciaules!

Eu glumesc vere :)) iar te-ai atacat aiurea :))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Nu vă supărați pe mine dar voi doi îmi aduceți aminte de vestitul cuplu Stan si Bran!

nu ma mai supar boss, eu chiar stiu de gluma, daca voi nu vreti sa glumesc cu voi, nu o sa mai glumesc! oricum, nu sunt asa cum ma caracterizati voi... nu narcisist si nu super sarmant sau mai stiu eu cum... sunt un om cu bun simt, daca v-am deranjat imi pare rau! sa fiti sanatosi!

Link spre comentariu
Vizitator futac_cta
Reputație: 0

Eu glumesc vere :)) iar te-ai atacat aiurea :))

 

nu m-am atacat vere, am posta in continuare pentru benzema, dar am uitat sa il citez... iarta-ma! vrei si buchet? ca am vazut pe un topic ca se vorbeste de emisiuni de genul  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator valjean
Reputație: 0

Și mie îmi place caterinca fină, dar ce faceți voi nu are nicio treaba cu caterinca, suferiți amandoi de narcisism din ce observ. Vă place să fiți ridicați în slavi, și sunt destui care vă dau apă la moară. Cât despre poetul contemporan căruia îi place laba și amenință pe toata lumea să nu se pună cu el, eu un semianalfabet dacă îi iau textele la purificat e jale ( da știu toți scriem de pe telefon, autocorectorul, scuza modernă). Nu încerc să jignesc pe nimeni, e doar o părere personală. Baftă

Esti vechi pe aici,asa cred.Nu intru in polemica desi am dreptul la replica.

Link spre comentariu

Da daaa...asa da...vezi cine tine la mine? :))

Pai vezi mai talibane ce suflet mare au anumite persoane? Sa gandit la tine și ti a facut un cadou așa, ca tot vin sărbătorile și a vrut să fie prima congrats&respect
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...