Sari la conținut

Oana01 0732063307


Postări Recomandate

Am fost la titulara timocului in urma cu 2 zile,avea locația tot pe campineanu la nr 29,primul bloc cel cu coloane!

Oana ca si aspect pot spune ca arata bine,spre foarte bine,este o fata cu forme,sani,fund,după cum se vede în poze,la fata drăguță(poarta ochelari)

Acțiunea in sine a decurs un pic întârziată,ea așteptând o comanda glovo,eu fiind primul client am gasit o in haine de casa(colanti si tricou lejer)

ON cat de cat ok,fără atentie la sateliți,după ce am montat prezervativul,am cerut s.o mai suge putin sa ma obisnuiesc cu el(a zis ca nu face oral protejat,ca nu.i place gustul prezervativului)

Trecut la normal cu ea in LOT,simțeam că juniorul nu da semne de stabilitate și am schimbat in doggy unde cu greu am intrat,pula fiind mai mult moartă,dau ce dau si surpriza suna telefonul,intrerupem actiunea,se îmbracă,ia comanda glovo,după care se întoarce,se dezbracă,dau jos prez,iar oral,iar normal,concentrare sa finalizez in misionar,si cam asta a fost!

Tin sa precizez ca era singura in locație,nu a facut dus,înainte,probabil nici după mine,faza cu comanda glovo clar mi.a luat cheful total, GFE nici nu de pune problema! Nu mai are rost sa continui cu chestiile negative ca as scrie prea mult.

Am facut recenzia asta sa trageți si voi concluzii daca merita sau nu!

După părerea mea,100 de lei dati total degeaba!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...