Sari la conținut

Sabrina 0742442650


Vizitator pakiderm69

Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am revizitat fata si impresiile de a doua vizita sunt chiar mai bune decat cele de la prima! Nu am mari observatii in plus de facut, decat ca daca exista o nota mai mare decat 10, cea pe care o dadusem la prima intalnire pentru normal si GFE, o dădeam .

 

 
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 14.01.2022 la 19:27, Lapadusi1 a spus:

Vizitat Sabrina pentru prima dată. In trecut am incercat sa dau de câteva ori de ea dar fara succes. Programarea am facut-o pe WhatsApp de aseară confirmată cu jumate de ora inainte. Ea prefera programarile telefonic. Locația ARED Kaufland. 

Fata este foarte frumoasă, înaltă, sâni siliconați (nu sunt pe gustul meu, prefer cei naturali).

Ca și acțiune oral neprotejat plus câteva poziții de sex normal. Nu comentează la poziții.  Preț 200 Ron .

Colegu mă mir cum de ti-a răspuns pe WhatsApp, eu i-am scris vineri pentru o programare pe Sâmbătă sau Duminică când poate ea și nu mi-a răspuns la mesaj și i-am scris frumos respectuos.

Link spre comentariu

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 Am Vizitat-o și eu pe Sabrina la Cluj pe strada Galați cina am ajuns la ea ni mi-o venit sa cred ,fata arată pericol foarte frumoasa și servici bune am achitat 200 de lei pentru o finalizare 

De recomandat o recomand 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...