Sari la conținut

Erica 0737321378


aladin79

Postări Recomandate

  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

Extraordinară în raport cu tot ce oferă piața în orașul nostru la momentul actual. Am luat un număr, m-a surprins foarte plăcut la oral și ''m-am revanșat'' la normal. ''Militaru''' te salută și îți lasă review pozitiv așa cum a promis. De vizitat cu sigurantă și pe viitor. ;)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău

Salutare băieți     vizitat și eu din nou domnișoara este foarte mult peste Buzău, oral ireproșabil se mișcă bine 69 diferite poziții foarte lipicioasă, locație Ok pe la Unirii Sud , etaj superior halat 100 cu 200.                               De revenit. Ciocane tari

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salutare. Am fost vineri la ea. Din anumite , motive' nu vreau sa intru in detalii nu sunt ras în zona intima.

Că locație pe unirii Sud în spate la eMag sau oficiul de poștă.

Locație curata chiar drăguță.

Discutat la telefon 100 numărul/200 ora. Zic ok hai sa ne întâlnim.

Ajung in fata blocului nu răspunde. Aprind o țigară și suna. Îmi da detalii urc și să vezi surpriza. 250 ora și vorbisem de oral neprotejat ținând cont că i-am zis că nu sunt ras. Deci 250 ora și totul protejat. Ii dau bănuții mă autoinvit la dus prosop curat geluri vreo 2 3 firme de calitate.

Intru in camera o canapea extensibila și începe oralul protejat. Fără mâine executat bine.

Menționez că chiar daca am făcut duș m-a igienizat încă o dată cu șervețele umede.

După oral a început telefonul meu sa sune. Nah probleme la munca. A sunat și al ei insa l-a dat pe silence.

După oral a început fata sa țină conversație. Ai ce vorbi cu ea.

Am trecut la al doilea număr.

Oral , apoi eu misionar și finalizat pe la spate.

Concluziile sunt următoarele:

Arata destul de bine atitudine pro client.

Am stat fără să exagerez 1 ora și 30 minute.

De vizitat da. Nu este Angelina Jolie însă nici muma pădurii.

Drăguțica foarte comunicativa și curată.

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Erica.
Reputație: 0
Acum 1 oră, marianu99 a spus:

Salutare. Am fost vineri la ea. Din anumite , motive' nu vreau sa intru in detalii nu sunt ras în zona intima.

Că locație pe unirii Sud în spate la eMag sau oficiul de poștă.

Locație curata chiar drăguță.

Discutat la telefon 100 numărul/200 ora. Zic ok hai sa ne întâlnim.

Ajung in fata blocului nu răspunde. Aprind o țigară și suna. Îmi da detalii urc și să vezi surpriza. 250 ora și vorbisem de oral neprotejat ținând cont că i-am zis că nu sunt ras. Deci 250 ora și totul protejat. Ii dau bănuții mă autoinvit la dus prosop curat geluri vreo 2 3 firme de calitate.

Intru in camera o canapea extensibila și începe oralul protejat. Fără mâine executat bine.

Menționez că chiar daca am făcut duș m-a igienizat încă o dată cu șervețele umede.

După oral a început telefonul meu sa sune. Nah probleme la munca. A sunat și al ei insa l-a dat pe silence.

După oral a început fata sa țină conversație. Ai ce vorbi cu ea.

Am trecut la al doilea număr.

Oral , apoi eu misionar și finalizat pe la spate.

Concluziile sunt următoarele:

Arata destul de bine atitudine pro client.

Am stat fără să exagerez 1 ora și 30 minute.

De vizitat da. Nu este Angelina Jolie însă nici muma pădurii.

Drăguțica foarte comunicativa și curată.

 

 

Multumesc dar imi pare rau eu am schimbat pretul la o ora este 250 si finalizarea este 100  

Link spre comentariu
Vizitator Erica.
Reputație: 0
Acum 2 ore, magelan11 a spus:

scuza ma ca intervin, dar nu are nici o ligica, asa iau 2 finalizari si sigur eu ies in castig si tu in pierdere :))))

Imi pare rau dar tu nai inteles 2 fin ai la ora si ora este 250 

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Erica. a spus:

Imi pare rau dar tu nai inteles 2 fin ai la ora si ora este 250 

Ma scuzi dar tu nu ai inteles draga erica.daca tu ai o finalizare cu 100 de lei si ora cu 250  in care am 2 finalizari.de ce sa nu iau eu 2 finlizari pe cate 100 de lei?si poate stau si mai mult de o ora.deci cine castiga aici noi sau tu?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Erica.
Reputație: 0
1 oră în urmă, georgian2020 a spus:

Ma scuzi dar tu nu ai inteles draga erica.daca tu ai o finalizare cu 100 de lei si ora cu 250  in care am 2 finalizari.de ce sa nu iau eu 2 finlizari pe cate 100 de lei?si poate stau si mai mult de o ora.deci cine castiga aici noi sau tu?

Bine asa este cum zici tu 😉

Link spre comentariu
Vizitator dave123
Reputație: 0

Erica de ce il minti? 

gorgian2020 du te la ea si sa ii spui ca tu vrei 2 finalizari si iti garentez ca vei sta cel putin 1h si ii vei arata ca esti creier si ca nu te lasi tu pacalit.

Respect georgian2020 toate cele bune !

Link spre comentariu
Acum 37 minute, dave123 a spus:

Erica de ce il minti? 

gorgian2020 du te la ea si sa ii spui ca tu vrei 2 finalizari si iti garentez ca vei sta cel putin 1h si ii vei arata ca esti creier si ca nu te lasi tu pacalit.

Respect georgian2020 toate cele bune !

Femeia chiar nu intelege sa mor eu🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator Erica.
Reputație: 0
1 oră în urmă, dave123 a spus:

Erica de ce il minti? 

gorgian2020 du te la ea si sa ii spui ca tu vrei 2 finalizari si iti garentez ca vei sta cel putin 1h si ii vei arata ca esti creier si ca nu te lasi tu pacalit.

Respect georgian2020 toate cele bune !

Voi sunteti putin cu capu cui nui convine sa nu mai comnteze aiurea nu va mai daiti voi Barbati frate asta pretul iti convine bine nu eara bine nu ma mai luti voi ca faceti ca nustiu  ce  nu comnteza cei lalti veniti voi 2 nefericiti pentru voi 2 osa fie 150 lei fin si 300 ora 😉😉🤣 asa ca tot vb aiurea pe aici 

Link spre comentariu
  • Oras:Buzău
  • Oras:Buzău
Locatie:Unirii Sud 
 
Aspect: 8 domnisoara undeva la 1.65 cm, ochi caprui, sani mari
Oral 8 neprotejat

Normal: 8 (protejat, propune/accepta pozitii)

Atitudine: 8.5 (placuta, politicoasa)

Igiena: 10  nimic suspect

Halat: 100 RON pentru o tragere

Dupa actiune, inainte de plecare, am schimbat cateva vorbe in living si dus am fost. Fata este ok per ansamblu, incearca sa pleci cu zambetul pe buze asa cum poate ea mai bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Erica.
Reputație: 0
Acum 4 minute, zomby72 a spus:
Locatie:Unirii Sud 
 
Aspect: 8 domnisoara undeva la 1.65 cm, ochi caprui, sani mari
Oral 8 neprotejat

Normal: 8 (protejat, propune/accepta pozitii)

Atitudine: 8.5 (placuta, politicoasa)

Igiena: 10  nimic suspect

Halat: 100 RON pentru o tragere

Dupa actiune, inainte de plecare, am schimbat cateva vorbe in living si dus am fost. Fata este ok per ansamblu, incearca sa pleci cu zambetul pe buze asa cum poate ea mai bine.

Multumesc 😘😘🤗

Link spre comentariu
Vizitator Erica.
Reputație: 0
Acum 21 minute, cliff43 a spus:

Daca tot ai fost la ea,anume ne și nouă,la fel vorbește cum scrie?că mai sus nu am înțeles nimic din ce a scris.

Cred ca ai vrut sa te referi la gramatica , pot sa scriu si corect gramatical dar nu cred ca asta intereseaza pe cineva aici. Nu trebuie sa dau nimanui explicatii despre preturi , cine doreste si considera ca pot sa ofere cat eu stabilesc , iar mai apoi sunt multumiti, este totul in ordine , cine nu crede ca merit cat cer si nu sunt multumiti de servicii pot foarte usor si omeneste sa isi aleaga pe altcineva , este foarte simplu.

 

Cat despre un anume avantaj la ce spunea cineva mai sus ca sta 2 finalizari pe cate 100 de lei, este doar in capul lui , ca aici trebuie sa explic si sa desenez in acelasi timp pentru unii. Cand o anume persoana ajunge la mine il intreb de la inceput cat doreste sa stea , o finalizare sau o ora. Ca sa vii pentru o finalizare si apoi mai zici ca mai vrei sa mai stai una stati linistiti ca nu ma deranjeaza ca oricum nu se incadreaza o ora. Asta este ultima data cand stau sa dau explicatii de genul asta , nu sunt de ieri prezenta in Buzau , cine considera ca merita sa vina la mine este ok cine nu , nu .. O seara buna la toti va doresc! 

Link spre comentariu
Vizitator dave123
Reputație: 0

Eu nu pot decat sa o felicit pe Erica ca s a chinuit sa scrie corect, a pus si virgula.

Intradevar,au exitat si unele greseli de exprimare dar este pe drumul cel bun. Daca se apuca sa citeasca si carti va absolvi gimnaziul.

Nu uita cultura generala este singura comoara care nu iti poate fi luata si totodata cea mai buna carte de vizita.

Te pup Erica si nu baga in seama toate rautatile sunt niste terminati cei ce comenteaza urat.

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Chiar că e proasta,pot sa iau o finalizare și să revin în juma de ora pt alta finalizare😁😁😁😁,cat despre scris sigur nu a scris ea.iar despre atitudine față de potențiali clienți este 0.figuri pe banii noștri...de evitat...

  • Minus 1
Link spre comentariu
17 hours ago, dave123 said:

Eu nu pot decat sa o felicit pe Erica ca s a chinuit sa scrie corect, a pus si virgula.

Intradevar,au exitat si unele greseli de exprimare dar este pe drumul cel bun. Daca se apuca sa citeasca si carti va absolvi gimnaziul.

Nu uita cultura generala este singura comoara care nu iti poate fi luata si totodata cea mai buna carte de vizita.

Te pup Erica si nu baga in seama toate rautatile sunt niste terminati cei ce comenteaza urat.

 

 

Even Einstein be like:

"You discovered hot water and popcorn fart !"

Vb lui magelan11 "ligica" .

 

 

 

 

Link spre comentariu

Acum 7 ore, cliff43 a spus:

Chiar că e proasta,pot sa iau o finalizare și să revin în juma de ora pt alta finalizare😁😁😁😁,cat despre scris sigur nu a scris ea.iar despre atitudine față de potențiali clienți este 0.figuri pe banii noștri...de evitat...

Nu e vorba de evitat doar zic asa ca ea tot nu intelege un aspect.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...