Sari la conținut

Milfa noua 0760094457


thestud

Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Buna Madalina si bine ai venit pe forum. Poti sa ne spui si noua preturile si programul tau? Frumoase pozele

Buna!Preturile sunt 50 oral,neprotejat in functie de igiena,70 combinat,150 ora cu cate finalizari se poate.Lucrez de dimineata de la 8 pana seara la orele 17-18,sambata si duminica nu am un program fix.Multumesc si va astept.

 

 

 

 

 

 

Buna Madalina si bine ai venit pe forum. Poti sa ne spui si noua preturile si programul tau? Frumoase pozele

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

inafara de asta ora cat dureaza pentru tine? eterna problema in orasul asta unde pentru unele dureaza doar 30-40min

O ora dureaza o ora,cum este si normal.Nu ii poti spune omului sa plece dupa 40 min din moment ce a platit o ora.

inafara de asta ora cat dureaza pentru tine? eterna problema in orasul asta unde pentru unele dureaza doar 30-40min

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot si niciunde
  • Oras:peste tot si niciunde

Ca sa adaug pe scurt o a doua recenzie despre doamna in cauza, pot spune urmatoarele : am sunat sa fac programare care a fost respectata, locatia curata ca de obicei, fara mirosuri neplacute, doamna a facut dus inainte, mi a oferit prosop curat pentru baie, baia dotata cu cele necesare si utilizabila. Actiunea a fost una scurta, anume oral neprotejat cu finalizare pt care am achitat dupa finalizare, igienizare si imbracat, suma de 50 de lei.

Note: oralul a fost pe placul meu, neprotejat si cu finalizare in gura

Locatia merita 9+

Nota 10 pt atitudine, respect si seriozitate fata de client.

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Ca sa adaug pe scurt o a doua recenzie despre doamna in cauza, pot spune urmatoarele : am sunat sa fac programare care a fost respectata, locatia curata ca de obicei, fara mirosuri neplacute, doamna a facut dus inainte, mi a oferit prosop curat pentru baie, baia dotata cu cele necesare si utilizabila. Actiunea a fost una scurta, anume oral neprotejat cu finalizare pt care am achitat dupa finalizare, igienizare si imbracat, suma de 50 de lei.

Note: oralul a fost pe placul meu, neprotejat si cu finalizare in gura

Locatia merita 9+

Nota 10 pt atitudine, respect si seriozitate fata de client.

Multumesc!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Buna ziua, am facut si eu o vizita ieri.Doamna este o persoana sociabila,comunicativa,curata ,iar garsoniera foarte

ingrijita.Timpul de actiune a durat o ora,tariful fiind de 150 lei pot spune ca m-am simtit foarte bine.

ON si NP 10

Locatie   10

Atitudine 10

Chiar mi-a placut! Recomand!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...