Sari la conținut

Roxana 0736194011


roxana32

Postări Recomandate

https://postimg.cc/gallery/KLGxKgB

Buna sunt Roxana 🌺 am 21 de ani si va astept in Cluj pentru a îndeplini plăcerile unor domni manierați si respectuoși 🤤 .

Anunțul se adresează domnilor ce vor o experienta noua in compania unei domnișoare stilate si cu simtul umorului.👠

Pun accent pe discreție si seriozitate .

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii

Programul meu este urmatorul :

Luni-Vineri : 09-21:00

Sambata : 9–17:00.

Duminica : Nu sunt disponibila

Serviciile pe care le ofer :💦

- oral si normal protejat

- Finalizare faciala , corporala

- FK (in funcție de igiena)

- GFE

- Oral neprotejat (in funcție de igiena)

- 69

150 Finalizare / 250 ora

Informațiile din profilul meu si fotografiile sunt reale.

Astept apelul vostru 📞â¤ï¸â¤ï¸

0736194011

Link spre comentariu
Vizitator bubico
Reputație: 0

Buna dimineata dragii mei , va astept cu mare drag si astazi sa ma vizitați 🤗🤗

Va pup si astept apelurile voastre ! â¤ï¸ðŸ“žâ¤ï¸

 

Buna sunt Roxana 🌺 am 21 de ani si va astept in Cluj pentru a îndeplini plăcerile unor domni manierați si respectuoși 🤤 .

Anunțul se adresează domnilor ce vor o experienta noua in compania unei domnișoare stilate si cu simtul umorului.👠

Pun accent pe discreție si seriozitate .

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii

Programul meu este urmatorul :

Luni-Vineri : 09-21:00

Sambata : 9–17:00.

Duminica : Nu sunt disponibila

Serviciile pe care le ofer :💦

- oral si normal protejat

- Finalizare faciala , corporala contracost

- FK (in funcție de igiena) contracost

- GFE

- Oral neprotejat (in funcție de igiena) contracost

- 69

150 Finalizare / 250 ora

Informațiile din profilul meu si fotografiile sunt reale.

Astept apelul vostru 📞â¤ï¸â¤ï¸

0736194011

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Buna dimineata dragii mei , va astept cu mare drag si astazi sa ma vizitați 🤗🤗

Va pup si astept apelurile voastre ! â¤ï¸ðŸ“žâ¤ï¸

 

Buna sunt Roxana 🌺 am 21 de ani si va astept in Cluj pentru a îndeplini plăcerile unor domni manierați si respectuoși 🤤 .

Anunțul se adresează domnilor ce vor o experienta noua in compania unei domnișoare stilate si cu simtul umorului.👠

Pun accent pe discreție si seriozitate .

Imi rezerv dreptul de a-mi selecta clientii

Programul meu este urmatorul :

Luni-Vineri : 09-21:00

Sambata : 9–17:00.

Duminica : Nu sunt disponibila

Serviciile pe care le ofer :💦

- oral si normal protejat

- Finalizare faciala , corporala contracost

- FK (in funcție de igiena) contracost

- GFE

- Oral neprotejat (in funcție de igiena) contracost

- 69

150 Finalizare / 250 ora

Informațiile din profilul meu si fotografiile sunt reale.

Astept apelul vostru 📞â¤ï¸â¤ï¸

0736194011

eu chiar nu va inteleg pe astea cu FK sau ON sau CIM contra cost. Hai ca la anal merge un 50 plus,la multe nu va place analul dar il faceti pt ca cereți extra, chiar si 100, si mai este una pe aici cu 200. Mai bine spuneti din start ca nu faceti decat normal si oral. Puneti 100 finalizarea si aia e! La 150 sau 200, ar trebui sa le oferiți in mod natural, daca va place ce faceti, daca nu va place lăsați-va, economia e si asa la pământ, angajati-vă pe undeva...;suna bine anuntul tau, si pozele sunt plăcute, dar cu FK,oral nep si finalizare contracost ti-ai dat cu firma in cap!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca

eu chiar nu va inteleg pe astea cu FK sau ON sau CIM contra cost. Hai ca la anal merge un 50 plus,la multe nu va place analul dar il faceti pt ca cereți extra, chiar si 100, si mai este una pe aici cu 200. Mai bine spuneti din start ca nu faceti decat normal si oral. Puneti 100 finalizarea si aia e! La 150 sau 200, ar trebui sa le oferiți in mod natural, daca va place ce faceti, daca nu va place lăsați-va, economia e si asa la pământ, angajati-vă pe undeva...;suna bine anuntul tau, si pozele sunt plăcute, dar cu FK,oral nep si finalizare contracost ti-ai dat cu firma in cap!

Fata zice ca este la inceput de drum in domeniul asta.Testeaza piata si cred ca a pus tarifele in functie de ce a mai vazut la altele.Da,ar putea asculta si parerile clientilor,chiar ar fi indicat si nu doar ea,valabil pt toate.
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salut, 

 

Extrem de curios sa vad ceva nou si (aproape) neinitiat, mi-am luat inima'n dinti si am zis sa vad cum este, sa o incerc.

Mi-au placut pozele si discutia de ieri de la telefon...toate duceau in zona de incepatoare .

 

Sunat azi dimineata si purces la prima ora.

Locatie noua pentru mine si ptr astfel de activitati, in general.

 

Sunat, interfon, cheita acces, et 1 si intru pe usa; nu m-au inselat asteptarile ... o d-ra draguta, corp frumos..asa cum imi doream :) 

 

Este timida, este la inceput de drum, are de invatat dar e buna de pula.Sanii mici, este cu mult mai mica decat in poze ...genul usor slim..50+un pic kg. Mi-a palcut dantura, impecabila si zambetul frumos la care adaug si usoara ei timiditate .

 

Mers la dus( mare atentie, este cu scari neaderente si pericol de accident de munca), spalat juniorul si satelitii si purces in camera.

 

Actiunea in sine nu o detaliez insa punctez faptul ca este ff atenta cu clientul, face in asa fel incat sa fii multumit.Se vede lipsa de experienta insa oralul este punctul ei forte...nativ il face deep si umed :)  si fara dinti si fara atentie la sateliti .

 

OP - 9

 

Schimbat vreo 2 pozitii si terminat mai ales ca trebuie sa ajung si pe la job :)

 

NP - 7 ...aici mai are de lucrat/invatat .

 

Per ansambul, merita vizitata, mai ales daca vreti sa vedeti cum e cu cineva entry level in domeniu :) 

 

Personal, cred ca o sa mai revin .

 

PS: de astazi isi va schimba locatia .

 

Multumesc Roxana! si Succes!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata dragii mei, tocmai ce mi am schimbat locatia fiind pe Calea Dorobanți ,90 Sc 2 .ðŸ¡

Sunt noua si nu am experienta dar in legatura cu preturile si orice o sa tin cont de sfaturile voastre.🤗

Va astept si astazi sa ma vizitați 🥰â¤ï¸

0736194011📞

Link spre comentariu
  • Oras:Terra
  • Oras:Terra

Buna dimineata dragii mei, tocmai ce mi am schimbat locatia fiind pe Calea Dorobanți ,90 Sc 2 .ðŸ¡

Sunt noua si nu am experienta dar in legatura cu preturile si orice o sa tin cont de sfaturile voastre.🤗

Va astept si astazi sa ma vizitați 🥰â¤ï¸

0736194011📞

ok, si daca vrem sa te vizităm, la ce tarife o putem face, sa nu avem surprize neplăcute gen când am ajuns acolo sa aflu ca totul e extra. Concret, sa ne zici ce faci si pt cât faci! Personal sunt genul FK, lins, supt, si tot ce se poate. Unde m-as încadra, la ce sume?...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...