Sari la conținut

Pastile marathon


urban07

Postări Recomandate

Vizitator resident999
Reputație: 0

Pana la urma au efect? Ajuta la întârziere dar la excitatie?

 

 

S-a mai raspuns deja la chestia asta...

Pe mine, nu m-au ajutat atunci cand am avut nevoie, si mai stiu si pe altii care au patit la fel. In plus, unii cica au avut si efecte secundare, gen dureri de cap, etc.

Incearca o data, si vezi daca iti place.

 

Sau ia-te dupa altii si du-te la sala si trage de fiare. Cica ajuta :))))

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Pastilele Marathon sunt bune daca pula nu ti s-a blegit de tot. Atunci chiar o scoala foarte bine si poti fute k lumea. Sau daca ai pula perfecta dar vrei sa-ti creasca cheful de pizda sa futi mai mult timp si mai cu chef. Dar daca ai pula nefunctionala deloc atunci Marathon nu te ajuta deloc.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hai ca vine expertul. 

Eu folosesc Marathon de aproximativ 3 ani. 

 

Viata mea are prea multe chestii bagate sub pres, mi-o ia mintea razna cand e sa fac sex si nah, nu merge foarte bine. Urasc psihologii asa ca imi rezolv chestiile cum stiu eu mai bine. 

Cu Marathon ma mentin la vreo ora, doua de actiune lejer. 

 

De notat: 

1. La inceput iti va da dureri de cap, senzatie de deshidratare si inima va bate foarte repede. 

2. Posibil sa ti-o dea nasol daca faci abuzi si sa ai impresia ca nu mai poti performa fara ele. (e doar in capul tau, tine minte)

 

Nu am observat chestii negative in ultimii 3 ani, si le iau cam odata la doua zile doua pastile. 

 

Le-am combinat pana acum cu de toate, alcool, cocaina (multa cocaina), ecstasy, etc. 

 

Sa te hidratezi bine intotdeauna. 

 

 

Daca aveti ceva intrebari...aici sunt. 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator matrakci76
Reputație: 0

Hai ca vine expertul.

 

Eu folosesc Marathon de aproximativ 3 ani.

 

Viata mea are prea multe chestii bagate sub pres, mi-o ia mintea razna cand e sa fac sex si nah, nu merge foarte bine. Urasc psihologii asa ca imi rezolv chestiile cum stiu eu mai bine.

Cu Marathon ma mentin la vreo ora, doua de actiune lejer.

 

De notat:

1. La inceput iti va da dureri de cap, senzatie de deshidratare si inima va bate foarte repede.

2. Posibil sa ti-o dea nasol daca faci abuzi si sa ai impresia ca nu mai poti performa fara ele. (e doar in capul tau, tine minte)

 

Nu am observat chestii negative in ultimii 3 ani, si le iau cam odata la doua zile doua pastile.

 

Le-am combinat pana acum cu de toate, alcool, cocaina (multa cocaina), ecstasy, etc.

 

Sa te hidratezi bine intotdeauna.

 

 

Daca aveti ceva intrebari...aici sunt.

Maraton cu cocaina? Nu cred asa ceva, si 2 pastile la doua zile, eu zic ca erai demult pamant de flori in acești 3 ani! Eu zic ca 1 pastila la 5 zile e ok si nu va asteptati sa luati o pastila acum si in jumate de ora sa rupeti pizda ca nu e asa, are efect si dupa 12-15 ore dupa ce o iei acum depinde si de organism cum o absoarbe.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Daca nu are efect in 30 de minute, ai o problemă.

Hai că îți dau video data viitoare când iau. Nu vă mai panicați atât, că nu se moare chiar așa ușor.

 

Atât timp cât înțelegi cum se metabolizează substanțele și cum se livrează în corp/creier, poți face mai orice.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...