Sari la conținut

Discuție liberă


Postări Recomandate

Vizitator 0o_f1erbint1
Reputație: 0

spune-i ba sa faca ca mine daca este inca  in generala sau liceu 9-10 :) sa le urmareasca care fumeaza,bea .. si care sunt mai vagaboante si dupa sa le ameninte ca daca nu-i suge pula ii spune lu masa :) eu am futut  o tiganca si o turcoaica asa ( bine doar in cur ca altfel nu le mai lua nimeni cica ) si dupa imi mirosea pula a cacat ca erau jegoase :)) , trebuie de mic sa fie smecher si bandit :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

1. cred ca alea oricum sa futeau asteptau doar sa vorbesti cu ele.

2. clean the dick by ass 2 mouth :D

 

spune-i ba sa faca ca mine daca este inca  in generala sau liceu 9-10 :) sa le urmareasca care fumeaza,bea .. si care sunt mai vagaboante si dupa sa le ameninte ca daca nu-i suge pula ii spune lu masa :) eu am futut  o tiganca si o turcoaica asa ( bine doar in cur ca altfel nu le mai lua nimeni cica ) si dupa imi mirosea pula a cacat ca erau jegoase :)) , trebuie de mic sa fie smecher si bandit :)

Link spre comentariu
  • Oras:ceruri
  • Oras:ceruri

Plm, la 18 ani futi si de pe jos. La ce se intampla dpdv sexual in ziua de azi cu cei tineri, da-i doar spatiu de manevra si intimitate. S-o descurca el intr-un fel sau altul, dar a il duce tu la fete, exista posibilitatea sa ii ruinezi ideea despre familie. Nu uita ca tu si sotia ta sunteti ghizi in etica si moralitate.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Plm, la 18 ani futi si de pe jos. La ce se intampla dpdv sexual in ziua de azi cu cei tineri, da-i doar spatiu de manevra si intimitate. S-o descurca el intr-un fel sau altul, dar a il duce tu la fete, exista posibilitatea sa ii ruinezi ideea despre familie. Nu uita ca tu si sotia ta sunteti ghizi in etica si moralitate.

ðŸ‘

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta
  • Telefon: 1234567890
  • Oras:constanta

mda moralul sa nu il uitam, dece nu il duci la biserica? plm colegul sa inregistrat pe un forum de curve sa ne intrebe de parerea noastra ca are un plan concret, aici nu este forum pentru "etica si morala"

Link spre comentariu
  • Oras:Navodari
  • Oras:Navodari

mda moralul sa nu il uitam, dece nu il duci la biserica? plm colegul sa inregistrat pe un forum de curve sa ne intrebe de parerea noastra ca are un plan concret, aici nu este forum pentru "etica si morala"

Nauru ! E pentru idiotii care ne sufoca porunde mergem!☺😂☺
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...