Sari la conținut

Amy 0737872726 prima oara la voi in oras


amy111

Postări Recomandate

Vizitator fucku87
Reputație: 0

Perfect. Pentru miercuri am in meniu o ciorbică de capritaaa😈😜🤣🤣🤣🤣

Trimit miercuri sms de confirmare...care ii deja 100%...De 2 luni vreau sa dau de ispită asta...Și vorba lu "rechinu77" ( nu s-au aliniat planetele) :)) dar miercuri sigur sunt aliniate. Vorbesc foarte serios noteaza-ma pe ora 12
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Trimit miercuri sms de confirmare...care ii deja 100%...De 2 luni vreau sa dau de ispită asta...Și vorba lu "rechinu77" ( nu s-au aliniat planetele) :)) dar miercuri sigur sunt aliniate. Vorbesc foarte serios noteaza-ma pe ora 12

 

Eu nu sunt planetuță,eu sunt a 8 minune la voi aici pe planeta voastra. Heheheee🤣🤣 te pwppp. Te astept cu drag sa petrecem clipe de neuitat😘😘😜😈🤫

Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0

Eu nu sunt planetuță,eu sunt a 8 minune la voi aici pe planeta voastra. Heheheee te pwppp. Te astept cu drag sa petrecem clipe de neuitat

Aleluia , aleluia ,aleeeluuuiaaaa ;)

Te-am pupat si ne vedem miercuri dulceața

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Eu cred că stă bine.. Dar o întrebam pe ea..

 

Momentan nu m-am gandit, nu am luat in calcul. In acest an nu cred ca mai am timp sa vizitez si alte orase.😔😘 imi place sa cunosc bine oamenii din orasul in care ma aflu, oricare ar fi acesta. Sunt o femeie care vrea sa socializeze si sa cunoasca “traditiile†fiecarei zone. Se si vede pe topicul meu din Oradea ca am avut o sedere destul de lunga acolo. Sper sa fie si aici la fel, acum depinde si de vremurile prin care trecem😔😔😘 te pwpp

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Aleluia , aleluia ,aleeeluuuiaaaa ;)

Te-am pupat si ne vedem miercuri dulceața

Te pwpp si eu😜🤫😈😘😘😘

 

Eu trebuie sa ma odihnesc. Sa fiu in toate puterile mele, sa aduc cat mai multe zambete maineeee😜😘🤫

Va pwppaaaa dulceata, si o seara minunataa, la fel ca si 👠mele🤫🤫😈😜😘😘👻 va pwppp sus si jos🤫👻😜😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...