Sari la conținut

Amy 0737872726 prima oara la voi in oras


amy111

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Hei , buna , am vazut o poza in care aveai parul.prins in doua codite si imaginatia maea bolnava a inceput sa lucreze , imi poti spune daca ai accepta pozitia doggy si sa ma lasi sa te trag de codite . Ms

Este o fantezie , poti sa o taxezi extra .

Heiii😜😘 depinde ce intelegi prin tras de codite🤫😈🤣 nu am de gand sa raman fara par in cap. Ma poti suna maine si vorbim la telefon mai bine😜🤫😘😘😘 te pwpppacesccc

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Amy 0737872726 prima oara la voi in oras
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Dragilor, in primul rand vreau sa urez “La multi ani†celor care poarta numele de Andrei😜😘😘😘

Si tuturor vreau sa va urez noapteee bunaaaa😘😈😜

Va pwppaaaaa dulceataaaaa.

Astept ca de maineee sa facem culoare in vietileee noastreee😈🤫😘😘

post-338108-0-98680000-1606687988_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bunaaaa dimiiiii frumosii mei😈â¤ï¸â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ va pwpaaa dulceataaaa😈😘😘 o saptamana frumoasa alaturi de mine va doresc😜😈🤫👻😘😘â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

 

Disponibila pentru programari😘😜😜🤫

post-338108-0-81650300-1606726159_thumb.jpeg

post-338108-0-77168400-1606726195_thumb.jpeg

post-338108-0-88548700-1606726206_thumb.jpeg

post-338108-0-17598600-1606726216_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fiind inca noua in orasul vostru, tin sa va reamintesc oferta meaaa. Va pwpaaaa dulceataaa👻😘😘😈

 

Tarife:

- 150 - 1 fin - 30 min

- 250 - 2 fin - 1 ora

 

Ca servicii am de oferit urmatoarele:

* NP

* OP/ON ( in functie de igiena)

* Masaj-

* Diferite pozitii

* 69

* Sarutari pe corp

* Footfetish

* Handjob

* Fantezii

* Cunilingus,anilingus pasiv

* COB (abdomen, sani, fund, spate)

* CIM +50 lei ( !!! In functie de igiena)

* URO +50 lei ( activ)

* Dominare + 50 lei

 

Nu fac Anal sau FK pentru oricare ar fi suma oferita.

 

Va astept cu drag😜😘😘🤫 😈👻

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico

Trebuie sa facem cumva sa ne vedem

Te-am văzuuuuut, mi-ai plăcuuuuut

Ce rămâne de făcuuuuut...

M.M.

 

Stabilit o întâlnire prin sms când m-a lovit o poftă necontenită de dulce! :)

Programarea în sine a decurs foarte ușor, i-am scria lui Amy chiar și unele preferințe ale mele (îmi permit acuma, că am cartelă cu mesaje fără număr), urmând să ne vedem la o oră prielnică.

Fată tare de treabă Amy, îți dă ea mesaj să se asigure că ești de cuvânt și că ajungi. Chiar și sună, nu face risipă de minute! :)

 

Plecat val vârtej de la cârciumă după ce am schimbat câteva vorbe cu Amy și m-am îndreptat către o locație unde am avut doar experiențe plăcute.

Am fost așteptat de către Amy într-un set de bikini și sutien. De culoare neagră. Avea și niște dresuri. Tot de culoare neagră. Și un halat :D Tot negru! Avea și toace. Negre.

Deși îmi specificasem doleanțele în privința ținutei (și îmi spusese că dorința mea este realizabilă) , chiar mi-a plăcut foarte mult cum arăta! Eu doream o cămăsuță albă cu nasturi și dresuri, precum în poza asta:

https://nimfomane.com/forum/topic/165666-amy-0731586655/?p=6487402

Am rămas cu pozele.

Amy este o fată cu un trup foarte frumos!! Cred că trece binișor de 1,70, cu ajutorul toacelor chiar are o statură impunătoare. Are picioarele lungi și frumoase, sânii mari și naturali, dar mie cel mai mult mi-a plăcut fundul ei! Este rotund și ferm!! Foarte rotund și foarte ferm :) Are un trup frumos!

Este foarte frumușică și la chip!!

Are ochii mari, nu știu sigur dacă sunt negri dar căprui închiși sigur sunt. Are buzele cărnoase, evidențiate de un ruj roșu strident. Părul lung, brunet, purtat desfăcut.

Este o femeie foarte frumoasă din toate punctele (mele) de vedere.

(Dacă era blondă cu ochii azurii o ceream de nevastă!)

 

Am stat cu ea la o țigară de vorbă în living înainte de a merge la duș Ș'apoi în dormitor. Este ușurel timidă (cred eu) dar poți avea o conversație cu ea.

Amy este o fire romantică (zic eu), m-a așteptat îmbrăcată pe marginea patului și (parcă) m-a ajutat să-mi dau jos prosopul înfășurat în jurul brâului.

 

Acum... Poate ar fi indicat să scriu că ce s-a petrecut între noi în dormitor, acolo rămâne.... Dar deși rămâne acolo, cred că este benefic să detaliez uMpicuț.

După ce am desfăcut sutienul negru din dantelă fină al lui Amy, am descoperit printre cei mai frumoși sâni naturali de care mi-a fost dat să mă bucur! Naturali, fermi, rotunjei... Singurul lucru care îi strică este un stol de turturici/rândunele ce își iau zborul agale...habar n-am unde. Am mai observat și ceva texte în limbi străine despre familie, dar nu știu americană și n-am reușit să le deslușesc.

Eu sunt de părere că Amy este o fată timidă și romantică... Poate prea timidă și prea romantică! Îi plac săruturile pe trupul ei foarte frumos și le întoarce la rându-i într-un mod tare plăcut! Dar... cam asta-i tot ce face!

Am simțit-o că n-ar fi chiar în apele ei la scurt timp după ce am început să beneficiez de un oral nu tocmai plăcut. Nici nu știu cum să-l descriu...

Ea încearcă...dar nu reușește :(

Abia trece de cap. Se folosește de mână... Nu asta e neapărat problema, problema este că modul în care se folosește de mânuța ei fină este destul de dureros. Poate o fi vreo tactică nouă despre care n-am eu habar, că nah...oricum nu prea am eu habar de (prea) multe.

Cu o voce timorată, Amy mi-a spus că ea este foarte strâmtă și dacă ie vreo problemă să rămânem strict la oral. N-ar fi fost o problemă gravă dacă oralul iera ce trebuie!

Dar n-a fost să fie! :cry2

Eu tot timpul merg cu gânduri bune, așadar nu am avut altă variantă decât să mă resemnez cu propunerea ei... Deși regretele rămân!

Nu am vrut să-i fac rău dulceții.

M-a întrebat apoi cum și ce preferințe am, căci ea își dorește să plec mulțumit...dar era prea târziu. Mai ales că mi-a mai și spus că ar fi indicat să mă Concentrez să termin, căci mai este cineva care așteaptă după mine. Cred că am finalizat pe sânii ei frumoși (pe mine știu sigur), în timp ce gândul îmi era la...altă domnișoara!

Offffffff, numa' eu știu cât de rău îmi pare că am gestionat ca un derbedeu o întâlnire ce ar fi putut fi (și mai) memorabilă!!

Am mai făcut un duș pe grabă să nu fiu (chiar ultimul) nemernic și să-l fac pe următorul șogor să-și piardă răbdarea.

 

Note acum:

Locatie - la căsuțe! :)

De la ultima mea vizită acolo s-au făcut ceva renovări de mobilier. A apărut o canapea nouă de piele, de culoarea muștarului. Pare rezistentă! :)

Aspect - O fată frumoasă!

Dacă era blondă și fără tatuaje, era (aproape) perfectă :)

Atitudine - una pozitivă.

Deși în cazul meu nu a fost de ajuns și nici de prea mare ajutor.

ON - Slab!

Cu durere'n suflet dar și trupească am scris asta :(

NP - Acces interzis!

GFE -

Halat - Negru.

Foarte frumos!

Tarif - 3 vulturi

De revenit - la cârciumă... Să-ți verși amarul.

 

Eu m-am enervat mai tare după ce am plecat de la ea și am fost subiectul de mișto al serii. Noroc cu crâșmărița, mi-a citit în ochișori durerea sufletească și mi-a făcut o ofertă imbatabilă la vin fiert! :D

 

În concluzie... Vizitat dulceața, plecat cu un gust amar! :(

 

Baftă și numai bine (aproape) tuturor! :)

  • Like 10
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator fucku87
Reputație: 0

 

Te-am văzuuuuut, mi-ai plăcuuuuut

Ce rămâne de făcuuuuut...

M.M.

 

Stabilit o întâlnire prin sms când m-a lovit o poftă necontenită de dulce! :)

Programarea în sine a decurs foarte ușor, i-am scria lui Amy chiar și unele preferințe ale mele (îmi permit acuma, că am cartelă cu mesaje fără număr), urmând să ne vedem la o oră prielnică.

Fată tare de treabă Amy, îți dă ea mesaj să se asigure că ești de cuvânt și că ajungi. Chiar și sună, nu face risipă de minute! :)

 

Plecat val vârtej de la cârciumă după ce am schimbat câteva vorbe cu Amy și m-am îndreptat către o locație unde am avut doar experiențe plăcute.

Am fost așteptat de către Amy într-un set de bikini și sutien. De culoare neagră. Avea și niște dresuri. Tot de culoare neagră. Și un halat :D Tot negru! Avea și toace. Negre.

Deși îmi specificasem doleanțele în privința ținutei (și îmi spusese că dorința mea este realizabilă) , chiar mi-a plăcut foarte mult cum arăta! Eu doream o cămăsuță albă cu nasturi și dresuri, precum în poza asta:

https://nimfomane.com/forum/topic/165666-amy-0731586655/?p=6487402

Am rămas cu pozele.

Amy este o fată cu un trup foarte frumos!! Cred că trece binișor de 1,70, cu ajutorul toacelor chiar are o statură impunătoare. Are picioarele lungi și frumoase, sânii mari și naturali, dar mie cel mai mult mi-a plăcut fundul ei! Este rotund și ferm!! Foarte rotund și foarte ferm :) Are un trup frumos!

Este foarte frumușică și la chip!!

Are ochii mari, nu știu sigur dacă sunt negri dar căprui închiși sigur sunt. Are buzele cărnoase, evidențiate de un ruj roșu strident. Părul lung, brunet, purtat desfăcut.

Este o femeie foarte frumoasă din toate punctele (mele) de vedere.

(Dacă era blondă cu ochii azurii o ceream de nevastă!)

 

Am stat cu ea la o țigară de vorbă în living înainte de a merge la duș Ș'apoi în dormitor. Este ușurel timidă (cred eu) dar poți avea o conversație cu ea.

Amy este o fire romantică (zic eu), m-a așteptat îmbrăcată pe marginea patului și (parcă) m-a ajutat să-mi dau jos prosopul înfășurat în jurul brâului.

 

Acum... Poate ar fi indicat să scriu că ce s-a petrecut între noi în dormitor, acolo rămâne.... Dar deși rămâne acolo, cred că este benefic să detaliez uMpicuț.

După ce am desfăcut sutienul negru din dantelă fină al lui Amy, am descoperit printre cei mai frumoși sâni naturali de care mi-a fost dat să mă bucur! Naturali, fermi, rotunjei... Singurul lucru care îi strică este un stol de turturici/rândunele ce își iau zborul agale...habar n-am unde. Am mai observat și ceva texte în limbi străine despre familie, dar nu știu americană și n-am reușit să le deslușesc.

Eu sunt de părere că Amy este o fată timidă și romantică... Poate prea timidă și prea romantică! Îi plac săruturile pe trupul ei foarte frumos și le întoarce la rându-i într-un mod tare plăcut! Dar... cam asta-i tot ce face!

Am simțit-o că n-ar fi chiar în apele ei la scurt timp după ce am început să beneficiez de un oral nu tocmai plăcut. Nici nu știu cum să-l descriu...

Ea încearcă...dar nu reușește :(

Abia trece de cap. Se folosește de mână... Nu asta e neapărat problema, problema este că modul în care se folosește de mânuța ei fină este destul de dureros. Poate o fi vreo tactică nouă despre care n-am eu habar, că nah...oricum nu prea am eu habar de (prea) multe.

Cu o voce timorată, Amy mi-a spus că ea este foarte strâmtă și dacă ie vreo problemă să rămânem strict la oral. N-ar fi fost o problemă gravă dacă oralul iera ce trebuie!

Dar n-a fost să fie! :cry2

Eu tot timpul merg cu gânduri bune, așadar nu am avut altă variantă decât să mă resemnez cu propunerea ei... Deși regretele rămân!

Nu am vrut să-i fac rău dulceții.

M-a întrebat apoi cum și ce preferințe am, căci ea își dorește să plec mulțumit...dar era prea târziu. Mai ales că mi-a mai și spus că ar fi indicat să mă Concentrez să termin, căci mai este cineva care așteaptă după mine. Cred că am finalizat pe sânii ei frumoși (pe mine știu sigur), în timp ce gândul îmi era la...altă domnișoara!

Offffffff, numa' eu știu cât de rău îmi pare că am gestionat ca un derbedeu o întâlnire ce ar fi putut fi (și mai) memorabilă!!

Am mai făcut un duș pe grabă să nu fiu (chiar ultimul) nemernic și să-l fac pe următorul șogor să-și piardă răbdarea.

 

Note acum:

Locatie - la căsuțe! :)

De la ultima mea vizită acolo s-au făcut ceva renovări de mobilier. A apărut o canapea nouă de piele, de culoarea muștarului. Pare rezistentă! :)

Aspect - O fată frumoasă!

Dacă era blondă și fără tatuaje, era (aproape) perfectă :)

Atitudine - una pozitivă.

Deși în cazul meu nu a fost de ajuns și nici de prea mare ajutor.

ON - Slab!

Cu durere'n suflet dar și trupească am scris asta :(

NP - Acces interzis!

GFE -

Halat - Negru.

Foarte frumos!

Tarif - 3 vulturi

De revenit - la cârciumă... Să-ți verși amarul.

 

Eu m-am enervat mai tare după ce am plecat de la ea și am fost subiectul de mișto al serii. Noroc cu crâșmărița, mi-a citit în ochișori durerea sufletească și mi-a făcut o ofertă imbatabilă la vin fiert! :D

 

În concluzie... Vizitat dulceața, plecat cu un gust amar! :(

 

Baftă și numai bine (aproape) la Melissa te gândeai tu :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Ceaw dragii mei. Planuiam sa raman si in weekend si sa plec dupa.

Dar din cauza unor evenimente personale neplacute, sunt nevoita sa plec acum. Imi pare rau ca a trebuit sa anulez programarile pe care le aveam si sper ca nu am deranjat prin acel sms.. dar dadeam semne de “neprofesionalism†daca nu anuntam.

Sper sa nu fie adevarate zvonurile cum ca “dupa alegeri se inchide totâ€, sa mai pot veni la voi pentru ca nu ne-am putut cunoaste atat de bine. Va pwpp si sa ne revedem cu bine😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ceaw dragii mei. Planuiam sa raman si in weekend si sa plec dupa.

Dar din cauza unor evenimente personale neplacute, sunt nevoita sa plec acum. Imi pare rau ca a trebuit sa anulez programarile pe care le aveam si sper ca nu am deranjat prin acel sms.. dar dadeam semne de “neprofesionalism†daca nu anuntam.

Sper sa nu fie adevarate zvonurile cum ca “dupa alegeri se inchide totâ€, sa mai pot veni la voi pentru ca nu ne-am putut cunoaste atat de bine. Va pwpp si sa ne revedem cu bine😘

Mai mult semn de 'neprofesionalism' ai dat dacă ai trimis sms asa pe nepusa masa. Sunt care au radar acasă. Eu vb în numele meu pt ca odată am patit și eu asa ceva si ii greu sa te scoți.

 

Spor!

Link spre comentariu

Mai mult semn de 'neprofesionalism' ai dat dacă ai trimis sms asa pe nepusa masa. Sunt care au radar acasă. Eu vb în numele meu pt ca odată am patit și eu asa ceva si ii greu sa te scoți.

 

Spor!

Dovada de “neprofesionalism” dai tu si toti cei care in 2020 cu o tehnologie asa de avansata nu sunteti capabili sa aveti un telefon secundar.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Heiii😘. Daca nu anuntam si veneai la adresa si aveam telefonul inchis sau nu raspundeam eram “profesionistaâ€. Aa sau si mai bine, lucram in continuarea si iti faceam “un dus colorat†si eram dupa sigur in TOP ca cea mai profesionista😜🤣👻.

Mie imi place sa imi respect partenerii si nu folosesc fel si fel de “modalitati†pentru a ascunde acest lucru.

Va pwppp pe toti si sper sa ne revedem curand😜😘😘😘😈😜 va pwppaaa dulceataaa😜😘

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Va pwppp dragii mei❤️❤️😘 in aceasta seara voi ajunge la voi in oras si de maine va astept pentru programari😘😘😘 am plecat prea repede data trecuta si nu am apucat sa ne cunoastem asa cum trebuie. Si sa va arat ca ma tin de cuvant, ma intorc😘😘😘😈🤫 pwpiciiiiii😘😘😜😈🤫

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator usersecret
Reputație: 0
La 24.11.2020 la 12:05, amy111 a spus:

Bunaaaaa, va pwwwpaaaa dulceataaaaaaa😜😜â¤ï¸ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜ðŸ˜˜. Cativa dintre voi m-ati abordat in privat, dar si pe topicul meu din Oradea(singurul oras unde am fost prezenta).

Sa ma prezint mai intai de toate👻😜😘: numele meu este Amy. Am 22 de ani, 1.70m si 55kg. Sunt o fire vesela, plina de viata, vorbareata si foarte jucausa.

Imi place sa ofer respect, dar sa si primesc la randul

Meu acelasi lucru. Imi place curatenia, ordinea si ma implic in tot ce fac, dar in acelasi timp iubesc nebunia, sa ies si eu si persoana de langa mine din monotonia zilnica. Iubesc adrenalina😜😘

Am urmatoarele tarife :

- 150 - 1 fin - 30 min

- 250 - 2 fin - 1 ora

- 350 - deplasare doar la hotel!!

 

Ca servicii am de oferit urmatoarele:

* NP

* OP/ON ( in functie de igiena)

* Masaj-

* Diferite pozitii

* 69

* Sarutari pe corp

* Footfetish

* Handjob

* Fantezii

* Cunilingus,anilingus pasiv

* COB (abdomen, sani, fund, spate)

* CIM +50 lei ( !!! In functie de igiena)

* URO +50 lei ( activ)

* Dominare + 50 lei

 

Nu fac Anal pentru oricare ar fi suma oferita.

 

Eu ma gandeam ca la sfarsitul saptamanii sa ajung la voi.

Acum, va intreb, dupa cele citite, ce parere aveti? Ma primiti intr-o vizita????👻😜😘

 

 

Am sa las mai jos link-ul din Oradea😘 va pwpaaaa dulceataaa👻😜😘 sus si jos hehe😜😜👻😘😘😘

 

https://nimfomane.com/forum/topic/165666-amy-0731586655/

post-338108-0-83677900-1606212199_thumb.jpeg

post-338108-0-66926800-1606212208_thumb.jpeg

post-338108-0-54629700-1606212219_thumb.jpeg

post-338108-0-34564400-1606212240_thumb.jpeg

post-338108-0-23689200-1606212261_thumb.jpeg

Nu iti faci watsap?  E nevoie sa te sunam?? 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Buna dragilor. Eu m-am pregatit si va astept cu mare drag si foc🤫😘😘😈

disponibila pentru programari😈🤫😘😘.

am alta locatie, nu cea in care am fost data trecuta😘🤫 sunt intre Iulius Mall si Kaufland Circumvalatiunii😈😈😘😘

Va pwpaaa dulceataaaa😈😜😘❤️

DB516391-F1B5-4CE2-80E2-E4C89AD9DC3B.jpeg

0CED7DBC-233E-4253-AFD3-957DF7D880A7.jpeg

83EDA90D-6110-4E48-8A47-D3A0CD24EB69.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
On 12/1/2020 at 4:41 PM, irriducibili said:

Te-am văzuuuuut, mi-ai plăcuuuuut

Ce rămâne de făcuuuuut...

...

Am simțit-o că n-ar fi chiar în apele ei la scurt timp după ce am început să beneficiez de un oral nu tocmai plăcut. Nici nu știu cum să-l descriu...

Ea încearcă...dar nu reușește :(

...

Cu o voce timorată, Amy mi-a spus că ea este foarte strâmtă și dacă ie vreo problemă să rămânem strict la oral. N-ar fi fost o problemă gravă dacă oralul iera ce trebuie!

Dar n-a fost să fie! :cry2

...

ON - Slab!

Cu durere'n suflet dar și trupească am scris asta :(

NP - Acces interzis!

GFE -

Halat - Negru.

Foarte frumos!

Tarif - 3 vulturi

numa mie mi se pare ca ai imbracat o mega tzeapa in cele mai frumoase cuvinte?

cum plm sa te coste 3 vulturi pt un oral slab si atat?

parca ma citesc pe mine, doar mai frumos scris :D

si mai si zice ca mai are pe cineva dupa tine. Pai da banii inapoi pe ce nu ai prestat, si inchide pravalia pana cand iti revii, in daca nu esti in stare sa prestezi! Nu pot sa cred cat tupeu.

Am mai vazut santaj emotional la asa nivel doar la fata aia de pe rebreanu: super dulce dar care te strange in brate si intre picioare de nu poti sa o futi, am scris atunci: am transpirat 2Kg in juma de ora

cred ca m-am enervat mai tare si din cauza tzepei mele de ieri, sorry

gata, azi o sa caut urmatoarea tzeapa si sper sa imi ajunga pe anul asta

daca nu gasesc, sper sa ma primeasca Raysa a 2-a oara sa ne impacam :P

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 6 minute, alarma a spus:

numa mie mi se pare ca ai imbracat o mega tzeapa in cele mai frumoase cuvinte?

cum plm sa te coste 3 vulturi pt un oral slab si atat?

parca ma citesc pe mine, doar mai frumos scris :D

si mai si zice ca mai are pe cineva dupa tine. Pai da banii inapoi pe ce nu ai prestat, si inchide pravalia pana cand iti revii, in daca nu esti in stare sa prestezi! Nu pot sa cred cat tupeu.

Am mai vazut santaj emotional la asa nivel doar la fata aia de pe rebreanu: super dulce dar care te strange in brate si intre picioare de nu poti sa o futi, am scris atunci: am transpirat 2Kg in juma de ora

cred ca m-am enervat mai tare si din cauza tzepei mele de ieri, sorry

gata, azi o sa caut urmatoarea tzeapa si sper sa imi ajunga pe anul asta

daca nu gasesc, sper sa ma primeasca Raysa a 2-a oara sa ne impacam :P

Sunt constienta ca nu pot fi pe placul tuturor, dar tind catre acest lucru. ImI place sa ofer zambete si nu doar...🤫😉 daca ai rasfoi “micul topic” de aici sau cel de la Oradea (ai link in descrier😉 ai vedea ca nu sunt adepta acestor intamplari. Eu nu am obligat sau tinut cu forta pe nimeni. Pana acum cei care stiu ca sunt inzestrati mai mult de la Mama natura🤫 m-au anuntat de la telefon si le-am spus cu frumosul ca nu ii pot ajuta. 
mie nu imi place sa ma cert si stiu care imi este “patratica”.  Prea multe cuvinte nu isi au rostul ca toti suntem buni la cuvinte, despre fapte poti citi cateva pagini inainte. Eu oricum te pwp si iti urez o zi frumoasa, chiar daca ai vb maI putin frumos despre mine, fara sa ma cunosti. Spor si iti doresc sa dai de cine este pe placul tau😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Olimpico
  • Oras:Olimpico
1 hour ago, alarma said:

numa mie mi se pare ca ai imbracat o mega tzeapa in cele mai frumoase cuvinte?

cum plm sa te coste 3 vulturi pt un oral slab si atat?

parca ma citesc pe mine, doar mai frumos scris :D

si mai si zice ca mai are pe cineva dupa tine. Pai da banii inapoi pe ce nu ai prestat, si inchide pravalia pana cand iti revii, in daca nu esti in stare sa prestezi! Nu pot sa cred cat tupeu.

Am mai vazut santaj emotional la asa nivel doar la fata aia de pe rebreanu: super dulce dar care te strange in brate si intre picioare de nu poti sa o futi, am scris atunci: am transpirat 2Kg in juma de ora

cred ca m-am enervat mai tare si din cauza tzepei mele de ieri, sorry

gata, azi o sa caut urmatoarea tzeapa si sper sa imi ajunga pe anul asta

daca nu gasesc, sper sa ma primeasca Raysa a 2-a oara sa ne impacam :P

Nu.
Nu a fost țeapă. Cel puțin nu în percepția mea. Ș'am să explic:
- eu mi-am dorit tare mult să o cunosc pe Amy, drept urmare i-am făcut o invitație în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi pe topicul ei din Oradea
- Amy are un corp senzație. Și este și foarte frumoasă!! Dpmdv este peste Jasmine (am dat-o exemplu pe Jasmine, pentru că ea este oarecum un reper bun) la fizic, iar la frumusețe este tot pe acolo...poate peste și la capitolul ăsta. Frumusețea este relativă. Depinde de ochii privitorului. Amy este frumoasă de pici!! 
- are un caracter frumos. A fost foarte amabilă și politicoasă cu mine! Cred că a fost uMpicuț timidă și/sau timorată...dar la cât sunt eu de urât, o înțeleg 🥺

Faptul că nu am fost noi 2 compatibili sexual, nu este ceva ce Eu să îi reproșez...nu consider că trebuia neapărat să fim! Ea a încercat să fie o prezență cât mai plăcută, m-a și întrebat despre anumite preferințe ale mele și mi-a zis că își dorește (atât cât poate ea) să-mi facă pe placul inimioarei. A fost o dulceață!

Acuma....este adevărat că nu am plecat în culmea fericirii de la ea, dar ăsta este un risc pe care fiecare dintre noi Trebuie să și-l asume când merge la escorte. Indiferent dacă ar fi avut 1000 de recenzii toate cu note doar de 10+++, nu era o garanție că o să fie la fel și pentru mine. Dragostea nu este știință exactă! Eu chiar am apreciat-o mult când mi-a spus că nu este convinsă că îmi poate satisface (toate) poftele trupești. Am prins și mai mare drag de ea atunci pe moment. Singura chestie care m-a enervat a fost că mi-a zis că este cineva care așteaptă după mine... Aia clar nu mi-a plăcut! Dar în rest nu am nimic negativ de zis la adresa ei. Chiar este o dulceață de fată!! 🥰

Să știi că nu am mușamalizat o "țeapă". Am relatat exact cele trăite de mine în stilu-mi propriu. Este adevărat că am fost luat la mișto de câțiva prieteni, dar la fel de adevărat este că eu Nu aveam ce să zic de rău la adresa ei. Din contră, eu chiar o recomand!!
Sunt (aproape) convins că următorii care îi vor trece pragul se vor simți foarte bine în compania ei.

O zi cât mai frumoasă tuturor!! 🤗

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 20 ore, irriducibili a spus:

Nu.
Nu a fost țeapă. Cel puțin nu în percepția mea. Ș'am să explic:
- eu mi-am dorit tare mult să o cunosc pe Amy, drept urmare i-am făcut o invitație în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi pe topicul ei din Oradea
- Amy are un corp senzație. Și este și foarte frumoasă!! Dpmdv este peste Jasmine (am dat-o exemplu pe Jasmine, pentru că ea este oarecum un reper bun) la fizic, iar la frumusețe este tot pe acolo...poate peste și la capitolul ăsta. Frumusețea este relativă. Depinde de ochii privitorului. Amy este frumoasă de pici!! 
- are un caracter frumos. A fost foarte amabilă și politicoasă cu mine! Cred că a fost uMpicuț timidă și/sau timorată...dar la cât sunt eu de urât, o înțeleg 🥺

Faptul că nu am fost noi 2 compatibili sexual, nu este ceva ce Eu să îi reproșez...nu consider că trebuia neapărat să fim! Ea a încercat să fie o prezență cât mai plăcută, m-a și întrebat despre anumite preferințe ale mele și mi-a zis că își dorește (atât cât poate ea) să-mi facă pe placul inimioarei. A fost o dulceață!

Acuma....este adevărat că nu am plecat în culmea fericirii de la ea, dar ăsta este un risc pe care fiecare dintre noi Trebuie să și-l asume când merge la escorte. Indiferent dacă ar fi avut 1000 de recenzii toate cu note doar de 10+++, nu era o garanție că o să fie la fel și pentru mine. Dragostea nu este știință exactă! Eu chiar am apreciat-o mult când mi-a spus că nu este convinsă că îmi poate satisface (toate) poftele trupești. Am prins și mai mare drag de ea atunci pe moment. Singura chestie care m-a enervat a fost că mi-a zis că este cineva care așteaptă după mine... Aia clar nu mi-a plăcut! Dar în rest nu am nimic negativ de zis la adresa ei. Chiar este o dulceață de fată!! 🥰

Să știi că nu am mușamalizat o "țeapă". Am relatat exact cele trăite de mine în stilu-mi propriu. Este adevărat că am fost luat la mișto de câțiva prieteni, dar la fel de adevărat este că eu Nu aveam ce să zic de rău la adresa ei. Din contră, eu chiar o recomand!!
Sunt (aproape) convins că următorii care îi vor trece pragul se vor simți foarte bine în compania ei.

O zi cât mai frumoasă tuturor!! 🤗

Multumesc frumos pentru aceste cuvinte frumoase. O zi si o saptamana minunata iti doresc si eu😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...