Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Mai schimba pozele

Și dacă nu am chef ce vei face ,lasa ma pe mie ca eu decid când schimb pozele nu tu asa ca te pup ești pa pa
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am fost la Maya acum putin timp. Am sunat,nu a raspuns,m-a sunat ea un 2-5minute. Am stabilit o intalnire. Are un plus pentru punctualitate.

Mai are o colega, e buna si ea,o sa imi fac timp sa ii fac si ei o vizitaa.

Ajuns in apartament(cu doua camere,decomandat), am stat linistiti la o tigara ,pahar de apa/suc. Igienizare deoarece am mers la ea direct dupa lucru(baia curata,cu geluri de dus si sampon,prosop curat primit direct din dulap).

In camera de tortura a inceput actiunea cu un ON foarte bine executat,cu DT, scuipat,lins "oo". A continuat sa ma escaladeze,ajungand peste mine. Am continuat cu FK. Caciulita la soldat si incepem cu Maya deasupra. Am fost intrebat daca prever sa stea cu fata sau cu spatele. Am ales fata , dar ceed ca am comis I greseala,pentru ca Maya are un cur demential,iar sanii sunt cam inexistenti. Am tras o peste mine,fk intretinut,pompat in continuare si "batjocorit" in aproximativ 10-15minute. Igienizare,tigara,apa,si trecut la partea 2-a. App, Maya e o tipa vorbareata , nebuna(intr un fel bun) si face tot posibilul sa te simti bn ,deoarece ,citez"de asta ai venit,sa te simti bine,iar pentru acest lucru trebuie sa fim relaati". Recunosc ...eram cam incordat deoarece dupa ce am ajuns la ea, asteptam dusul ala mai mult decat curul ei.

Revin la actiune. Inceput iar cu ON ,fk,,,,schimbat cateva pozitii , terminand cu un ON exceptional. CIM evident. Dupa finalizare,a continuat actiunea inca un minut aproximativ, a stors tot!

Note

 

Apartament 10(are si in caine mic...pt cei carora nu le plac cainii...in bucatarie in pauza dintre numere , o sa il vedeti. In camera de tortura nu are voie)

 

Fata: 8 Curata,curul demential, slabuta,aproximativ 1,65-1,70. Am dat 8 pt lipsa sanilor

 

Oral - ON 10 fara ezitare(DT si tot ce trebuie). Stie ce face si mi a dat impresia ca ii si place(desi eram pe seara...pe la finalul programualui gred)

 

Normal- 9,accepta orice pozitie, geme ,lasand de inteles ca ii place. Se implica, contrele sunt la ele acasa cu maya in pat

 

Anal face dar nu am incercat.

 

De revenit?! Cu siguranta,data viitoare (cat mai curand sper), as prefera sa iau o ora cu ambele fete

 

Futi/nu futi, vremea pulii trece

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Vrei tu sa iesi in evidenta cu litere mari de tipar!

Dragul meu te am rugat frumos sa lași acest topic în pace,nu vreau sa fiu obraznica dar vad ca altceva nu ai de făcut decât sa ma urmărești zilnic și pe deasupra sti doar sa ma critici,ca fac ,ca scriu cu litere mari,ca vb nu știu cum.Chiar am trecut de mult de acele momente în care chiar ma deranja cate un user ca tine de ex ,pt ultima data,nu imi pasa ce spui, te rog mergi la alta domnișoară, nu mai scrie aici
  • Like 1
Link spre comentariu

Dragul meu te am rugat frumos sa lași acest topic în pace,nu vreau sa fiu obraznica dar vad ca altceva nu ai de făcut decât sa ma urmărești zilnic și pe deasupra sti doar sa ma critici,ca fac ,ca scriu cu litere mari,ca vb nu știu cum.Chiar am trecut de mult de acele momente în care chiar ma deranja cate un user ca tine de ex ,pt ultima data,nu imi pasa ce spui, te rog mergi la alta domnișoară, nu mai scrie aici

 

Nu este la latitudinea ta cine posteaza pe un topic anume. Acest forum este liber, topicul asta nu este proprietatea ta.

Eu ti-am atras atentia asupra modului nepoliticos in care interactionezi pe forum.

 

Probabil ca nu vrei sa vezi dar am scris anterior ca in multe privinte esti o gagica de top ... ce replica poti sa mai ai acum? :laugh2

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu este la latitudinea ta cine posteaza pe un topic anume. Acest forum este liber, topicul asta nu este proprietatea ta.

Eu ti-am atras atentia asupra modului nepoliticos in care interactionezi pe forum.

 

Probabil ca nu vrei sa vezi dar am scris anterior ca in multe privinte esti o gagica de top ... ce replica poti sa mai ai acum? :laugh2

Nici nu are rost sa te mai bag în seama.......dacă tu ți ai fi făcut programare la mine și eu iti trageam teapa veneai și plângeai pe topicul ca nu respect programarile atât am avut de spua.Este ultima data când te mai bag în seama asa ca sper sa intelegi
  • Like 1
Link spre comentariu

Nici nu are rost sa te mai bag în seama.......dacă tu ți ai fi făcut programare la mine și eu iti trageam teapa veneai și plângeai pe topicul ca nu respect programarile atât am avut de spua.Este ultima data când te mai bag în seama asa ca sper sa intelegi

 

Tu esti platita, nu esti in postura sa spui ca bagi in seama pe cineva, daramite pe mine.

Daca si cu parca se dadeau in barca deci acel daca nu-si are sensul pt ca esti serioasa, cel putin pana acum.

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

I-ai dat la kko?

Nu dar o sa afli primu cand o sa o fac :laugh2 nu prea am bani si nu indraznesc sa o intreb ce tarif practica,am cautat dar nu am vazut nicaieri,am citit si o recenzie si cred ca baiatul a futut gratis ca nu pomeneste nimic de cadou :no2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...