Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Accepti threesome (nu ma refer la colega ta ) ? si la ce tarif?

Accepti threesome (nu ma refer la colega ta ) ? si la ce tarif?

Depinde cât timp vreți sa stau și dacă veniți la mine sau vine eu la voi .Cel mai bine suna ma
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Chiar atat de rau arata silicoanele de nu pui poze? =))

Ti am răspuns de prea multe ori ca nu ma interesează ce spui poze cu silicoanele nu voi pune NICIODATĂ.Poate acum înțelegi și ma lași dracu in pace ca de frustrați ca tine sunt satula
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Chiar atat de rau arata silicoanele de nu pui poze? =))

Ti am răspuns de prea multe ori ca nu ma interesează ce spui poze cu silicoanele nu voi pune NICIODATĂ.Poate acum înțelegi și ma lași dracu in pace ca de frustrați ca tine sunt satula
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei dacă doriți programări ma găsiți la birou mâine ultima zi din an ,începând cu ora 12.Voi avea rugămintea sa face ți programările din timp .Va pup și va aștept cu drag mâine 31/12/2017

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Maine te gasim Maya?

Buna da maine lucrez pana la ora 20 ,programarile se fac din tim.Specificand de la telefon cat timp vrrti sa ramaneti,daca nu spuneti veti ramane la finalizare. O fin costa200,iar 1 h cista 350.Seara frumoasa
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

...silicoane

Conteaza ?Alta discuție nu exista ca nu am țațe ,ca dacă mi am pus ca de ce nu pun poze .Da mi am pus dar nu o sa vedeți niciodată poze și punct ..Daca ești atent in recenziile făcute explica fiecare ca da am implant mamar și ca arată super .Nu așteptați poze nu veți primi .Am încheiat acest subiect
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Iti dau un leu daca ma lasi sa le ating

Cune a spus ca te las sa le atingi ,chiar sunteți nesimțiți .De aceea nu pun poze și nici nu le vedeți .Chiar nu mai răspund la nici un user .Am încheiat.Toti faceți mișto eu măcar mi am făcut țațele mari dar vii unii dintre voi nu puteți sa va faceți pula mare așa ca .....Ha ha ha sunteți penibili
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cune a spus ca te las sa le atingi ,chiar sunteți nesimțiți .De aceea nu pun poze și nici nu le vedeți .Chiar nu mai răspund la nici un user .Am încheiat.Toti faceți mișto eu măcar mi am făcut țațele mari dar vii unii dintre voi nu puteți sa va faceți pula mare așa ca .....Ha ha ha sunteți penibili

 

  Asta ar merge la concursul "replica anului 2018"  :laugh2  . 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Asta ar merge la concursul "replica anului 2018"  :laugh2  .

 

Pe bine chiar m am saturat de aceste discuții . Am promis ca nu pun poze și așa am

Sa fac. Niciodată nu veți vedea poze cu mine la bustul gol și am sa încerc sa nu mai pun poze deloc de 4 ani jumate arat la frl cine vrea sa vina la mine bine ,cine nu sa stea acasa .Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe bine chiar m am saturat de aceste discuții . Am promis ca nu pun poze și așa am

Sa fac. Niciodată nu veți vedea poze cu mine la bustul gol și am sa încerc sa nu mai pun poze deloc de 4 ani jumate arat la frl cine vrea sa vina la mine bine ,cine nu sa stea acasa .Multumesc

 

 Pai m-am uitat si ai destule poze pe topicul tau :slap2 , altele nu pun deloc. Te pup.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu am sa mai

Pai m-am uitat si ai destule poze pe topicul tau :slap2 , altele nu pun deloc. Te pup.

Nu am sa mai pun poze pentru ca nu merita.Ceea ce ma deranjează este ca ma stresează toți sa pun poze cu silicoanele ceea ce nu se va întâmpla niciodată .Te pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...