Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dacă nu faceți programările cu cel puțin 1 h innainte exista posibilitatea sa nu fiu disponibilă .Revenirea mea făcut ca programul meu sa fie destul de încărcat . Și după cum știți și ma Cunoaște-ți nu lucrez pana la epuizare. Nu iau mai multe programări ca următoare zi sa nu pot da randament maxim .Va pup

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

Na drace! ioi ce bucurie!!!

 

Revine lumea "buna", pe scena....

 

Ultima replica adresata lu' subsemnatu' fu:

 

Daca data viitoare nu îmi aduci palinca iar te fut

 

Io am cumparat palinca...am baut-o.... iar am cumparat-o, iar am baut-o...in asteptarea ocaziei de a o duce.

(io nu cred ca daca o duc, nu "ma fute" ...iar; rau de tot!!)

 

Am cumparat apoi palinca degeaba, si-am baut-o in dushmanie...ca ea zicea ca "pa si pu' " la toata lumea, si la toata veatza aventuroasa.

 

Maine, definitely, ma duc sa cumpar 2 sticle de palinca! Si stiu clar destinatia uneia dintre ele!

 

Parol!

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

nu ca nu ar fi superba poza, dar totusi e de acum ceva timp bine.....poate ca la clienti noi sa vii cu ceva nou...?

Dragul meu ai 6 postări toate la mine ....Ai făcut o pasiune pentru mine ??????Mai bine nu te rog .Mergi la fete fa și tu recenzii și după poate vei primi și poze . Sau dacă vrei Vino la mine ca îți arat eu poze cu mine de pici din picioare pe care nu le voi pune NICIODATĂ aici pupici
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Neața dragii mei astăzi ma găsiți disponibilă pana la ora 20 va pup și va aștept cu drag . Programările se pot face începând cu ora 12:30

Link spre comentariu

Dragul meu ai 6 postări toate la mine ....Ai făcut o pasiune pentru mine ??????Mai bine nu te rog .Mergi la fete fa și tu recenzii și după poate vei primi și poze . Sau dacă vrei Vino la mine ca îți arat eu poze cu mine de pici din picioare pe care nu le voi pune NICIODATÄ‚ aici pupici

😂😂😂😂😂

Link spre comentariu

Desi poate nu are nicio valoare, dar vreau sa povestesc o intamplare de cand am fost la tine, defapt am fost pt samara, dar te futusem si pe tine cu o zi inainte, in cur cum iti place, nimeni nu pleaca de la Maya fara sa o futa in cur.

Eram la dus cu samara si ai intrat sa scuipi sperma si erai nervosa spunand "nu ma fute si pe mine nimeni in cur, toti vor muie"😂😂😂 si imi amintesc ca atunci cand te am futut, ne am futut ceva, muncita ora, si la final ai spus ca un futut in cur asa mai merge...deci recomand care vrea sa futa in cur tare sa mearga la ea!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei ne vedem maine începând cu ora 13 va astept cu programări. Seara plină de fantezii pe care le pot satisface

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...