Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

Ti s-a cam micaorat curul ala futacios sau doar asa pare in pozele astea? Parca era mai plin, ai slabit? Potoleste-te. 😊

 

P.S. Ch Betty impreuna nu va sexati ceva lesby sau 3some? Kiss...

 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei dacă ju postez ca sunt disponibilă de ce sunați in continuu???Aveti alte fete care lucrează NON STOP in aceasta perioada ,mergeți la ele

Nu ma mai deranjați pe mine ca nu ma interesează .Cand am da postez ca sunt disponibilă atunci înțeleg da sa suni ca disperatul câte 20 apeluri .....Oricum de primit așa ceva niciodată prea obsedat ....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

E vina ta daca nu ai o cartela separata pentru munca.

Ma faci sa rad Draga ,am numărul de munca seaparat doar ca suna in disperare .Si te mai și întreabă de ce nu răspunzi la mesaje sau la telefon . Așa ca nu te mai bagă tu ca nu ma interesează ce ai de comentat aici pe topicul meu . La revedere
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Voi anunta cand revin si care sunt condițiile mele ,am dreptul de a imi selecta clientii ,cred ca cel mai bine este sa lucrez cu cine va sti sa ofere respect .Cine ma sunat in aceasta perioada nu va veni la mine .Am dreptul de a alege .Aleg sa fiu corecta .Puteti merge la cele care au lucrat în această perioadă .Nu ma intereseaza dar nu vreau sa am nici o legatura cu cei care au sunat disperați. DRAGII MEI AVETI NUMERELE BLOCATE .Hai va pup sa ne auzim cu bine ....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Si dragele mele puteti sa dati minusuri la portari pana nu mai puteti.Sper ca v ati îmbogățit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Va las ca nu am chef si timp de dat importanța unor . ............

Link spre comentariu

Ma faci sa rad Draga ,am numărul de munca seaparat doar ca suna in disperare .Si te mai și întreabă de ce nu răspunzi la mesaje sau la telefon . Așa ca nu te mai bagă tu ca nu ma interesează ce ai de comentat aici pe topicul meu . La revedere

Atunci ia alta cartela pentru alesii cu care lucrezi acum.
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

Ma faci sa rad Draga ,am numărul de munca seaparat doar ca suna in disperare .Si te mai și întreabă de ce nu răspunzi la mesaje sau la telefon . Așa ca nu te mai bagă tu ca nu ma interesează ce ai de comentat aici pe topicul meu . La revedere

..normal faptul sa ai numar de munca separat, atunci ce te opreste sa l inchizi in perioada in care nu esti activa?? asa nu o sa mai sune, nu o sa mai primesti sms whatsapp...simplu, dar daca sunt alte motive pentru care ai decis sa l ai deschis, numai tu poti sa stii. :350x

...pe de alta parte, este asa de simplu si deloc costisitor, ca oricare dintre cei pe care i ai blocat sa si achizitioneze o cartela preplatita....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

..normal faptul sa ai numar de munca separat, atunci ce te opreste sa l inchizi in perioada in care nu esti activa?? asa nu o sa mai sune, nu o sa mai primesti sms whatsapp...simplu, dar daca sunt alte motive pentru care ai decis sa l ai deschis, numai tu poti sa stii. :350x

...pe de alta parte, este asa de simplu si deloc costisitor, ca oricare dintre cei pe care i ai blocat sa si achizitioneze o cartela preplatita....

Voi avea alte criterii pentru cei care vor dori sa ma viziteze.Si imi doresc ca fiecare sa inteleaga anumite conditt pe care le voi pune la punct. Dacă vor să accepte bine daca nu asta este .Te pup multumesc pentru sfat
  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...