Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna dragii mei v am pregătit o oferta legată de prețurile mele ,de serviciile pe care le prestez .Va pup și va aștept cu drag pentru mai multe detalii contactați ma 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
1 oră în urmă, s.maya a spus:

Buna dragii mei v am pregătit o oferta legată de prețurile mele ,de serviciile pe care le prestez .Va pup și va aștept cu drag pentru mai multe detalii contactați ma 

Buna ! Le poti pune aici preturile ?  Nu este nimic de ascuns 😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 3 ore, hennesy a spus:

Buna ! Le poti pune aici preturile ?  Nu este nimic de ascuns 😘

Dacă nu ai minute sa ma suni da mi beep .Nu îmi spune tu mie ce sa fac te rog nu am nevoie de sfatul tău .Nu sunt la comanda nimănui 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dacă nu va respectați peogramarile și nu va permiteți sa veniți .Nu mai sunați sa negociați ca nu sunteți demni de respect .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
La 30.12.2020 la 1:19, michael1981 a spus:

Salutare lume 

Dupa mai multe zile de cautari pe forum am ales o intilnire cu Maya si Inca o data a fost alegerea perfecta.Programarea facuta pe WhatsApp.Arata exact ca in pozele postate, spune exact ce gandeste,poti sa vorbesti cu ea  absolut orice ,eu am fost putin incordat dar dupa 5 minute aveam impresia ca vorbesc cu o amica.Acum actiunea ON foarte bun adinc ,umed fara graba.Normalul protejat nu am schimbat pozitii dar a fost cu ea deasupra si asa am avut acces la tite care sunt wow.Anal protejat am schimbat 2 pozitii totul perfect .Finalizarea a fost orala.

Notele sunt urmatoarele:

Locatie - 10 usor de ajuns si se fumeaza doar in bucatarie.

Igiena - 10 ,dusat eu pe urma ea inainte de actiune.

Aspect - 10, miniona dar cu forme foarte apetisante.

Oral -10

Normal -10

Anal- 10.

Gfe - 10.

Halal - 400

De revenit pentru mine un mare DA pentru mine conteaza mai mult experienta si calitatea serviciilor decit cantitatea si cu asta am spus tot.

Ps.

Multumesc Maya pentru timpul accordat poate data viitoare facem si un masaj si pentru siropul fara zahar.....

Te pup si n-e vedem la anu .

Mulțumesc frumos pentru recenzi dragul meu te pup dulce 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 15 ore, s.maya a spus:

Mulțumesc frumos pentru recenzi dragul meu te pup dulce 

Hey buna dragii mei va pup și va aștept cu drag am surprize pentru fiecare .Ada ca nu ezita contactează ma și afla mai multe detalii 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 09.12.2020 la 14:48, gatusso69 a spus:

Salutare, băieți! Astăzi, aruncând un ochii și pe alte topicuri ale forumului am dat din întâmplare de Maya. Văzând cateva fotografii si recenzii am zis să nu judec o persoană după întâmplările altora (Cum ca ar avea anumite jargoane, un anume vocabular, ca ar fi mai din topor etc.) Asa că i am dat mesaj. Astăzi, fiind interesat de face fuck, am zis mai întâi să o întreb dacă face așa ceva asa ca am întrebat o pe Whatsapp pentru a nu ne trezi in mijlocul întâlnirii că defapt nu se poate si sa ne încurcăm reciproc. Mi a răspuns că nu face așa ceva așa că am spus că voi cauta o altă fata dar am rugămintea sa nu mi blocheze numărul pentru că aș fi interesat sa revin alta dată pentru anal (văzând că este lăudată aici la acest capitol). Mentionez ca i am spus sa nu ma blocheze tocmai pentru ca citisem ce a spus și anume "cine se programează si nu respectă are block, cine da țeapă are block " Și asa mai departe. Chiar dacă nu făcusem o programare sau ceva am zis "băi totusi voi dori sa merg la ea intr o zi pentru alte servicii " imi zice "ok" si mi da block :))))

Experienta mea cu Maya a fost scurta si concisă, multa baftă celor care doresc să ajungă la ea, pe cei care au ajuns deja parcă incep sa fiu putin gelos:)) 

O zi bună tuturor! 

Si totuși,  conform mesajului de mai jos, ti-a dat block!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 3 ore, florin78 a spus:

Si totuși,  conform mesajului de mai jos, ti-a dat block!

Alo dragul meu cu mine nu ai vb și știai ca nu accept Fast fuck .2 la mâna blochez pe vine vreau eu .3 nu mai

minti ca ai vb cu mine pe watsup astăzi așa ca pa 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 14 ore, s.maya a spus:

Alo dragul meu cu mine nu ai vb și știai ca nu accept Fast fuck .2 la mâna blochez pe vine vreau eu .3 nu mai

minti ca ai vb cu mine pe watsup astăzi așa ca pa 

Fata mea nu mai fi asa de furioasa! Citește mai întâi cu atenție mesajul meu...vorbeam cu colegul, nu cu tine...si era o simpla gluma...relaxeaza-te putin  te rog. Sa ai o zi buna!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 2 ore, florin78 a spus:

Fata mea nu mai fi asa de furioasa! Citește mai întâi cu atenție mesajul meu...vorbeam cu colegul, nu cu tine...si era o simpla gluma...relaxeaza-te putin  te rog. Sa ai o zi buna!

Ce mor eu pe bărbații cărora  le plânge fata aici ca niște copiii de grădinița .Am spus ca ai mințit ca ai vb cu mine a fost o singura data da îmi dau seama ca nu vreau sa te primesc .Eu in locul tău m as simți prost .Nici cu bani nu ai cum sa ma ai 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂.Așa ca mai gândește te și schimbați atitudinea asta de macho 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Chiar acum, s.maya a spus:

Ce mor eu pe bărbații cărora  le plâng fetele  aici ca niște copiii de grădinița .Am spus ca ai mințit ca ai vb cu mine a fost o singura data da îmi dau seama ca nu vreau sa te primesc .Eu in locul tău m as simți prost .Nici cu bani nu ai cum sa ma ai 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂.Așa ca mai gândește te și schimbați atitudinea asta de macho 

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei începând de astăzi va rog frumos nu mai deranjați aiurea .Nu va mai faceți programări pe care nu le respectați .Nu negociați servicii și prețuri ca nu accept .Am fost prea buna și nu  a fost bine .Am fost luată de proasta ....m am saturat sa comenteze toți frustrații aici ca sunt nu știu cum ....și ei nici nu ma cunosc .Da sunt vulcanică dar eu am o întrebare de unde sa ai nesimtirea sa îmi trimiți mesaj ,sa îți blochez nr ca nu înțelegi ca nu fac anumite lucruri pe care le vrea respectivul .Și după primes. Mesaj ca dacă vreau da îmi fac recenzie fără sa vrea nimic in schimb .....se știe el care .Sa ne înțelegem de genul asta de oameni îmi este sila .....nu ai sânge in oua și in instalație decât aici pe forum .....Ca sti tu care ești sa nu îmi mai trimiți niciodată ca pun aici mesajul sa vadă toți ca nu mint cum ai făcut țu 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...