Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna dimineața dragii mei programările se fac din timp

va pup și va aștept cu drag . Promoția continua și săptămâna viitoare va mai pregătesc și alte surprize 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Disponibilă pentru programări nu pwntru Tepe . Nu mai faceți peogramari dacă nu sunteți de acord cu serviciile mele sau prețurile 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 20 minute, melcian a spus:

La cati i-ai injurat tu pe-aici, n-ar trebui sa te mire ca lumea se programeaza si apoi nu vine. Culegi ceea ce semeni.

Nu te am întrebat nimic așa ca stai liniștit .Este foarte ușor sa va dau nr de telefon pw site sa găsească toată lumea așa ca pa 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home
Acum 2 ore, s.maya a spus:

Nu te am întrebat nimic așa ca stai liniștit .Este foarte ușor sa va dau nr de telefon pw site sa găsească toată lumea așa ca pa 

Dar da, femeie, ce numere de telefon vrei! Cine crezi ca va avea de pierdut?

Cum spuneam, asa cum iti asterni, asa vei dormi!

PS - nu trebuia sa ma intrebi nimic pe mine! Ai urlat singura la luna!

  • Trist 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Cine îmi trage teapa ai dau nr pe site la secțiunea Tepe și după ai salvez nr ai fac programare și ai dau jet de la usa așa ca pot sa fac și eu cum fac alți labgi rujati 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Chiar acum, melcian a spus:

Dar da, femeie, ce numere de telefon vrei! Cine crezi ca va avea de pierdut?

Cum spuneam, asa cum iti asterni, asa vei dormi!

PS - nu trebuia sa ma intrebi nimic pe mine! Ai urlat singura la luna!

Ba nu ma interesează ce spui tu așa ca marș la alta masa .Laba trista 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu mai răspund ca ești prea labagiu .Poți sa scri pana îți vine sângele pe nas,ca pula sigur ai de China jucărie 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 14 ore, andrey4u a spus:

Ce mișto un show cu Maya și Samara.

Maya as vrea sa știu,as putea in timpul show-ului să-i bag Samarei un deget in cur și după aceea să ți-l bag ție in gura să-l sugi? 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
La 13.01.2021 la 11:06, s.maya a spus:

Ce mor eu pe bărbații cărora  le plânge fata aici ca niște copiii de grădinița .Am spus ca ai mințit ca ai vb cu mine a fost o singura data da îmi dau seama ca nu vreau sa te primesc .Eu in locul tău m as simți prost .Nici cu bani nu ai cum sa ma ai 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂.Așa ca mai gândește te și schimbați atitudinea asta de macho 

În continuare iti spun ca ma confunzi...si stai linistita, fut, cu bani sau fără, fete mult mai bune decât tine! Zi frumoasa 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
1 oră în urmă, florin78 a spus:

În continuare iti spun ca ma confunzi...si stai linistita, fut, cu bani sau fără, fete mult mai bune decât tine! Zi frumoasa 

Nu ma interesează .Vulpea când nu ajunge la struguri spune ca sunt acri .Nu am nevoie sa am legătura cu tine sau cu ăștia ca tine .Aici sunteți șmecheri și in fata mea unii sunt prea .....Terminați 😂😂😂😂.Dar in spatele tastaturii sunteți bărbați ,vai de tine 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Chiar acum, s.maya a spus:

Nu ma interesează .Vulpea când nu ajunge la struguri spune ca sunt acri .Nu am nevoie sa am legătura cu tine sau cu ăștia ca tine .Aici sunteți șmecheri și in fata mea unii sunt prea .....Terminați 😂😂😂😂.Dar in spatele tastaturii sunteți bărbați ,vai de tine 

Tu chiar ai o problema...crede-ma ca vorbești despre altcineva...eu am făcut o gluma cu un alt coleg care iti comentase ceva și tu l-ai blocat...nu am nevoie sa ma consideri tu bărbat...are cine sa o facă 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
1 oră în urmă, florin78 a spus:

Tu chiar ai o problema...crede-ma ca vorbești despre altcineva...eu am făcut o gluma cu un alt coleg care iti comentase ceva și tu l-ai blocat...nu am nevoie sa ma consideri tu bărbat...are cine sa o facă 

Bine te rog frumos încetează sa mai acri nu am nevoie sa văd aici discuțiile voastre de grădinița Nu sunt pe placul multor bărbați ,sunt eu nu știu cum ,vai vb eu urat ,aa eu prețurile prea mari .Pe bune gata am înțeles arate simplu nu te obliga nimeni nici le tine nici pe nimeni altcineva .Încetați sa mai comentați aiurea nu ma interesează .Nu va plac nu veniți .Punct 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...