Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna dragii mei fără programare nu sunt disponibilă .Sunați  ma  și stabilim dacă se poate o întâlnire va pup

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A durat ceva sa scriu recenzia, dar am fost destul de ocupat si nu mi-am facut timp pentru asta. 

Am vizitat-o pe Maya in jurul sarbatorilor de iarna, o aveam in vizor de ceva timp si ajungand in Bucuresti am zis ca e momentul.

Ca si experienta nu o sa detaliez prea mult, dar pot spune ca Maya s-a comportat destul de ok.

Am avut parte de un oral destul de bun si un normal cu lady on top si doggystyle (privelistea e 🤤). Am dezamagit-o un pic pentru ca am terminat inainte sa apuce si ea sa se bucure de partida. Am ramas dator pentru data viitoare, ocazie cu care cred ca ar merita incercat si analul.

Ca si pret cred ca am platit 400-450 pentru o ora, nu mai tin minte exact... Eu sincer cred ca isi merita banii, cel putin din punctul meu de vedere.

Ca si note as zice asa:

Locatie- 9

Aspect- 8

Oral- 8

Normal- 9

De revenit... Eu as zice ca da, cred ca o sa fie si mai bine a doua oara, plus ca ar trebui incercat analul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 22 ore, alexander1990 a spus:

A durat ceva sa scriu recenzia, dar am fost destul de ocupat si nu mi-am facut timp pentru asta. 

Am vizitat-o pe Maya in jurul sarbatorilor de iarna, o aveam in vizor de ceva timp si ajungand in Bucuresti am zis ca e momentul.

Ca si experienta nu o sa detaliez prea mult, dar pot spune ca Maya s-a comportat destul de ok.

Am avut parte de un oral destul de bun si un normal cu lady on top si doggystyle (privelistea e 🤤). Am dezamagit-o un pic pentru ca am terminat inainte sa apuce si ea sa se bucure de partida. Am ramas dator pentru data viitoare, ocazie cu care cred ca ar merita incercat si analul.

Ca si pret cred ca am platit 400-450 pentru o ora, nu mai tin minte exact... Eu sincer cred ca isi merita banii, cel putin din punctul meu de vedere.

Ca si note as zice asa:

Locatie- 9

Aspect- 8

Oral- 8

Normal- 9

De revenit... Eu as zice ca da, cred ca o sa fie si mai bine a doua oara, plus ca ar trebui incercat analul.

Îți Mulțumesc frumos pentru recenzie .Te pup și te aștept cu drag .Sper sa avem ocazia sa ne mai vedem .😘😘😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...