Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani
  • Telefon: gb_al74
  • Oras:Focsani

De mult timp urmaresc topicul si tot am zis sa incerc sa ajung la domnisoara...gusturile nu se discuta dar acum chiar ca as incerca...si fac o paranteza...daca ar mai veni cu poze xxx topicul ar fi complet din punctul meu de vedere :))))

 

Oricum vorba aia : BIG LIKE :)

Link spre comentariu

dupa toate astea , vom avea o demisie ......si unii vor pierde analul ala la care se tot duceau,iar muie blanda ala de "edition00" , chiar taran mare......nu ma intereseaza cine e fata......si nu era dreptul nimanui sa faca dezvaluiri de nume si alte identitati......si daca exista moderatori pe aici ar trebui sa corecteze situatia.........eu unul, sincer....daca ar avea sange in vene i-as propune sa ne intalnim face to face......doar din principiu

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

dupa toate astea , vom avea o demisie ......si unii vor pierde analul ala la care se tot duceau,iar muie blanda ala de "edition00" , chiar taran mare......nu ma intereseaza cine e fata......si nu era dreptul nimanui sa faca dezvaluiri de nume si alte identitati......si daca exista moderatori pe aici ar trebui sa corecteze situatia.........eu unul, sincer....daca ar avea sange in vene i-as propune sa ne intalnim face to face......doar din principiu

Tu vrei sa faci clickî cu ea, nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Știu foarte bine ca este vorba de fosta mea colega,însă nu am înțeles de ce?Dacă ea așa vrea sa facă ,am obosit sa îmi fac nervi în fiecare zi chiar nu mai îmi pasa ,cine vrea sa vina sa vina cine nu ,NU

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Știu foarte bine ca este vorba de fosta mea colega,însă nu am înțeles de ce?Dacă ea așa vrea sa facă ,am obosit sa îmi fac nervi în fiecare zi chiar nu mai îmi pasa ,cine vrea sa vina sa vina cine nu ,NU

Maya fi tare...........

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Știu foarte bine ca este vorba de fosta mea colega,însă nu am înțeles de ce?Dacă ea așa vrea sa facă ,am obosit sa îmi fac nervi în fiecare zi chiar nu mai îmi pasa ,cine vrea sa vina sa vina cine nu ,NU

 

Problema meseriei tale....sunteti razbunatoare si va futeti una pe alta mereu..Nu esti singura..Asa sunteti toate in domeniul asta..>Invidie, ciuda, dusmanie..:)

 

Pacat....dar la voi primeaza banul

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Problema meseriei tale....sunteti razbunatoare si va futeti una pe alta mereu..Nu esti singura..Asa sunteti toate in domeniul asta..>Invidie, ciuda, dusmanie..:)ce invidie ,ce răzbunare? Stai ca nu ne ontelegem

 

Pacat....dar la voi primeaza banul

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Problema meseriei tale....sunteti razbunatoare si va futeti una pe alta mereu..Nu esti singura..Asa sunteti toate in domeniul asta..>Invidie, ciuda, dusmanie..:)

 Ce dusmanie ?Ce invidie ca nu văd dc?Ea este pusă de cineva ,eu nu vreau sa fac același lucru dar dacă nu se potolește găsim o soluție

Pacat....dar la voi primeaza banul

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

M am saturat de tot acest cacat în care se face o caterinca pe seama mea,chiar nu mai îmI pasa

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Cea care postează aceste imagini cu mine se va plictisi ,se întâlnește munte cu munte dar om cu om

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Cea care postează aceste imagini cu mine se va plictisi ,se întâlnește munte cu munte dar om cu om

Imaginile nu te dezavantajează deloc, din contră...Păcat că te bagi în mizerii de genul ăsta...Poate ar fi bine să te şlefuieşti puţin, ai atitudinea unei fete de pe centură.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Sunt om la fel ca și tine și așa Cum eu păstrez discreția și confidențialitatea voastră așa am și eu dreptul

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...