Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dragii mei nu ma mai.sunati sau imi trimite ti mesaje daca fac Normal si Anal fără prezervativ.Mergeti pe centura la curve ,care acceptă asa ceva .Nu vreau sa am nici o legatura cu voi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Serviciile mele sunt oral neprotejat cu finalizare orală,facială,corporală.Normal si Anal PROTEJAT. Dacă voi credeti ca veti avea ocazia să fac fara va bat in camera si va dau afara in secunda 2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ce vocabular infect ai....

Cand vei invata sa respecți o femeie vei primi respect .Dacă vrei sa arat cine esti eu zic sa te potolește
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ce vocabular infect ai....

Atata timp cat ceri sa vi la mine.si ca tu imi.platesti in plus sa fac neprotejat pun toată conversatia pe forum .Chiar esti o fost, cum sa vb frumos cu tine si sa nu te înjur cand eu nu accept asa ceva .Si daca a răspuns aia la telefon nu ma intereseaza. Ti am spus unde este locul tau pe centura
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ce vocabular infect ai....

Da cu neguri si gunoaie ca tine,întotdeauna. Dacă nu te potolește iti dau nr pe site cu toată discutia in care imi.ceri sa fac neprotejat dupa care te am înjurat. SI DA IMI.ASUM.CU TINE NU VREAU SA AM NICI O LEGATURA .Esti prea sărac, pentru mine sa ma fiti fără sau cel puțin sa vi la mine .Hai mars
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dacă unii nu au bun.simt si nu inteleg ca nu suntem.curve obligate să facem fără, eu imi asum punând conversatia pe site .Este cel mai.bine .A raspuns una la telefon ca este nr ei

MIE NU IMI PASA ASA CA DACA VRETI RESPECT ,OFERITI RESPECT LA RANDUL VOSTRU

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu am avut de a face cu tn crizat o....eu sunt un user care ma smuz de nervii tai si de figurile tale ieftine.....sincer esti mult prea fitoasa si chiar nu ai dc....piticoooo:)))))

Nu o mai da la intors ca nu imi.pasa de tine.Tu m ai sunat si daca nu eram pe placul tau la ce trimiți mesaje .Mars
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Esti drogata?eu nu am treaba nu nr ala.....sau iq tau lasa de dorit?eu ma amuz pe seama ta ca esti mult prea stresata si nu e bn....;):))

Mai bine scutește ma peste prost .Lasă vrajeala ai pus pe una sa raspunda la telefon .Nu ma mai deranja ca nu ma intereseaza .Mai bine.fa recenzii lasa labageala pe tipicul meu
Link spre comentariu

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Esti drogata?eu nu am treaba nu nr ala.....sau iq tau lasa de dorit?eu ma amuz pe seama ta ca esti mult prea stresata si nu e bn....;):))

Sunt prea inteligentă sa ma droghez dar tu esti prea prost pt mine
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...