Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:Everywere
  • Oras:Everywere

Salutare,

Am ajuns săptămana trecută din nou la Maya, dar de aceasta data am luat o finalizare cu ambele căprioare.

Locația este aceeași, fetele Maya si Samara. Maya am mai descris-o aici, Samara cam pe același calapod, slăbuță, scunda sâni micuți.

Am ajuns la fete, programarea respectata corect, o țigare de socializare, dusul de rigoare si acțiune.

Oral neprotejat, când cu una când cu cealaltă, corect executat cu atenție la zone, etc.

Am început un normal protejat cu Samara , reverse cow girl, apoi Maya si tot asa schimburi in diverse poziții pana am finalizat in prezervativ.

Note:

Locația : 9,5/10

Fetele: M9/10 , S9/10

Oral: M9/10 , S9/10

Normal: M9/10 , S9/10 mare plus ca nu se schimba prezervativul când treci dintr-o pizda in alta.

Anal : M9,5/10 , S nu face.

Per total o experiența plăcuta. As fi vrut mai multă joaca între ele, dar nu cred ca ar fi fost timp. Poate data viitoare iau o ora si le si spun ce vreau exact.

Bafta

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna. Te am sunat cu 676 la sfarsit.Vad ca e telefonul inchis acum. Daca poti sa revii cand esti disponibila ar fi minunat. Merci!

Dragul meu sa rezolvat te pup și ne vedem la ora stabilita pupici dulci
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eu în vizită la Maya (again) de data asta pe varianta duo cu Sam... A trecut puțin de atunci, m-a ținut treaba suficient de mult în draci ca să am cheful să scriu pe aici.

 

Am luat o oră cu ele, nu mai fusesem de mult la o combinație cu două fete. Băi, e belea.

Am să zic din prima (mai ales că e la rece, nu am fost ieri...) care sunt punctele cheie.

  • Nu se schimbă prezervativul. Între nimic. Fetele schimbă orice cu orice fără să întrerupi acțiunea, asta e super. Doar Maya face anal, dar se trece cum am zis de oriunde oriunde. Bonus.
  • Se înțeleg/ating între ele, show e show.
  • Oralul e bun, cu ambele, deși Maya e mai în forță așa
  • Normal vrei cu Sam, Maya e clar pe anal, îi place mai mult

Fără să zic ca aș ști piața de show-uri, cred că aici e momentan cea mai bună opțiune.

 

ON: ambele 9+

NP: ambele 9

Anal: 10 Maya

 

Cred că deja știe toată lumea bună de pe aici cum arată fetele, nu mai fac aprecieri.

Am plătit 500 pentru o oră cu 2 numere. Nu regret nimic.

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...